FALKEN Azenis FK453

 

Augstākās tehnoloģijas uz ceļiem
Pilnīgi jaunas, augsti efektīvas sportiskās riepas

Zīmola flagmanis – riepa Falken Azenis FK453 – ir sešu izstrādes darba gadu, daudzu sacīkšu trasēs noripotu kilometru tūkstošu, kā arī garu testa braucienu rezultāts.

Iespaidīgajā protektora zīmējumā dominē garenrievas- trīs platas un viena šaura. Kopīgi ar jauktajām lamelēm protektora plecu daļā, jaunais zīmējums palīdz efektīvi novadīt lielu ūdens daudzumu un demonstrē izcilu noturību pret akvaplanēšanu. Kopā ar noapļoto plecu zonu, kas šādi veidota, lai palielinātu riepas kontakta laukumu, tehnoloģiju NUR-Spec (gumijas sastāvs un protektora zīmējums izstrādāti, apkopojot datus un pieredzi, kas uzkrāta piedaloties 24 stundu sacīkstēs Nirburgringā (Nürburgring) ar dubulto, nosedzošo slāni, riepām ir būtiski uzlabota taisnvirziena stabilitāte lielos braukšanas ātrumos. Daudz lielākā riepas ārējās malas cietība ļauj uzlabot līkumu izbraukšanu, savukārt mainīgie protektora bloki ar nobīdes fāzēm samazina trokšņa līmeni.

Radot Azenis FK453 ir atrisināta virkne problēmu, kas saistītas ar balansa meklējumiem starp riepu mīkstumu, kas nepieciešams saķerei uz slapja ceļa segumiem, ilgstoša kalpošanas laika vajadzībām, kā arī maksimālu efektivitāti uz ceļa. Jaunā NUR-Spec sastāva piedeva Silica nodrošina uzlabotu vadāmību un lielisku saķeri jebkādos ceļa apstākļos.

Rezultātā, Azenis FK453 – tā ir ambicioza Falken desmit gadus ilgas autosporta pieredzes kulminācija.

 

Maksimāls High Performance tehnoloģiju līmenis

Galvenās īpatnības:

 • Maksimāls jūtīgums uz stūres pagriezieniem
 • Zems trokšņu līmenis braucot jebkādā ātrumā
 • Augsts stabilitātes un drošības līmenis
 • Drošība un stabilitāte braukšanas joslu maiņas laikā
 • Augsta stabilitāte straujos līkumos
 • Izcila noturība pret akvaplanēšanu
 • Uzlabota vadāmība uz slapja ceļa seguma
 • Saīsināts bremzēšanas ceļš
 • Ātruma indekss Y (vairāk nekā 300km/h)
 
 
 
 

Falken – oficiālais Nirburgringas(Nürburgring) 24 stundu sacīkšu sponsors

Cīrihes ADAC rīkotās 24 stundu sacīkstes no 1970. gada notiek Nirburgringas trasē – Nordšleifes (Nordschleife) sacīkšu trases un Lielās balvas trases posmu apvienojums ar kopējo garumu 25 kilometri. Trases garums ļauj startēt vairāk nekā 200 automobiļiem un vairāk nekā 700 komandās esošajiem autovadītājiem. Starta laukuma izmērs un sacīkšu pievilcīgums, sapulcina vairāk nekā 200 000 skatītāju un padara šīs 24 stundu sacīkstes par pašu lielāko autosporta pasākumu pasaulē.

 

 

Azenis FK453 uzbūves īpatnības
 1. Riepas plecu zonas noapaļotā forma nodrošina uzlabotu reakciju un atsaucību uz stūres pagriezieniem. Tas garantē būtiski labāku stabilitāti braucot lielos ātrumos.
 2. NUR-Spec uzbūvi raksturo dubultais, pastiprinātais bezšuvju neilona segums, pateicoties kuram riepa lieliski uzvedas pie maksimāliem braukšanas ātrumiem.
 3. Sānos izvietotais neilona slānis.
Azenis FK453 protektora elementi
 

 

 1. Protektoram ir trīs platas garenrievas ūdens novadīšanai, tā uzlabojot noturību pret akvaplanēšanu.
 2. Plecu zonās iestrādātās šķautnes, kas daudz efektīvāk nekā parastie protektori sarauj ūdens plēvīti, tā nodrošināt labāku vadāmību uz slapja ceļa seguma un stabilitāti pie lieliem braukšanas ātrumiem.
 3. Ārējām malām ir lielāka cietība, lai uzlabotu stabilitāti līkumos.
 4. Optimāls protektora bloku izvietojums nodrošina labāku akustisko komfortu.
 

 


Citas Falken vasaras riepas

Sincera SN828
Falken Sincera SN828 sērijas riepas ir radītas ekonomijai, komfortam un ilgam kalpošanas laikam, kas tās padara par ideālu izvēli ekonomiskiem autovadītājiem. Šīs riepas, kurām piemīt zems trokšņa līmenis, izceļas ar lielisku virziena noturību lielos ātrumos, bet jaunais gumijas sastāvs ar Silica komponenti nodrošina uzlabotu noturību pret akvaplanēšanu

vairāk >

Ziex ZE912
Kompānija Falken ir izstrādājusi riepas ar maksimāli dziļām lamelēm visā protektora platumā, apjomīgiem gareniskiem kanāliem, kā arī asā leņķī izvietotiem šķērskanāliem. Šāds dizains uzlabo stūrēšanas efektivitāti. Slapjā laikā riepas Ziex ZE912, pateicoties ūdens novadīšanai un labāk nodrošinātajai saķerei, atšķiras ar īpašu noturību pret akvaplanēšanu un izceļas ar paaugstinātu stabilitāti.

vairāk >

Ziex ZE914
Ziex ZE914 EcoRun – tās ir degvielu ekonomējošas hibrīda riepas. Ekonomiju nodrošina speciāla komponente gumijas maisījuma sastāvā. Tā ir jaunās paaudzes, inovatīva sportisko riepu koncepcija, kas nodrošina lielisku vadāmību sausā laikā, saķeri slapjā laikā, zemu rites pretestību un, papildus visam, arī stūrēšanas komfortu.

vairāk >

FK452
FK452 – tās ir Ultra High Performance klases riepas, pieejamas plašā izmēru spektrā, kas tās padara par universālām un plaši pielietojamām. Iemesls, kādēļ šīs riepas var uzskatīt par „efektīvas riepas” optimālo variantu, slēpjas piecās taisnās ribās un noapaļotos protektora trīsdimensiju blokos, kas nodrošina precīzu reakciju uz stūres pagriezieniem.

vairāk >

Azenis FK453CC
Jaunās Azenis FK453CC riepas ir paredzētas Eiropā izgatavoto krosoveru vajadzību apmierināšanai, kā arī amerikāņu apvidus un citu starptautisko auto ražotāju bezceļu modeļiem. Izstrādes rezultātā tika radītas riepas, kas nodrošina augstu efektivitāti, daudz garāku kalpošanas laiku un nevainojamu stilu.

vairāk >

FK07U
Pirmklasīgs riepas protektora zīmējums nodrošina stūrēšanas precizitāti. Riepas protektorā ir septiņi taisni kanāli, kas garantē komfortu vadīšanas laikā. Centrālais bloks nodrošina gaitas līganumu, bet unikālais W-veida sānu segmentu zīmējums – lielisku virziena noturību

vairāk >

Landair LA/AT T110
Falken Landair T110- tās ir 4×4 riepas, kas speciāli izstrādātas īpaši efektīviem un jaudīgiem krosoveriem un apvidus automašīnām. Riepas paredzētas izmantošanai pilsētas apstākļos, uz šosejas, kā arī uz rupja seguma ceļiem. Tās demonstrē lielisku efektivitāti sausos un slapjos laika apstākļos.

vairāk >

LINAM R51
Vairāk nekā 75% transporta pārvadājumu tiek nodrošināti ar vieglo, mazgabarīta komerctransportu, nelieliem kravas automobiļiem un mikroautobusiem.

vairāk >

Wildpeak A/T
Wildpeak A/T AT 01- tās ir spēcīgas Falken M+S riepas apvidus automašīnām un pikapiem, kurām piemīt lieliskas gaitas īpašības un ir paredzētas visu veidu ceļu un bezceļu tipiem.

vairāk >


http://www.pkp.lv