Ražotāju jaunumi

30 pasaules lielāko riepu ražotāju reitings

Piedāvājam iepazīties ar Tyrepress.com sagatavoto pasaules TOP 30 vadošo riepu ražotaju topu! Šī gada topa raksturīgā iezīme ir stabilitāte, jo pirmās piecas pozīcijas topā nav mainījušās.   Pārdošanas apjomi 2016. gadā, milj. USD % no kopējā apgrozījuma 1. 22 412,15… Lasīt tālāk »

Yokohama piegādās riepas Mercedes GLC komplektācijai

Yokohama riepas ir izvēlētas Daimler AG piedāvātā Mercedes-Benz GLC sākotnējai komplektācijai. Vidēja izmēra krosoveri tiks aprīkoti ar 235/60 R18 un 235/55 R19 izmēru Yokohama ADVAN Sport V105 riepām. Izvēlētajām riepām tiks piešķirts īpašais MO marķējums, kas apliecina to homologāciju pēc… Lasīt tālāk »

Pirelli homologāciju skaits ir sasniedzis divus tūkstošus

Frankfurtes autosalona ietvaros itāļu riepu ražotājs nosvinēja kādu īpašu jubileju – Pirelli premium klases riepas ir izvēlētas dažādu automašīnu komplektācijai jau 2000 reižu. Šī gada pirmajā pusgadā Pirelli homologēja riepas autoražotāju vajadzībām vēl 200 reizes. Luksusa klases sektorā, kurā šis… Lasīt tālāk »

GT RADIAL SAVERO SUV

Jaunas paaudzes veiktspēja! Šī augstas veiktspējas SUV klases riepa ir speciāli izstrādāta autovadītājiem, kuri meklē labas vadāmības, laidenas gaitas, zema rites trokšņa un ierobežotas rites pretestības apvienojumu. Drošības un vadāmības parametri uz slapja ceļa līdz ar riepas bremzēšanas īpašībām tika… Lasīt tālāk »

Ferrari testē inteliģentās riepas

Riepu ražotājs Pirelli ir sācis testēt inteliģentos automobiļu «apavus», kas prot sazināties ar spēkrata elektroniku, tai nododot būtisku informāciju par savu stāvokli, kā arī situāciju uz ceļa. Riepu testēšanai Pirelli šobrīd izmanto tikai slēgtām trasēm paredzēto Ferrari LaFerrari FXX K.… Lasīt tālāk »

Pirelli un Porsche paplašina sadarbību

Porsche homologējis divus Pirelli riepu modeļus savam kompaktajam Macan krosoveram. Pirelli un Porsche ir seni sadarbības partneri, kuri nupat vienojās, ka jaunā Porsche Macan komplektācijai tiks izmantotas homologētās Pirelli PZero un Pirelli Scorpion Verde All Season riepas. Pirelli Vācijas filiāles… Lasīt tālāk »

Pirelli nokomplektēja jauno sedanu Jaguar XE

Kad Jaguar meklēja riepas savam jaunajam sporta sedanam, par obligātām tika uzskatītas tādas īpašības kā noturība pie lieliem ātrumiem un laba reakcija uz stūres pagriezieniem uz slapja ceļa. Tādēļ riepu sagatavošanas posmā, kas ilga astoņus mēnešus, Pirelli PZero tika testētas… Lasīt tālāk »
http://www.pkp.lv