Pirelli Trackday Igaunijā

Šī gada 18. jūlijā, Igaunijas pilsētā Pērnavā, notika pirmā Pirelli Baltijas moto diena, kas tika rīkota, sadarbībā ar vienu no labākajiem Baltijas motobraucējiem- Hanno Veltu un Auto 24 Ring trasi.

Pasākums pulcēja aptuveni 60 moto entuziastu no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, kas piedalījās Pirelli moto riepu testos, Hanno Velta vadībā.  Moto dienas dalībniekiem bija iespēja uz vietas iegādāties Pirelli moto riepas, par īpaši draudzīgām cenām, un veikt bezmaksas riepu montāžu, ko nodrošināja igauņu uzņēmuma Havelo Tehnika OÜ speciālisti.

Kā atzīmēja Ojārs Turks, Pirelli moto riepu produktu grupas vadītājs Baltijā: „ Neskatoties uz lietainajiem laikapstākļiem pirmā moto diena Baltijā, noritēja ļoti veiksmīgi, pateicoties Auto 24 Ring trases veiksmīgajam izvietojumam atklātā vietā, kas ļāva vējam un saulei trasi izžāvēt ātrā tempā, jo trase 1,5h laikā bija atkal sausa, lai varētu treniņu turpināt, nezaudējot ne mirkli.„

Pateicoties plašajai atsaucībai, arī turpmāk, Pirelli plāno organizēt moto dienas, lai ne vien piedāvātu motobraucējiem riepas par īpašām cenām, bet arī apmācītu moto braucējus pilnvērtīgāk izmantot spēkrata jaudu, tajā pašā laikā braucot droši, ātri un pārdomāti. 

 

Sacīkšu un sporta riepu sezonas izpārdošana.


http://www.pkp.lv