Vasaras riepu TOP 9

Lai gan par braukšanai bīstamāko laiku tiek uzskatīta ziema, arī vasaras sezonā riepu izvēlei ir būtiska nozīme. Jā, vasarā uz ceļiem nav ledus un sniega, tomēr braukšanas drošību un komfortu ietekmē citi faktori, piemēram, putekļi, peļķes, kā arī dabiskā vēlme braukt dinamiskāk. Tāpat uz ceļiem, pagalmos un citur ir vairāk bērnu, riteņbraucēju un citu satiksmes dalībnieku, kuru dēļ var nākties strauji bremzēt. Un šajā situācijā katram centimetram var būt izšķiroša nozīme.

Lūk, viens vasaras riepu saraksts, ko ir sagatavojuši mūsu speciālisti, lai Tu vieglāk varētu izvēlēties sava auto 2016. gada vasaras riepas.

.

 

17378

Nr. 1. “Pirelli” “P1 Cinturato Verde” – pilsētu iekarošanai

Šīs riepas būs lieliska izvēle, ja arī vasarā Tev visbiežāk sanāk braukt pa pilsētu – tātad bieži uzsākt braukšanu un bremzēt pie luksoforiem, sastrēgumos u. c. Šīs riepas nodrošina lielisku saķeri gan uz sausa, gan slapja asfalta. Braukšanas komforts ir apvienots ar lielu nobraukumu. Tātad Tavām jaunajām “Pirelli” vasaras riepām būs garantēts ilgs mūžs.

“Pirelli” “P1 Cinturato Verde” vasaras riepas vislabāk būs piemērotas kompaktklases auto, piemēram, “Hyundai” i20, VW “Golf” un “Polo”, MB A klasei, “Toyota” “Yaris”, “Ford” “Fiesta” u. c.

Cena no EUR 52,40

10124

Nr. 2. “Pirelli” “P7 Cinturato” – garo distanču brauktprieks

Riepas, kas ir lieliski piemērotas kombinētai braukšanai – pa pilsētu un pa šoseju. Šīs riepas Eiropas lielākie autoražotāji rekomendē vidējās klases automašīnu pamataprīkojumam. Braukšanas komforts ir apvienots ar zemu rites pretestību, lielu nobraukumu un teicamu bremzēšanu uz slapja asfalta.

“Pirelli” “P7 Cinturato” vasaras riepas ir labākā izvēle, ja Tu pārvietojies ar vidējās klases auto, piemēram, “Škoda” “Octavia”, “Nissan” “Qashqai”, BMW 3. sēriju, “Ford” “Focus”, VW “Touran” un “Passat”, “Audi” u.c.

Cena no EUR 69,50

14882

Nr. 3. “Yokohama” BluEarth-A AE-50 – izcils sniegums slapjā laikā

Ja pagājušajā gadā novēroji, ka Tavs auto nebija pietiekami stabils, braucot pa slapju šoseju, “Yokohama” AE-50 būs šīs sezonas vasaras riepu izvēle. Šīs riepas lieliski tiek galā ar ūdens novadīšanu, samazinot akvaplanēšanas risku, nodrošina izcilu reakciju, kā arī palīdz ekonomēt degvielu. Tās ir piemērotas braukšanai gan pa pilsētu, gan pa šoseju, nodrošinot īpaši labu vadāmību un samazinot akvaplanēšanas risku uz ceļiem, kur lietus laikā veidojas ūdens peļķes.

“Yokohama” BluEarth-A AE-50 vasaras riepas vislabāk piemērotas vidējās klases auto, piemēram, VW “Passat”, “Audi” A6, “Toyota” “Avensis”, “Lexus” IS250 u. c.

Cena no EUR 47,90

19006

Nr. 4. “Michelin” “Energy Saver+” – palīdz ekonomēt degvielu pilsētā

Vasaras riepas autovadītājiem, kuri arī vasarā pārsvarā pārvietojas pa pilsētu, tātad biežai braukšanas uzsākšanai un bremzēšanai. Nodrošinot lielisku vadāmību un izcilu saķeri uz slapja asfalta, tās palīdzēs arī samazināt degvielas patēriņu.

“Michelin” “Energy Saver+” vasaras riepas vislabāk piemērotas kompaktklases auto, piemēram, “Hyundai” i20, VW “Polo”, MB A klasei un “Toyota” “Yaris”.

Cena no EUR 53,80

 

 

11664

Nr. 5. “Falken” “Ziex 914 Ecorun” – degvielas ietaupījums

Nodrošinot labu vadāmību, šīs riepas būs lieliska izvēle Tavam auto, ja vasarā pārsvarā brauc pa pilsētu. Vairākas šo riepu īpašības ir aizgūtas no autosporta pasaules, tāpēc tās ir vidējās klases dinamiska braukšanas stila cienītāju viena no populārākajām izvēlēm. Papildus izceļamas būtu to īpašības un sniegums, bremzējot uz slapja ceļa.

“Falken” “Ziex 914 Ecorun” vasaras riepas ir piemērotas gandrīz jebkuram vidējās klases auto.

Cena no EUR 44,50

14729

Nr. 6. “GT Radial” “Champiro FE-1” – universāls komforts

Šo vasaras riepu ražotājs konkurentu vidū ieņem godpilno 11. vietu pasaulē, kas, protams, ir vēl viens apliecinājums šo riepu kvalitātei. Turklāt šīm riepām ir četri ūdens novadīšanas kanāli, kas samazina akvaplanēšanu lietus laikā, nodrošinot labu auto vadāmību un drošu braukšanu gan pilsētā, gan pa šoseju.

“GT Radial” “Champiro FE-1” vasaras riepas Tavam vidējās klases auto nodrošinās klusu braukšanu, kā arī samazinās rites pretestību.

Cena no EUR 48,80

10866

Nr. 7. “Momo” M3 – dinamika un drošība

Itālijā radītais, modernais riepas protektors ar četrām rievām palīdz ātri novadīt ūdeni, lai mazinātu akvaplanēšanas risku un nodrošinātu lielisku vadāmību dinamiskai braukšanai.

“Momo” M3 vasaras riepas būs lieliski piemērotas gandrīz jebkuram vidējās klases auto, nodrošinot klusu braukšanu gan pilsētā, gan pa šoseju.

Cena no EUR 60,20

10819

Nr. 8. “Sailun” “Atrezzo ZSR” – kontrole jebkādos apstākļos

Visvairāk pieprasītās riepas budžeta klasē, jo izceļas ar universālām īpašībām un lielisku cenu. Tās ir piemērotas braukšanai gan pa pilsētu, gan pa šoseju, nodrošina lielisku saķeri gan uz sausa, gan uz slapja ceļa.

Cena no EUR 48,60

16548

Nr. 9. “Westlake” SP06 – ikdienas braukšanai pa pilsētu

Šīs ekonomiskās klases vasaras riepas mūsu sarakstā ir iekļuvušas tāpēc, ka tās raksturo labākā cenas un kvalitātes attiecība braukšanai pa pilsētu.

Cena no EUR 23,30

 

Uzzini vairāk par riepām te

Uzzini vairāk par riepām un to ietekmi uz degvielas patēriņu, bremzēšanas ceļu, kā arī braukšanas komfortu – troksni auto salonā.


http://www.pkp.lv