T/C Spice Home būs apskatāma 2013. gada Pirelli Kalendāra izstāde

No š.g. 15. jūlija, līdz pat 15. augustam, tirdzniecības centrā Spice Home, Rīgā, Lielirbes ielā 29, būs apskatāma 2013. gada Pirelli Kalendāra izstāde.

 „Neraugoties uz to, ka Kalendārs ir kļuvis par vienu no ekskluzīvākajiem izdevumiem, vēlamies dalīties savā priekā, ar visu Latvijas sabiedrību, tāpēc organizējam ceļojošu izstādi, kurā būs apskatāmas 2013. gada Pirelli Kalendāra bildes,” saka SIA Latakko valdes loceklis Jevgēnijs Kopilkovs.

Par 2013. gada kalendāra autoru ir kļuvis amerikāņu mākslinieks, foto žurnālists Stīvs MakKarijs (Steve McCurry), kura pazīstamākais darbs līdz šim ir bijis žurnālā National Geographic publicēta Afgāņu meitenes fotogrāfija.

Kalendāra tēma ir labdarība, arī foto sesijai mākslinieks izvēlējās vienpadsmit modeles, kuras ir cieši saistītas ar ievērojumu atbalstu dažādiem labdarības fondiem, humānās palīdzības projektiem un nevalstiskajām organizācijām, kā arī katrai modelei ir sava labdarības iestāde.

Kalendārs atklāj savus stāstus caur kontrastiem – elegantas modeles ir nofotografētas pilsētas vidē, nabadzīgajos rajonos, kuros redzami grafiti zīmējumi, iedzīvotāji un pilsētas ikdiena. Pilsētas nabadzība kontrastē ar siltās zemes pārpilnību, kas izpaužas krāsās un attēlotajos priekšmetos – dabā, pārtikā, augļos.

Slavenais Pirelli Kalendārs tiek izdots kopš 1964. gada un, gadu no gada, šī foto šedevra tapšanā piedalās paši slavenākie fotogrāfi, modeles un dizaineri.  Šogad, Pirelli Kalendārs, kuru Latvijā pārstāv SIA Latakko, vadošais auto nozares uzņēmums Baltijas valstīs, atzīmē 10 gadu jubileju Latvijā.

Uzzini vairāk par Pirelli Kalendāru 2013 un tā tapšanu.


http://www.pkp.lv