11.2010 Pirelli nomainījusi riepas Lielbritānijas karalienei

Pirelli nomainījusi riepas Lielbritānijas karalienei Pirelli rūpnīcas strādnieki izpildījuši slepenu karalisku pasūtījumu un izgatavojuši jaunas riepas karalienes Elizabetes Bentley automašīnai.

Pagājuši jau astoņi gadi kopš Lielbritānijas karalienes automobilim tika uzstādītas jaunas riepas, un lai gan viņas augstība diezin vai savā limuzīnā ir nobraukusi daudz kilometru šajā laikā, bet daži riepu un automobiļu ražotāji tomēr iesaka mainīt riepas ik pēc sešiem gadiem neizbēgamā novecošanas procesa dēļ. Iespējams, sekojot šiem ieteikumiem, Pirelli rūpnīcas strādniekiem arī pasūtīja jaunu riepu komplektu karaliskajam 2002.gada Bentley – karaliene taču nevar ātri aizbraukt uz riepu montāžu.

Pirmoreiz Bentley vērsās rūpnīcā Dalstonroudā 2002.gadā, kad kompānija nolēma uzdāvināt karalienei jaunu automobili viņas zelta jubilejā, turklāt Pirelli riepas tika izvēlētas pēc "stingrākās atlases no riepu pasaules krējuma". Bentley novērtēja šīs pasaules labākās riepas, bet "nevienas nelīdzinājās Pirelli Scorpion Zero", kuras arī tika uzstādītas Bentley, izmērā 285/55R19.

  Pirelli atzīmē, ka riepas tika izvēlētas pateicoties to spējai uzlabot vadāmību uz sausas un slapjas virsmas, turklāt nodrošinot augstu komfortu un zemu trokšņu līmeni. Pirms astoņiem gadiem riepas tika izlaistas ekskluzīvā partijā un manuāli uzstādītas uz automobiļa Pirelli rūpnīcā Bentley pārstāvju klātbūtnē.

  Ziņa par jauno pasūtījumu parādījās gandrīz uzreiz pēc jaunumiem par to, ka Itālijas riepu gigants gatavojas investēt ievērojamus līdzekļus savā Lielbritānijas ražotnē, tādējādi atsakoties no ieguldījumiem rūpnīcas Rumānijā paplašināšanā, kas arī varēja iegūt šo naudu. Šis projekts tik spēcīgi skar to jūtas, kuru dzīvi tas ietekmē, ka Pirelli ir atteikusies  sniegt jebkādus komentārus.


http://www.pkp.lv