02.2009 Jaunās bezceļu moto riepas Scorpion Rally pierāda savu drošumu

Jaunās bezceļu moto riepas Scorpion Rally pierāda savu drošumu 2009. gadā Pirelli debitēja Dakārā kā rūpniecības komandu KTM oficiālais piegādātājs un uzreiz nostiprināja līderpozīcijas, tā kā 1. un 2. vietu uz podiuma ieņēma piloti Marks Koma (Mark Coma) un Sirils Despres (Cyril Despres). Bezceļu rallija riepas Pirelli Scorpion Rally tika izstrādātas kopā ar KTM īpaši 2009. gada sacīkstēm Dakārā. No 235 sacīkšu braucējiem tika atlasīti 7, kas ieguva jaunas riepas, un 3 no viņiem ieņēma vietas Top 7. KTM Repsol pilots spānis Marks Koma un francūzis Sirils Dempress uz Red Bull KTM uzvarēja 31 sacīkstēs Dakārā, kas ir vienas no visgrūtākajām pasaulē. Šogad sacīkstes notika Dienvidamerikā.

 

 

Jaunās bezceļu moto riepas Scorpion Rally pierāda savu drošumu Divu gadu rūpīga jauno Pirelli Scorpion Rally riepu izstrāde, kas domātas tieši rallijam, kā arī riepu zīmola Scorpion izslavētā pagātne sacīkšu braukšanā ir darījušas savu: gala iznākums ļauj runāt par triumfu. Jaunās riepas tika testētas, sadarbojoties ar labākajiem rallija pilotiem un sacīkšu braukšanas komandām, bet Dakāra 2009 – kā populārākā un ekstrēmāka sacīkšu vieta, tika izvēlēta kā poligons pirmizrādei.Inovatīvie un viens otru papildinošie strukturālie elementi garantē uzlabotu ekspluatācijas kvalitāti, augstu noturību pret slodzi un caurdūrumiem. Bez tam –  gumijas maisījuma sastāvs un bloku izvietojums nodrošina lielisku saķeri ar dažādiem ceļa segumiem, ko var sastapt visgrūtākajās trasēs, kas līdzinās Dakārai.

Jaunās bezceļu moto riepas Scorpion Rally pierāda savu drošumu Visā sacīkšu vēsturē Pirelli piloti ar jaunajām Pirelli Scorpion Rally riepām ir guvuši uzvaru  7 no 14 etapiem un kopumā ieguvuši 1:52 h pārākumu. Sacīkšu braucēji ir nobraukuši 5 652 km no Buenos Airesas līdz Valparaiso un atpakaļ.  Šajā posmā viņiem nācās stāties pretī visdažādākajām šim reģionam raksturīgām dabas īpatnībām.

 

 

 

Sākot ar savstarpēju atbalstu, izturot pārbaudījumus, un beidzot ar  pilnvērtīgu sadarbību Dakārā, bija skaidrs, ka Pirelli un KTM ir izveidojuši saliedētu komandu. Abas kompānijas ar optimismu lūkojas nākotnē, gaidot jaunas uzvaras, kas stiprinās partnerattiecības starp divām firmām, kas ne pirmo gadu nodarbojas ar sportu.


http://www.pkp.lv