04.2011 Leģendāras Metzeller riepas Pirelli Key Point servisu centros visā Latvijā

Leģendāras Metzeller riepas Pirelli Key Pint servisu centros visā Latvijā  No 2011.gada Latvijas motociklu cienītājiem ir radusies iespēja pieskarties "leģendai" un baudīt pasaules "top produktu". 2011.gada martā kompānija Metzeler noslēdza līgumu par savas produkcijas piedāvāšanu Baltijas teritorijā ar kompāniju "Latakko". Tagad vācu motociklu riepu marka būs pieejama visā Latvijā.

 Metzeler – tā ir industrijas leģenda, kas sākusies vēl pirms 130 gadiem. Kompānija Metzeler ir stāvējusi pie riepu kameru šūpuļa, bet laika gaitā par savu vienīgo profilu izvēlējusies tieši motocikli riepu ražošanu. Šodien Metzeler ir pasaules līderis, kas vienmēr atbilst augstākajiem standartiem un nepārstāj pārsteigt moto tirgu un tā patērētājus ar inovācijām dizainā un ražošanas tehnoloģijās.

"Tā ir augstākās virsotnes iekarošana motociklu riepu tirgus segmentā, kas tagad ļaus mums atbilst visprasīgāko Latvijas moto cienītāju cerībām. Zināms, ka 90% kompānijas BMW ražoto motociklu oriģinālai komplektācijai tika izvēlēts tieši Metzeler. Mums ražošanas līderu atzinība ir pietiekami svarīgs arguments. Nevienam nav noslēpums, ka motobraucējs ir ļoti prasīgs klients, bet tas savukārt motivē mūs piedāvāt viņam pašu pilnīgāko produktu, kāds neapšaubāmi ir Metzeler",notikumu komentē kompānijas "Latakko" direktors Jevgēnijs Kopilkovs.

Leģendāras Metzeller riepas Pirelli Key Pint servisu centros visā Latvijā Leģendāras Metzeller riepas Pirelli Key Pint servisu centros visā Latvijā Leģendāras Metzeller riepas Pirelli Key Pint servisu centros visā Latvijā Leģendāras Metzeller riepas Pirelli Key Pint servisu centros visā Latvijā Leģendāras Metzeller riepas Pirelli Key Pint servisu centros visā Latvijā Leģendāras Metzeller riepas Pirelli Key Pint servisu centros visā Latvijā Leģendāras Metzeller riepas Pirelli Key Pint servisu centros visā Latvijā

 

Motocikls – tas ir dzīves stils un domāšanas veids, tas ir veids, kā ceļot starp realitātēm! Kad esi tikai tu, horizonta līnija un divi saskares laukumi ar ceļu, tad nav iespējams vieglprātīgi attiekties pret tādām detaļām, kā riepas. Ņemot to vērā radot motociklu riepas, Metzeler kā galveno prioritāti izvēlējās gan ātrumu, gan drošību ietekmējošo faktoru optimāla līdzsvara sasniegšanu.

Metzeler sortiments piedāvā riepas gan sacīkšu trasēm, gan braukšanai pa pilsētas ceļiem, kā arī braukšanai pa bezceļiem (enduro), kas Latvijā kļuvusi populāra.

Latvijas moto cienītājiem Metzeler produkcija tiks piedāvāta Pirelli Key Point riepu centros visā Latvijā.

Skatieties Merzeler video:

 

 

Vairāk informācijas uzziniet Metzeler mājas lapā


http://www.pkp.lv