05.2009 Panamera atkal apvieno Porsche un Pirelli

Panamera atkal apvieno Porsche un PirelliPirelli un Porsche sadarbība tehnoloģiju jomā turpina attīstīties kopš parādījās jaunais sporta auto Panamera, kurš gan vasaras, gan ziemas sezonā tiks aprīkots ar Pirelli riepām.

Siltākam laikam ir izvēlētas UHP klases Pirelli P Zero riepas, bet laika periodam no oktobra līdz maijam, kā arī vissliktākajiem laika apstākļiem – Pirelli Winter Sottozero Series II  – arī no Ultra-High Performance klases.

 

 

pirelli p zero 1Pirelli Pzero riepas domātas, lai izdabātu visprasīgākā sportiska stila auto vadīšanas piekritējam drošības un komforta ziņā. Šīs riepas ir ieguvušas deviņas no desmit godalgām visstingrākajos un visprestižākajos starptautiskajos testos 2208. un 2009. gadā. Pateicoties komfortam, drošumam un lieliskām gaitas īpašībām, Pirelli PZero ir izvēlējušies tādi ražotāji kā Ferrari, Lamborghini, Audi, Aston Martin, Maserati, Bentley, Jaguar, Mercedes, Alfa Romeo, Porsche un BMW savu automašīnu sākuma komplektācijai. Tehnoloģiskajā ziņā šis ir visprogresīvākais Pirelli produkts, un auto vadītāji var būt pārliecināti, ka pat visātrākajos izbraucienos viņiem tiks nodrošināts pats augstākais komforta un drošības līmenis. Jaunākās tehnoloģijas, kuras tika izmantotas PZero radīšanā, aizstāv 5 ekskluzīvi patenti. Tas attiecas gan uz protektora zīmējumu, gan gumijas maisījuma sastāvu, gan uz atjaunoto riepu konstrukciju.

 

Pirelli Winter Sottozero Series II

Pirelli Winter Sottozero Series IIGalvenās Pirelli ziemas riepu īpatnības – drošība un uzticamība uz jebkura ceļa seguma jebkādos laika apstākļos, kas ir raksturīgi aukstajiem gadalaikiem, pazemināts degvielas patēriņš un kaitīgo emisiju daudzums. Pagājušajā gadā ziemas riepu saimi papildināja jaunās Pirelli Winter Sottozero Series II riepas, un arī šogad ir gaidāmi jaunumi, lai apmierinātu augošās auto vadītāju un ražotāju vajadzības.

Pirelli Winter Sottozero Series II – tās ir augstvērtīgas UHP klases riepas, kas īpaši izstrādātas visprasīgākajiem auto vadītājiem un  īpaši piemērotas vissliktākajiem ziemas apstākļiem. Pateicoties gaitas īpašību sabalansētībai, tās spēj lieliski nodrošināt saķeri ne tikai uz sniega un ledus, bet arī salā, uz dubļainiem, slideniem ceļiem un pie viszemākajām temperatūrām. 


http://www.pkp.lv