03.2009 DOTZ Touge graphite – spēks un estētika

DOTZ Touge graphite - spēks un estētika Japānas kalnu ceļi jeb "touge" ir lieliski piemēroti, lai pilnveidotu auto vadīšanas iemaņas straujos pagriezienos. Jaunais riteņu disks DOTZ Touge  graphite ir izstrādāts par godu pārsteidzošajai japāņu drifteru meistarībai, kas novērtē ne tikai milzīgo tūninga dzinēju jaudu, bet arī pagrieziena izpildījuma estētisko pusi.

DOTZ Touge graphite spieķu asimetriskā struktūra ir ideāls simbols tiem, kas izvēlas nevis taisnus ceļus, bet gan neceļus. Dinamiskais diska veidols radīts ar vairāku dizaina paņēmienu palīdzību: taisnas un lauztas virsmas; šķautnes tiek veidotas pēc briljantu principa, iedvesmojoties no tehnoloģijas, ko izmanto amerikāņu bombardētāju "stels" izgatavošanā.

DOTZ Touge graphite inovatīvais dizains piedāvā iespējas un riteņa diska individuālu dekorēšanu. Riteņa disks noklāts ar īpaši izstrādātu grafīta pārklājumu. Tā aprīkojumā ietilpst nomaināmi aizbāžņi ar DOTZ logotipu un dekoratīvu lentu dzeltenā, oranžā, zaļā un baltā krāsā. Un vēl: riteņa diska nosaukums pirmo reizi iegravēts diska virsmā tā izliešanas laikā.


http://www.pkp.lv