YOKOHAMA ADVAN Sport V105

YOKOHAMA Advan Neova AD08 R

ad08ad08

Yokohama Advan Sport V105 ir vasaras riepa, kas radusies ciešā sadarbībā ar uzņēmumu Daimler. Riepa izstrādāta, par pamatu ņemot Advan līnijas flagmani – Sport V103 un radīta īpaši auto ražotāja Mercedes-Benz SLK un SLS modeļu pamatkomplektācijai, kā arī citiem vācu Premium klases sporta auto ražotājiem.

Protektora zīmējuma dizains

Advan Sport V105 ir aprīkots ar asimetrisku virzienveida protektora zīmējumu, kas samazina rites pretestību.

Ņemot vērā Vācu autoražotāju prasību par rites pretestības samazināšanu, riepas ražotāji aprīkoja protektoru ar piecām lielām garenvirziena ribām. Pie tam, trim garenvirziena ribām, kas ir izvietotās protektora centrālajā daļā, ir cieta konstrukcija, kas nodrošina protektoram augstu izturību. Pateicoties šim lēmumam izdevies ne tikai būtiski samazināt rites pretestību, bet arī uzlabot virziena stabilitāti. Cietās garenvirziena ribas nodrošina ātru riepas reakciju uz stūres pagriezieniem. Tas nodrošina ADVAN sērijai raksturīgo sportisko stilu.

Vēl viena šī protektora centrālās daļas īpašība – diagonālie šķēlumi, kas izvietoti garenvirziena ribās. Pateicoties tam, kā arī kontakta laukumam ar asām malām, tiek nodrošināta augsta paātrinājuma efektivitāte īpaši uz slapja ceļa.

Plecu zonu konstrukcija ir veidota ņemot vērā riepas ekspluatācijas iespējas lielos ātrumos. Plecu zonas profilam ir mazs rādiuss, kas nodrošina vairākas priekšrocības:

1. tiek nodrošināts lielāks kontakta laukums, kas ļauj palielināt riepas saķeri ar sausu ceļa segumu;

2. pateicoties tam, ka plecu zonas ir cietas un ar mazāku rādiusu, kontakta laukumam faktiski ir taisnstūra forma, kas būtiski palielina protektora ekspluatāciju, aizsargājot to no nevienmērīga nodiluma.

Jāatzīmē plecu zonas bloku uzbūve: blokiem ir taisnstūra forma, un tie tiek novietoti faktiski taisnā leņķī, attiecībā pret kustības virzienu. Automašīnai bremzējot vislielākā slodze sanāk tieši uz protektora plecu zonām, šķērseniski izvietotas asās malas šajā protektora daļā būtiski palielina bremzēšanas efektivitāti.

YOKOHAMA Advan Neova AD08 R
Vadāmība
YOKOHAMA Advan Neova AD08 R
Augsts ātrums
YOKOHAMA Advan Neova AD08 R
Sauss segums
YOKOHAMA Advan Neova AD08 R
Mitrs segums
YOKOHAMA Advan Neova AD08 R
Komforts
YOKOHAMA Advan Neova AD08 R
Asimetriskas riepas
YOKOHAMA Advan Neova AD08 R
Rūpnīcas komplektācija
YOKOHAMA Advan Neova AD08 R
YOKOHAMA Advan Neova AD08 R  

 

Advan Sport V105 riepas oriģinālajā rūpnīcas komplektācijā

Ar Yokohama Advan Sport V105 riepām rūpnīcas komplektācijā aprīkoti:

YOKOHAMA YOKOHAMA YOKOHAMA YOKOHAMA YOKOHAMA YOKOHAMA
Mercedes-Benz CLS (C218) Mercedes-Benz SL (R231) Mercedes-Benz SLK (R172) Mercedes-Benz C-Class (W204) Mercedes-Benz B-Class (W246) Mercedes-Benz A-Class (W176)
 

Testu rezultāti:

Testu rezultāti: IZDEVUMS MODELIS IZMĒRS REZULTĀTS
YOKOHAMA Advan Neova AD08 R 01/2014 ADVAN Sport V105 1. vieta
YOKOHAMA Advan Neova AD08 R 11/2013 ADVAN Sport V105 225/40 R18 2. vieta
YOKOHAMA Advan Neova AD08 R 08/2013 ADVAN Sport V105 245/40 R18 teicami

 

galvenās priekšrocības

 • Mainīga platuma cirkulārās rievas
  Platākas pamatrievas saskaņā ar formulu ''3+1''. Demonstrē nepārspējamu noturību pret akvaplanēšanu pie lieliem ātrumiem.
 • Augstas izturības, plata plecu zona
  Ievērojami uzlabo protektora izturību pie ārkārtīgi lieliem ātrumiem un nodrošina spēcīgu saķeri uz sausām virsmām.
 • Beztrokšņa uzbūve
  Smalki iegriezumi ribu iekšējā virsmā apslāpē automašīnas radīto ārējo troksni.
 • Protektora bloku asimetriskais izvietojums
  Optimizētais bloku izvietojums protektora iekšējā un ārējā daļā paaugstina manevrētspēju, neradot troksni riepas ekspluatācijas laikā.
 • Uzlabots gumijas sastāvs
  Salīdzinājumā ar V103 modeli, Advan Sport V105 gumijas sastāvs atšķiras ar ievērojami augstāku Silica saturu. Pateicoties uzlabotajam gumijas sastāvam ir uzlaboti vilkmes rādītāji uz slapja ceļa seguma. Papildus tam, gumijas sastāvs ir papildināts ar dabisku apelsīnu eļļu, kas ievērojami palielina protektora nodilumizturību.
Pārklājošā bezšuvju slāņu sistēma
Pārklājoties jostu malām, tiek pagarināts riepu kalpošanas mūžs.
Augstas izturības tērauda jostas
Tērauda jostas novērš riepas karkasa griešanos pie lieliem ātrumiem un uzlabo drošības rādītājus.
Viskozes slānis
Eiropas automašīnu oriģinālajai rūpnīcas komplektācijai izvēlētajās riepās tiek izmantota speciāli izstrādātas viskozes slāņa struktūra.
Bezšuvju trīskāršais pārklājums
Pateicoties ieliektajām jostu malām, izveidojas augstas izturības bezšuvju pārklājums.
Riepas pamatnes matriču apvalks
Riepas izturība tiek palielināta pateicoties jaunajām struktūrām, kuras nodrošina lielisku stabilitāti stūres pagriezienu laikā.
 
 

ADVAN riepu līnija

Tiem, kuri zina visu par maksimāliem ātrumiem

Ar ADVAN zīmolu tiek ražotas riepas, kuras ieņem vadošo vietu Yokohama līnijā. ADVAN vārds tiek piešķirts tikai riepām ar izciliem raksturojumiem: īpaši ātrām, komfortablām un iedvesmojošām uz jaunām uzvarām! ADVAN – riepas tiem, kas raduši būt pirmie.

YOKOHAMA Advan Neova AD08 R YOKOHAMA Advan Neova AD08 R YOKOHAMA Advan Neova AD08 R YOKOHAMA Advan Neova AD08 R YOKOHAMA Advan Neova AD08 R

Citas YOKOHAMA vasaras riepas

S.Drive
Neskatoties uz to, ka riepa pieder Ultra High Performance kategoriji, tā ir lieliski piemērota arī kompaktās klases automašīnām un sporta kupejām.

sīkāk >

Advan Neova AD08R
Sportiskas vasaras riepas ar lieliskām saķeres un vadāmības īpašībām lielā ātrumā. Garantē kontroli, stabilitāti, saķeri uz slapjas virsmas un nodilumizturību.

sīkāk >

Geolandar SUV G055
Pirmā off-road riepa krosoveriem, pikapiem un apvidus auto, kuras izstrādē izmantota BlueEarth tehnoloģija. Samazinātas kaitīgās emisijas un palielināta energoefektivitāte, saglabājot augstu drošības līmeni.

sīkāk >

G033V
Vissezonas riepa lieliem ātrumiem, kas garantē stabilitāti uz ceļa un drošību, neatkarīgi no ceļa un laika apstākļiem. Paredzēta 4x4 pilnpiedziņas apvidus automašīnām.

sīkāk >

Advan Sport
Kad Yokohama japāņu inženieri uzstādīja mērķi ADVAN® saimei izstrādāt riepu flagmani, viņi fokusējās uz precizitāti un efektivitāti. Viņu kaisle un apņēmība noveda pie vienas no ātrāko, efektīvāko un ar nepārspējami augstu veiktspēju apveltītu UHP klases riepu radīšanas pasaulē —ADVAN Sport®.

sīkāk >

Advan ST
Vasaras riepas Yokohama Advan ST V802, neskatoties uz piederību pie ātrgaitas šosejas modeļu līnijas, tika speciāli radītas jaunajiem bezceļu transportlīdzekļiem un krosoveriem, kas izceļas ar lielām ātruma iespējām.

sīkāk >

BluEarth AE 01
Jaunais nākotnes standarts – degvielas ekonomija planētas saglabāšanai. BluEarth sērijas standarta riepas kompaktklases automobiļiem ar lieliskiem ekoloģiskajiem rādītājiem.

sīkāk >

BluEarth 1
Ekonomiskākās riepas, kādas jebkad radījis uzņēmums Yokohama. Paredzētas hibrīdauto, elektroautomobiļiem un kompaktklases automobiļiem

sīkāk >

AVS S/T V801
Ultra High Performance kategorijas vasaras riepa, kas nodrošina lielisku saķeri gan pilsētas, gan bezceļa apstākļos un paredzēta apvidus automašīnām.

sīkāk >

Cdrive 2
Izcila stabilitāte un rādītāji uz slapja ceļa seguma. Nelieliem sedaniem, lielām ģimenes automašīnām.

sīkāk >

A Drive
Teicams balanss uz slapjiem un sausiem ceļa segumiem. Neskaitot braukšanas komfortu un uzticamību, A.drive riepas garantē arī labu saķeri visā to kalpošanas laikā. Ideālas priekš kompaktklases automobiļiem. Ikdienas braucieni ar A.drive kļūst patīkamāki.

sīkāk >


http://www.pkp.lv