FALKEN Espia EPZ

FALKEN Espia EPZ


Espia EPZ protektors

Ziemas riepas Falken Espia EPZ ar simetrisku protektora zīmējumu nodrošina automobilim lielisku saķeri pat vissarežģītākajos  laikapstākļos. Tas ir iespējams pateicoties kanjonformas lamelesem, kuri palīdz riepai noturēt stabilitāti uz ceļa tikpat labi kā tas sanāk radžotām riepām.

Falken Espia EPZ riepas no citām atšķiras arī ar ilgu ekspluatācijas periodu. Tās var nokalpot vairākas sezonas pat visnelabvēlīgākajos apstākļos. Turklāt, pateicoties īpašajai "pretnovecošanas" tehnoloģijai, Falken Espia EPZ riepas ir noturīgas pret mehāniskiem virsmas izliekumiem un ultravioleto starojumu.

Šo riepu protektora uzbūve arī ir īpaša. Protektora zīmējuma centrālajā daļā bloki ir izvietoti ļoti blīvi. Savukārt abās zīmējuma pusēs bloki ir vairāk atdalīti viens no otra. Uzņēmumā Falken to nodēvēja par "divkāršu attēlu", un pateicoties šādam zīmējumam izdevās panākt, lai Falken Espia EPZ riepas būtu vienlīdz funkcionālas gan uz ledus, gan sniega.

 

Skatīt pieejamos izmērus un cenas


 

Riepas īpatnības:

  • riepai ir divu veidu protektora zīmējums, kur centrālā daļa atbild par saķeri uz apledojušiem, bet sānu lameles par saķeri uz sniegotiem ceļiem;
  • dziļi, zigzagveida kanjonformas lameles, kuri attiecībā viens pret otru ir izvietoti taisnā leņķī, nodrošina lielisku saķeri arī ļoti sarežģītos laikapstākļos;
  • sānu lameles papildus veicina braukšanas stabilitāti;
  • riepai pakāpeniski "novecojot" no protektora dziļākajiem slāņiem virsējos pakāpeniski nonāk ķīmisks savienojums, kas pasargā riepu no ultravioletā starojuma un nodrošina lielāku lokanību, pagarinot tās ekspluatācijas termiņu.

FALKEN Espia EPZFALKEN Espia EPZFALKEN Espia EPZ


Citas Falken ziemas riepas

HS437
Jaunās paaudzes neradžojamās ziemas riepa mikroautobusiem un vieglajām kravas automašīnām.

vairāk >

HS435
Ar datormodelēšanas metodes palīdzību izstrādātajai un, izmantojot jaunākās tehnoloģijas, ražotajai Eurowinter HS435 riepai piemīt lieliski ekspluatācijas raksturojumi, un tā braucot nodrošina augstu komforta līmeni.

vairāk >

HS439
Falken Eurowinter HS439 ir vieglo automašīnu ziemas riepas ar asimetrisku protektora zīmējumu. Pat sarežģītos laikapstākļos Eurowinter HS439 riepu uzvedība ir paredzama, un tām piemīt arī lieliskas vilkmes īpašības.

vairāk >

HS449
Falken Eurowinter HS449 ir neradžotas ziemas riepas, kuras ir speciāli izstrādātas braukšanai pa sniegu, ledu vai slapjdraņķī. Strādājot pie šīm riepām, japāņu zinātnieki pievērsa vislielāko uzmanību saķeres uzlabošanai uz sniega un slapjas virsmas.

vairāk >

SL/S112
FALKEN Landair SL S112 – SUV un 4×4 automašīnām paredzēta neradžota ziemas riepa ar virzienveida protektora zīmējumu. Riepas garantē teicamu vadāmību uz slapja un uz piesniguša vai apledojuša ceļa.

vairāk >

SI743
SI743 vieglkravas riepas izstrādātas bargiem ziemeļvalstu klimatiskajiem apstākļiem ar nolūku apvienot sevī tādus svarīgus rādītājus, kā labs vilkmes un saķeres līmenis uz piesnigušiem un apledojušiem ceļiem un liela kravnesība, kura nepieciešama vieglkravas komerctransportam.

vairāk >

HS415
Falken Eurowinter HS-415 ir radžotas ziemas riepas vieglajām automašīnām. Šis riepu modelis tika izstrādāts speciāli Ziemeļ- un Austrumeiropas laika apstākļiem. Riepas ir radītas, izmantojot mūsdienu tehnoloģiskās programmas un modelēšanu uz datora, un tām ir daudz priekšrocību.

vairāk >


http://www.pkp.lv