Vasaras riepu TOP 9 vieglajām automašīnām

top 6

Lai gan par braukšanai bīstamāko laiku tiek uzskatīta ziema, arī vasaras sezonā riepu izvēlei ir būtiska nozīme. Jā, vasarā uz ceļiem nav ledus un sniega, tomēr braukšanas drošību un komfortu ietekmē citi faktori, piemēram, putekļi, peļķes, kā arī dabiskā vēlme braukt dinamiskāk. Tāpat uz ceļiem, pagalmos un citur ir vairāk bērnu, riteņbraucēju un citu satiksmes dalībnieku, kuru dēļ var nākties strauji bremzēt. Un šajā situācijā katram centimetram var būt izšķiroša nozīme.

Lūk, viens vasaras riepu saraksts, ko ir sagatavojuši mūsu speciālisti, lai Tu vieglāk varētu izvēlēties sava auto 2016. gada vasaras riepas.

Augstākās klases vasaras riepas
-izcils sniegums!

CINTURATO P1 VERDE

Nr. 1. “Pirelli” “P1 Cinturato Verde” – pilsētu iekarošanai

Šīs riepas būs lieliska izvēle, ja arī vasarā Tev visbiežāk sanāk braukt pa pilsētu – tātad bieži uzsākt braukšanu un bremzēt pie luksoforiem, sastrēgumos u. c. Šīs riepas nodrošina lielisku saķeri gan uz sausa, gan slapja asfalta. “Pirelli” riepas raksturo arī liels nobraukums, kas garantē ilgu mūžu Tavām jaunajām vasaras riepām.

“Pirelli” vasaras riepas “P1 Cinturato Verde” vislabāk būs piemērotas kompaktklases auto, piemēram, “Hyundai” i20, VW “Golf” un “Polo”, MB A klasei, “Toyota” “Yaris”, “Ford” “Fiesta” u. c.

Cena no 53,20 EURUzzini vairāk

“Pirelli” “P7 Cinturato”

Nr. 2. “Pirelli” “P7 Cinturato” – garo distanču brauktprieks

Riepas, kas ir lieliski piemērotas kombinētai braukšanai – pa pilsētu un pa šoseju. Šīs riepas Eiropas lielākie autoražotāji rekomendē vidējās klases automašīnu pamataprīkojumam. “Pirelli” riepām ir raksturīga dinamika, zema rites pretestība, liels nobraukums un teicama bremzēšana uz slapja asfalta. “Pirelli” “P7 Cinturato Blue” versija ir pirmās riepas pasaulē, kas ieguvušas visaugstāko drošības un degvielas ekonomijas vērtējumu “AA” (pēc ES obligātās jauno riepu marķēšanas sistēmas). “Blue” versijas riepām ir vēl mazāka rites pretestība, tās vienlaikus gādās par Tavu un Tavas ģimenes drošību un taupīs līdzekļus, kā arī nodrošina zemāku degvielas patēriņu un daudz īsāku bremzēšanas ceļu.

“Pirelli” vasaras riepas “P7 Cinturato” ir labākā izvēle, ja Tu pārvietojies ar vidējās klases auto, piemēram, “Škoda” “Octavia”, “Nissan” “Qashqai”, BMW 3. sēriju, “Ford” “Focus”, VW “Touran” un “Passat”, “Audi” u. c.

Cena P7 no 69,50 EURUzzini vairāk

Cena P7 Blue no 95,00 EUR Uzzini vairāk

“Yokohama” “BluEarth-A AE-50”

Nr. 3. “Yokohama” “BluEarth-A AE-50” – īsts zaļās domāšanas paraugs

Šīs “Yokohama” riepas ir labākā izvēle tiem autobraucējiem, kuri lielu uzmanību pievērš ekoloģijas aspektam. Riepas nodrošina zemu degvielas patēriņu un lielu nobraukumu. Japāņu inženieri ir padomājuši arī par augstiem drošības standartiem, tādējādi papildus citām īpašībām “Yokohama” “BluEarth-A AE-50” sola augstu drošības un stabilitātes līmeni.

“Yokohama” vasaras riepas “BluEarth-A AE-50” vislabāk piemērotas vidējās klases auto, piemēram, VW “Passat”, “Audi” A6, “Toyota” “Avensis”, “Lexus” IS250 u. c.

Cena no 47,90 EURUzzini vairāk

“Michelin” “Crossclimate”

Nr. 4. “Michelin” “Crossclimate”– drošība jebkādos laikapstākļos

Riepu revolucionārās efektivitātes īpašības garantēs lielisku sniegumu jebkādos laikapstākļos. “Michelin” riepas ir atzītas par ļoti izturīgām pret nodilumu, papildus tam “Crossclimate” demonstrē vasaras riepām raksturīgās bremzēšanas īpašības uz slapja un sausa ceļa, kā arī aukstā laikā, kas ir lielisks vasaras un ziemas riepu tehnoloģiju apvienojums. Tādējādi šīs riepas ir iespējams izmantot līdz pat skarbas ziemas atnākšanai, jo šīs riepas ir marķētas ar M+S apzīmējumu un 3PMSF (sniegpārsliņas) simbolu.

“Michelin” “Crossclimate” ir piemērotas dažādiem vieglajiem auto no kompaktklases līdz pat lielajai klasei.

Cena no 67,10 EURUzzini vairāk

TOP 9

Vidējās klases vasaras riepas
-lielisks cenas un kvalitātes kopsaucējs

“Falken” “Ziex 914 Ecorun”

Nr. 1. “Falken” “Ziex 914 Ecorun”– aizgūtas no sporta pasaules

Nodrošinot labu vadāmību, šīs riepas būs lieliska izvēle Tavam auto, ja vasarā pārsvarā brauc pa pilsētu. Vairākas šo riepu īpašības ir aizgūtas no autosporta pasaules, tāpēc tās ir vidējās klases dinamiska braukšanas stila cienītāju viena no populārākajām izvēlēm. Papildus būtu izceļamas to īpašības un sniegums, bremzējot uz slapja ceļa.

“Falken” vasaras riepas “Ziex 914 Ecorun” ir piemērotas gandrīz jebkuram vidējās klases auto.

Cena no 44,50 EURUzzini vairāk

“GT Radial” “Champiro FE-1”

Nr. 2. “GT Radial” “Champiro FE-1”– universāls komforts

Šo vasaras riepu ražotājs konkurentu vidū ieņem godpilno 11. vietu pasaulē, kas, protams, ir vēl viens apliecinājums šo riepu kvalitātei. Turklāt šīm riepām ir četri ūdens novadīšanas kanāli, kas samazina akvaplanēšanu lietus laikā, nodrošinot labu auto vadāmību un drošu braukšanu gan pilsētā, gan pa šoseju.

“GT Radial” vasaras riepas “Champiro FE-1” Tavam vidējās klases auto nodrošinās klusu braukšanu, kā arī samazinās rites pretestību.

Cena no 48,80 EURUzzini vairāk

“Momo” M3

Nr. 3. “Momo” M3– dinamika un drošība

Itālijā radītais, modernais riepas protektors ar četrām rievām palīdz ātri novadīt ūdeni, lai mazinātu akvaplanēšanas risku un nodrošinātu lielisku vadāmību dinamiskai braukšanai.

“Momo” vasaras riepas M3 būs lieliski piemērotas gandrīz jebkuram vidējās klases auto, nodrošinot klusu braukšanu gan pilsētā, gan pa šoseju.

Cena no 64,50 EURUzzini vairāk

“Sailun” “Atrezzo ZSR”

Nr. 4. “Sailun” “Atrezzo ZSR”– kontrole jebkādos apstākļos

Visvairāk pieprasītās riepas budžeta klasē, jo izceļas ar universālām īpašībām un lielisku cenu. Tās ir piemērotas braukšanai gan pa pilsētu, gan pa šoseju, nodrošina lielisku saķeri gan uz sausa, gan uz slapja ceļa.

Cena no 43,90 EUR Uzzini vairāk

TOP 9

Budžeta klases vasaras riepas
– tiem kas vēlas ietaupīt

“Westlake” SP06

Nr. 1. “Westlake” SP06– ikdienas braukšanai pa pilsētu

Šīs ekonomiskās klases vasaras riepas mūsu sarakstā ir iekļuvušas tāpēc, ka tās raksturo labākā cenas un kvalitātes attiecība braukšanai pa pilsētu.

Cena no 24.70 EURUzzini vairāk


http://www.pkp.lv