Pirelli Key Point ziedo Bērnu klīniskās universitātes slimnīcai 7440 latu

Noslēdzot labdarības akciju „Riepas ar sirdi”, kuras laikā tika savākti 7440 lati, Baltijas lielāka riepu centru tīkla Pirelli Key Point (PKP) pārstāvji un Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas personāls iestādīja slimnīcas pagalmā ābeli.  

Labdarības akcijas ietvaros, no 18. marta līdz 31. jūlijam, Pirelli Key Point centros visa Latvijā, no katra pārdotā vasaras riepu komplekta 1 lats tika ziedots Bērnu slimnīcas Jaundzimušo intensīvās terapijas nodaļai. Par iegūtajiem līdzekļiem – 7440 lati – Bērnu slimnīca plāno iegādāties mākslīgās elpināšanas ierīci, foto terapijas lampu, dzirdes pārbaudes ierīci jaundzimušajiem.

„Pirelli Key Point ir izvēlējies palīdzēt tieši pašiem mazākajiem slimnīcas pacientiem, kuriem jau pašā dzīve sākumā ir nepieciešamība ārstēties Bērnu slimnīcā, radot viņiem labākus apstākļus ar cerību, ka ārstešanās laiks slimnīcā būs pēc iespējas īsāks. Sirsnīgs paldies akcijas rīkotājiem un atbalstītājiem mazo pacientu, viņu vecāku, kā arī slimnīcas personāla vārdā!” saka Bērnu slimnīcas fonda vadītāja Liene Dambiņa. Pateicības vārdiem pievienojies arī Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Neonatoloģijas klīnikas vadītāja doc. Daiga Kviļūna: “Esam priecīgi un gandarīti par atbalstu, ko izrāda uzņēmums Pirelli Key Point. Sakām lielu paldies uzņēmumam par izrādīto iniciatīvu un dāvinājumu!”

“Piedaloties labdarības projektā, Pirelli Key Point cenšas sniegt atbalstu tiem, kam tas ir vajadzīgs. Es ticu, ka pateicoties mūsu labdarības iniciatīvai un savāktajiem līdzekļiem, daudzi bērni saņems kvalitatīvus medicīnas pakalpojumus, un ģimenes kļūs veselīgākas un laimīgākas. Tas ir gods palīdzēt bērniem!” saka Pirelli Key Point tīkla attīstības vadītājs Baltijas valstīs Mārtiņš Zeimanis.

Pirmā labdarības akcija „Riepas ar sirdi” tika organizēta Pirelli Key Point centros 2011. gadā. Toreiz, par iegūtajiem 5222 latiem, Bērnu slimnīcas Neonatoloģijas klīnikas Jaundzimušo intensīvās terapijas nodaļai tika dāvinātas divas speciālas gultas priekšlaicīgi dzimušajiem bērniņiem – dvīņiem, kuri gandrīz vienmēr ir šīs nodaļas pacientu vidū. Savukārt pērn, par 6928 latiem slimnīcas Jaundzimušo patoloģijas nodaļa saņēma foto terapijas lampas, apsildāmo gultiņu un monitoru, kas spēj noteikt dzīvībai svarīgos rādītājus, un inhalatorus augšējo elpceļu slimniekiem.

Uzzini vairāk par 2012. gada akciju "Riepas ar sirdi".


http://www.pkp.lv