11.2010 Nankang pirmoreiz piedāvās riepas motocikliem

Uzņēmums Nankang pirmoreiz piedāvājis riepas motocikliemJaunās motociklu riepas Nankang Roadiac WF-1 paredzētas Sport-Touring klases radiālo riepu segmentam, kas ātri attīstās. Pie šī projekta uzņēmums Nankang ir strādājis trīs gadus.

Jaunās metālkorda riepas izgatavotas pēc JLSB – Jointless Space Belt un Single Steel Winding System tehnoloģijām, kas nodrošina labāko izturību starp radiālajām riepām motocikliem. Tamlīdzīgas konstrukcijas riepas izceļas ar augstāku izturību un stiprumu, salīdzinot ar motoriepām ar aramīdiem brekeriem, un tām piemīt paaugstināta vadītāja informatīvums, optimāls darbības temperatūru spektrs, un tās ļauj justies pārliecināti jebkurā situācijā. Protektora zīmējums izstrādāts, lai efektīvi novadītu mitrumu no kontakta laukuma, kas ļauj izmantot riepas lietainā laikā uz slapjas virsmas. Priekšējās un aizmugurējās riepas zīmējumi ir ideāli sakoordinēti attiecībā viens pret otru maksimāla drošības līmeņa nodrošināšanas nolūkā, braucot lietus laikā. Jaunajām riepām piemīt arī paaugstināta stabilitāte pret akvaplanēšanu. 

Viegla vadāmība, lieliska saķere ar slapju virsmu un īpaši droša uzvedība dažādos laika apstākļos ir galvenās prasības, kas tiek izvirzītas Sport-Touring kategorijas riepām. Kompdauni, kas izmantoti, radot Roadiac WF-1, pilnībā attaisno prasīgo vadītāju cerības, kuri drošību uzskata par vissvarīgāko. 

Nankang Roadiac WF-1 tika radītas, pielietojot vienu no vismūsdienīgākajām divu komponentu sajaukšanas tehnoloģijām. Tādēļ bija jāizvēlas starp mīkstāku gumiju, kas nodrošina augstu saķeri, un cietāku kompdaunu, kurš palielina ekspluatācijas resursu. Pateicoties jaunajam divu komponentu gumijas maisījumam, jaunajām motoriepām piemīt abas šīs īpašības. Plecu zonas tika izgatavotas mīkstākas, kas samazina iesildīšanās laiku un uzlabo vilces spēku, bet centrā atrodas stiprāks materiāls. Priekšējās riepas protektors par 20% sastāv no mīkstāka gumijas maisījuma, aizmugurējās protektors – jau par 40%, kas nodrošina optimālu saķeri ieskriešanās paātrināšanai, noliecot motociklu. Protektora centrālā, stiprākā sekcija garantē lielu nobraukumu.

  Sākotnēji Nankang Roadiac WF-1 būs pieejami izmēri 120/70 ZR 17 M/C (58W) TL (priekšējam ritenim), 160/60 ZR 17 M/C (69W) TL, 170/60 ZR 17 M/C (72W) TL,  un 180/55 ZR 17 M/C (73W) TL (aizmugurējam ritenim). Nākošgad parādīsies arī jauni tipveida izmēri. 

 

Vairāk informācijas variet uzzināt Nankang oficiālajā mājas lapā


http://www.pkp.lv