11.2010 Pirelli atzīts kā labākais zīmols (BEST BRAND) kategorijās Sportiskums un Emocionalitāte

Pirelli atzīts kā labākais zīmols (BEST BRAND) kategorijās Sportiskums un Emocionalitāte Sport Auto žurnāla lasītāji ir izlēmuši – neviens riepu zīmols nav tik sportisks un emocionāls kā Pirelli. 2010. gada lielajā lasītāju balsošanā itāļu tradīcijām bagātais uzņēmums autovadītāju sieviešu un vīriešu vidū labvēlības ziņā bija priekšā visiem citiem. Tādējādi turpmākais ekskluzīvais Formula 1 riepu piegādātājs spējā abās kategorijās atkārtot savus 2008. gada panākumus.

 

Sportiskuma kategorijā Pirelli riepas sasniedza pirmo vietu, jo vērtēšanas kritērijos Stabilitāte pagriezienos, Drošība pie liela ātruma, kā arī Lieliska bremzēšanas efektivitāte no lasītājiem saņēma augstāko novērtējumu.

 

Zīmola uzvara kategorijā Emocionalitāte balstās uz lielo piekrišanu jomās Man patīk šis zīmols un Sportisks izskats. "Mēs esam ļoti iepriecināti, ka ar lietpratīgo sporta auto lasītāju palīdzību Pirelli ir atkārtoti apbalvots kā BEST BRAND. Jo tas ir tālāks pierādījums mūsu produktu nepārtraukti augstajai kvalitātei, ko autovadītājas un autovadītāji ļoti labi pamana un novērtē", balsošanas rezultātu komentē Mihaels Borherts, Pirelli Deutschland GmbH mārketinga/pārdošanas vadītājs. "Un es esmu pārliecināts – caur mūsu kā ekskluzīvā Formula 1 apgādātāja darbību mēs vēl tālāk attīstīsim Pirelli auto riepu snieguma spēku un uzņēmuma tehnoloģiski vadošo pozīciju."

 

Pirelli atzīts kā labākais zīmols (BEST BRAND) kategorijās Sportiskums un Emocionalitāte


http://www.pkp.lv