Apvidus auto vasaras riepu TOP 6 izvēle

Falken Azenis FK510

Tavai un apkārtējo drošībai, kā arī luksusa klases braukšanas komfortam mūsu speciālisti ir izveidojuši labāko apvidus auto riepu sarakstu. Ja arī Tev šovasar paredzēti tuvi un tāli izbraucieni un Tu nevēlies, lai laikapstākļi un ceļa kvalitāte ietekmē Tavu braukšanas komfortu un drošību, izvēlies savam auto jaunas, kvalitatīvas un, pats svarīgākais, braukšanas stilam atbilstošas riepas.

Lūk, viens vasaras riepu saraksts, ko ir sagatavojuši mūsu speciālisti, lai Tu vieglāk varētu izvēlēties sava auto 2016. gada vasaras riepas.

Falken Azenis FK510

Augstākās klases vasaras riepas
-izcils sniegums!

“Pirelli” “Scorpion Verde”

Nr. 1. “Pirelli” “Scorpion Verde”– labākā izvēle pilsētas džipam

Viens no pasaules vadošajiem riepu ražotājiem “Pirelli” piedāvā kvalitatīvas vasaras riepas, kas nodrošina izcilu saķeri un bremzēšanu uz slapja asfalta gan pilsētā, gan uz šosejas. Šīs riepas nodrošina izcilu stabilitāti, komfortu un lielu nobraukumu arī lieliem apvidus auto.

“Pirelli” vasaras riepas “Scorpion Verde” ir īpaši piemērotas pilsētas džipiem, piemēram, “Toyota” “Rav 4”, “Honda” CR-V, “Kia” “Sportage”, “Audi” Q5 un Q3, BMW X5, VW “Tiguan” un “Dacia” “Duster”.

Cena no 107,10 EUR Uzzini Vairāk

CINTURATO P1 VERDE

Nr. 2. “Yokohama” “Advan ST”– kontrolēts ātrums

Vai Tu esi luksusa auto īpašnieks(-ce), kas iecienījis(-usi) dinamisku un ātru braukšanu? Tad Tev šovasar ir nepieciešamas šīs “Yokohama” vasaras riepas. Tās nodrošina teicamu saķeri ar slapju ceļu, lielisku vadāmību un bremzēšanu, ir piemērotas braukšanai pa pilsētu un pa šoseju. Ar šīm riepām, ievērojot drošas braukšanas pamatprincipus, Tu nezaudēsi kontroli pār savu apvidus auto.

“Yokohama” “Advan ST” ir īpaši piemērotas luksusa klases apvidus un sporta auto, piemēram, “Range Rover”, “Porsche” “Cayenne” un BMW X6.

Cena no 138,70 EUR Falken Azenis FK510

CINTURATO P1 VERDE

Nr. 3. “Yokohama” “Geolandar A/T-S” – došos ar Tevi visur

Visuzticamākās riepas gan ceļos, gan bezceļos. Riepas nodrošina labu caurgājamību pa dažādu segumu ceļiem – asfalta, grants, smilts, pat dubļiem. Šīs riepas Tevi nepievils, ja šovasar plāno braukt gan pa pilsētu, gan pa šoseju, gan pa lauku ceļiem.

“Yokohama” vasaras riepas “Geolandar A/T-S” – visvairāk pieprasītās apvidus auto īpašnieku vidū.

Cena no 117,20 EUR Falken Azenis FK510

Falken Azenis FK510

Vidējās klases vasaras riepas
-lielisks cenas un kvalitātes kopsaucējs

M-9 A-Lusion

Nr. 1. “Momo” “M-9 A-Lusion”

“Momo” vasaras riepas “M-9 A-Lusion” mēdz izvēlēties dinamisku braukšanas stilu iecienījuši apvidus auto īpašnieki, kuriem vienlīdz bieži nepieciešams braukt gan pa pilsētu, gan pa šoseju.

“Momo” vasaras riepas “M-9 A-Lusion” mēdz izvēlēties dinamisku braukšanas stilu iecienījuši apvidus auto īpašnieki, kuriem vienlīdz bieži nepieciešams braukt gan pa pilsētu, gan pa šoseju.

Cena no 94,90 EURFalken Azenis FK510

M-9 A-Lusion

Nr. 2. “GT Radial” Champiro HPY

HPY ražotājs “GT Radial” ieņem 11. vietu pasaulē riepu ražotāju vidū. Šīs vasaras riepas izceļas ar to, ka ir vienas no klusākajām savā klasē un tām piemīt augsta nodilumizturība. Riepas lieliski kalpos gan pilsētā, gan uz šosejas, tomēr tās vairāk paredzētas braukšanai pa šoseju, kur ar četriem ūdens novadīšanas kanāliem tās parādīs savu īsto būtību un priekšrocības tieši lietus laikā vai uz slapja ceļa.

“GT Radial” vasaras riepas HPY.

Cena no 89,00 EUR Falken Azenis FK510

M-9 A-Lusion

Nr. 3. “Falken” Azenis FK453

Šo riepu izveidē ražotājs dažādas īpašības ir aizguvis no autosporta pasaules, tā radot riepas ar zemu trokšņa līmeni, īpašu stabilitāti pagriezienos un asos līkumos.

Riepas lieliski kalpos gan pilsētā, gan uz šosejas, bet to priekšrocības varēsiet sajust, ātri braucot pa līkumotiem ceļiem.

“Falken” vasaras riepas FK453.

Cena no 85,00 EUR Falken Azenis FK510


http://www.pkp.lv