09.2009 PIRELLI – PASTĀVĪGA ATTĪSTĪBA

Dow_Pirelli.jpgSaskaņā ar Pastāvīgo aktīvu vadības grupas (PAV) sastādītiem Dow Jones ilgspējas indeksiem, Pirelli jau trešo gadu pēc kārtas tiek atzīts par pasaules līderi auto rezerves daļu un riepu sektorā.  Jo vairāk, Pirelli ir viens un vienīgais Itālijas uzņēmums, kas kļuva par nozares līderi un kura pasaules reitings sasniedz 88% (tas ir par 11% vairāk, salīdzinot ar 2008. gadu) pret nozares vidējo rādītāju, kas sasniedzis 48%.PAV veiktais novērtējums balstās uz trīs aspektiem: ekonomisks aspekts, kurā Pirelli reitings sasniedza 91% (labākais rādītājs visā nozarē); apkārtējās vides aspekts (87%) un korporatīvais aspekts (88%: labākais rādītājs nozarē).

Proti, Pirelli tika apbalvots sekojošajās jomās: Veselība un drošība, Zīmola vadīšana, Inovāciju pārvaldīšana, Cilvēkresursu attīstība, Darba prakses rādītāji, Talantīgu cilvēku piesaistīšana un paturēšana, Apkārtējas vides atskaites, Klimata stratēģija, Piegādātāju standarti.

2002. gadā Pirelli tika iekļauts Eiropas  Dow Jones Ilgspējības STOXX indeksā (DJSI STOXX) un daudzus gadus tas jau bijis iekļauts pasaules Dow Jones Ilgspējības indeksā (kopā ar Denso Corp, Michelin un Johnson Control Inc).

Saskaņā ar Pastāvīgo aktīvu vadības grupas (PAV) sastādītiem Dow Jones ilgspējas indeksiem, Pirelli jau trešo gadu pēc kārtas tiek atzīts par pasaules līderi auto rezerves daļu un riepu sektorā.


http://www.pkp.lv