FALKEN Azenis FK453CC

 

Universālas luksus klases krosoveru un apvidus automašīnu riepas
Augstās tehnoloģijas paredzētas SUV pārvietojoties pa automaģistrālēm un lielceļiem

Jaunās Azenis FK453CC riepas ir paredzētas Eiropā izgatavoto krosoveru vajadzību apmierināšanai, kā arī amerikāņu apvidus un citu starptautisko auto ražotāju bezceļu modeļiem. Izstrādes rezultātā tika radītas riepas, kas nodrošina augstu efektivitāti, daudz garāku kalpošanas laiku un nevainojamu stilu. Garantējot uzlabotu saķeri un lielāku baudījumu no brauciena, Azenis FK453CC nodrošina arī lielisku vilkmi uz sausiem un slapjiem ceļa segumiem, nesamazinot braukšanas komforta līmeni.

Riepas FK453CC ir nodrošinātas ar lieliem plecu  blokiem un viendabīgu ārējo ribu labākai vadāmībai un stabilitātei. Tās efektīvi samazina arī trokšņu līmeni un uzlabo vadīšanas komfortu. Turklāt, riepas FK453CC ir drošas sarežģītos ceļa apstākļos, pateicoties trim platiem, nepārtrauktiem kanāliem, kas efektīvi novada lielu ūdens daudzumu un būtiski uzlabo noturību pret akvaplanēšanu.

Papildus iepriekš minētajam, kompānija ir izstrādājusi jaunu, stilīgu riepas sānu dizainu ar uzsvērtu bultas zīmējumu F burta formā, kas simbolizē Falken.

 

Interaktīvs

Galvenās īpatnības

 • Jauns Silica komponents
  Labākai saķerei uz sausiem un slapjiem ceļa segumiem.
   
 • Īpašs bultas veida zīmējums ap F burtiem, kas simbolizē Falken
  Pilnīgi jauns riepas sānu noformējums tās dizaina uzlabošanai.
   
 • Trīs plati gareniskie (vertikālie) kanāli
  Efektīvi novada ūdeni un būtiski uzlabo noturību pret akvaplanēšanu, labākai vadāmībai uz slapjiem ceļa segumiem.
   
 • Daudzi pastiprinātie neilona slāņi
  Izstrādāti labākai stabilitātei lielos braukšanas ātrumos. Kopīgi ar jauno optimizēto riepas karkasu nodrošina labāku kontaktu ar ceļa segumu teicamai caurgājamībai, īpaši manevros ar strauju joslu maiņu.
   
 • Asimetriskais protektora zīmējums
  Ar lieliem plecu blokiem nodrošina uzlabotu līkumu izbraukšanu, labāku vilkmi un pazeminātu riepas rites troksni.
   
 
 
 
 

Falken – oficiālais Nirburgringas(Nürburgring) 24 stundu sacīkšu sponsors

Cīrihes ADAC rīkotās 24 stundu sacīkstes no 1970. gada notiek Nirburgringas trasē – Nordšleifes (Nordschleife) sacīkšu trases un Lielās balvas trases posmu apvienojums ar kopējo garumu 25 kilometri. Trases garums ļauj startēt vairāk nekā 200 automobiļiem un vairāk nekā 700 komandās esošajiem autovadītājiem. Starta laukuma izmērs un sacīkšu pievilcīgums, sapulcina vairāk nekā 200 000 skatītāju un padara šīs 24 stundu sacīkstes par pašu lielāko autosporta pasākumu pasaulē.

 

 

Azenis FK453CC īpatnības
 

 

 1. Protektoram ir trīs plati kanāli ūdens novadīšanai, tā palielinot noturību pret akvaplanēšanu.
   
 2. Plecu zonās ir speciālas griezošās šķautnes, kas salīdzinot ar parastiem protektoriem, daudz efektīvāk sarauj ūdens plēvīti, nodrošinot uzlabotu vadāmību uz slapjiem ceļiem un izcilu stabilitāti lielos ātrumos.
   
 3. Riepu ārējām malām nodrošināta paaugstināta cietība, lai garantētu stabilitāti pagriezienos.
   
 4. Optimāls protektora bloku izvietojums nodrošina lielāku akustisko komfortu.
   
 

 


Citas Falken vasaras riepas

Sincera SN828
Falken Sincera SN828 sērijas riepas ir radītas ekonomijai, komfortam un ilgam kalpošanas laikam, kas tās padara par ideālu izvēli ekonomiskiem autovadītājiem. Šīs riepas, kurām piemīt zems trokšņa līmenis, izceļas ar lielisku virziena noturību lielos ātrumos, bet jaunais gumijas sastāvs ar Silica komponenti nodrošina uzlabotu noturību pret akvaplanēšanu

vairāk >

Ziex ZE912
Kompānija Falken ir izstrādājusi riepas ar maksimāli dziļām lamelēm visā protektora platumā, apjomīgiem gareniskiem kanāliem, kā arī asā leņķī izvietotiem šķērskanāliem. Šāds dizains uzlabo stūrēšanas efektivitāti. Slapjā laikā riepas Ziex ZE912, pateicoties ūdens novadīšanai un labāk nodrošinātajai saķerei, atšķiras ar īpašu noturību pret akvaplanēšanu un izceļas ar paaugstinātu stabilitāti.

vairāk >

Ziex ZE914
Ziex ZE914 EcoRun – tās ir degvielu ekonomējošas hibrīda riepas. Ekonomiju nodrošina speciāla komponente gumijas maisījuma sastāvā. Tā ir jaunās paaudzes, inovatīva sportisko riepu koncepcija, kas nodrošina lielisku vadāmību sausā laikā, saķeri slapjā laikā, zemu rites pretestību un, papildus visam, arī stūrēšanas komfortu.

vairāk >

FK452
FK452 – tās ir Ultra High Performance klases riepas, pieejamas plašā izmēru spektrā, kas tās padara par universālām un plaši pielietojamām. Iemesls, kādēļ šīs riepas var uzskatīt par „efektīvas riepas” optimālo variantu, slēpjas piecās taisnās ribās un noapaļotos protektora trīsdimensiju blokos, kas nodrošina precīzu reakciju uz stūres pagriezieniem.

vairāk >

Azenis FK453
Zīmola flagmanis – riepa Falken Azenis FK453 – ir sešu izstrādes darba gadu, daudzu sacīkšu trasēs noripotu kilometru tūkstošu, kā arī garu testa braucienu rezultāts. Iespaidīgajā protektora zīmējumā dominē garenrievas- trīs platas un viena šaura. Kopīgi ar jauktajām lamelēm protektora plecu daļā, jaunais zīmējums palīdz efektīvi novadīt lielu ūdens daudzumu un demonstrē izcilu noturību pret akvaplanēšanu. Kopā ar noapļoto plecu zonu, kas šādi veidota, lai palielinātu riepas kontakta laukumu ..

vairāk >

FK07U
Pirmklasīgs riepas protektora zīmējums nodrošina stūrēšanas precizitāti. Riepas protektorā ir septiņi taisni kanāli, kas garantē komfortu vadīšanas laikā. Centrālais bloks nodrošina gaitas līganumu, bet unikālais W-veida sānu segmentu zīmējums – lielisku virziena noturību

vairāk >

Landair LA/AT T110
Falken Landair T110- tās ir 4×4 riepas, kas speciāli izstrādātas īpaši efektīviem un jaudīgiem krosoveriem un apvidus automašīnām. Riepas paredzētas izmantošanai pilsētas apstākļos, uz šosejas, kā arī uz rupja seguma ceļiem. Tās demonstrē lielisku efektivitāti sausos un slapjos laika apstākļos.

vairāk >

LINAM R51
Vairāk nekā 75% transporta pārvadājumu tiek nodrošināti ar vieglo, mazgabarīta komerctransportu, nelieliem kravas automobiļiem un mikroautobusiem.

vairāk >

Wildpeak A/T
Wildpeak A/T AT 01- tās ir spēcīgas Falken M+S riepas apvidus automašīnām un pikapiem, kurām piemīt lieliskas gaitas īpašības un ir paredzētas visu veidu ceļu un bezceļu tipiem.

vairāk >


http://www.pkp.lv