11.2010 Pirelli paraksta Eiropas ceļu satiksmes drošības hartu

Pirelli paraksta Eiropas ceļu satiksmes drošības hartu Pirelli Tire ir parakstījis Eiropas ceļu satiksmes drošības hartu, uzsverot savu apņemšanos, saskaņā ar paša riepu ražotāja vārdiem, “ ar ilgstošu starptautisku iniciatīvu palīdzību samazināt satiksmes negadījumus turpmākajos gados”. Eiropas Komisijas rosinātā harta tika parakstīta Romā, Eiropas drošības hartas nacionālās tūres Itālijas posma laikā.
      “Mēs vienmēr esam koncentrējušies uz drošību. Pirelli nozīmē augstu sniegumu visur pasaulē, bet nav iespējams augsts sniegums bez atbilstoša drošības līmeņa,” teica Alessandro D’Este, Pirelli Tire Italia vadītājs. “Šis ir iemesls, kāpēc mēs vienmēr esam nodevušies nepārtrauktiem ilgtspējīgas mobilitātes produktu un risinājumu meklējumiem un uzņēmušies daudzas iniciatīvas, lai mūsu klientu, partneru un mazumtirdzniecības tīklu vidū veicinātu  drošības kultūru. Eiropas hartas parakstīšana ir šo saistību apliecinājums un pastiprināšana.”
       Hartu ir parakstījušas vairāk kā 1,900 Eiropas institūcijas un privātas organizācijas. Pirelli uzsver savus centienus palielināt patērētāju informētību par augstas kvalitātes riepu izvēli, kā arī atbilsošu tehniskās apkopes programmu plānošanu ceļu satiksmes negadījumu novēršanai. Šīs aktivitātes tiek realizētas ar informētību palielinošu intrumentu palīdzību, tādu kā oficiālas informācijas uzziņas, tēmai veltītas sadaļas korporatīvajās mājaslapās, biļeteni, semināri un apmācības kursi mazumtirgotājiem un galapatērētājiem.
       Pašlaik tiek veiktas arī plaša mēroga novēršanas kampaņas, galvenokārt, laika posmos, kad ir dzīva satiksme. Pirelli norāda, ka šajā laikā tas padara pieejamus mobilos darba iecirkņus bezmaksas riepu gaisa spiediena pārpaudēm un vispārējiem efektivitātes mērījumiem visiem braucējiem. Saskaņā ar paša riepu ražotāja datiem, 2010. gadā kampaņa sasniedza 25 miljonus autovadītāju Itālijā vien.


http://www.pkp.lv