FALKEN Eurowinter HS415

FALKEN Eurowinter HS415


FALKEN Eurowinter HS415 protektors

Falken Eurowinter HS-415 ir radžotas ziemas riepas vieglajām automašīnām. Šis riepu modelis tika izstrādāts speciāli Ziemeļ- un Austrumeiropas laika apstākļiem. Riepas ir radītas, izmantojot mūsdienu tehnoloģiskās programmas un modelēšanu uz datora, un tām ir daudz priekšrocību.

Tehniskie risinājumi

Falken Eurowinter HS-415 riepu protektora virzienveida zīmējums nodrošina maksimālu vadāmību un riepu uzvedības paredzēšanu uz jebkura ceļa seguma. Īpašais bloku un rievu izvietojums palīdz efektīvi izspiest sniegu un ūdeni no kontakta laukuma, tādejādi būtiski uzlabojot saķeri un novēršot akvaplanēšanas risku.

Vēl viena Falken Eurowinter HS-415 riepu priekšrocība ir liels lameļu skaits, kuri nodrošina drošu saķeri ar ceļa virsmu, ļaujot mašīnai attīstīt lielu ātrumu un labāk kontrolēt būtiski saīsināto bremzēšanas ceļu. Savukārt uzlabotajam gumijas masas sastāvam piemīt paaugstinātas elastības īpašības, pateicoties kurām riepas var maksimāli efektīvi lietot arī ļoti zemās temperatūrās.

Skatīt pieejamos izmērus un cenas


 

  

Riepu raksturojums:

• liels skaits 3-D lameļu veido daudz saķeres šķautņu, nodrošinot paaugstinātu stabilitāti ziemas apstākļos;

• "Silica" komponents gumijas masas sastāvā paaugstina riepu elastību zemās temperatūrās;

• bufera kārta zem riepas protektora nodrošina spēcīgāku radžu fiksāciju;

• riepas centrālā riba nodrošina lielisku virziena noturību lielos ātrumos;

• palielinātās protektora plecu zonas ļauj bez problēmām pārvarēt ceļa sniegotos posmus, samazinot buksēšanas varbūtību.

 


Citas Falken ziemas riepas

HS437
Jaunās paaudzes neradžojamās ziemas riepa mikroautobusiem un vieglajām kravas automašīnām.

vairāk >

HS435
Ar datormodelēšanas metodes palīdzību izstrādātajai un, izmantojot jaunākās tehnoloģijas, ražotajai Eurowinter HS435 riepai piemīt lieliski ekspluatācijas raksturojumi, un tā braucot nodrošina augstu komforta līmeni.

vairāk >

HS439
Falken Eurowinter HS439 ir vieglo automašīnu ziemas riepas ar asimetrisku protektora zīmējumu. Pat sarežģītos laikapstākļos Eurowinter HS439 riepu uzvedība ir paredzama, un tām piemīt arī lieliskas vilkmes īpašības.

vairāk >

HS449
Falken Eurowinter HS449 ir neradžotas ziemas riepas, kuras ir speciāli izstrādātas braukšanai pa sniegu, ledu vai slapjdraņķī. Strādājot pie šīm riepām, japāņu zinātnieki pievērsa vislielāko uzmanību saķeres uzlabošanai uz sniega un slapjas virsmas.

vairāk >

SL/S112
FALKEN Landair SL S112 – SUV un 4×4 automašīnām paredzēta neradžota ziemas riepa ar virzienveida protektora zīmējumu. Riepas garantē teicamu vadāmību uz slapja un uz piesniguša vai apledojuša ceļa.

vairāk >

SI743
SI743 vieglkravas riepas izstrādātas bargiem ziemeļvalstu klimatiskajiem apstākļiem ar nolūku apvienot sevī tādus svarīgus rādītājus, kā labs vilkmes un saķeres līmenis uz piesnigušiem un apledojušiem ceļiem un liela kravnesība, kura nepieciešama vieglkravas komerctransportam.

vairāk >

EPZ
Ziemas riepas Falken Espia EPZ ar simetrisku protektora zīmējumu nodrošina automobilim lielisku saķeri pat vissarežģītākajos laikapstākļos. Tas ir iespējams pateicoties kanjonformas lamelesem, kuri palīdz riepai noturēt stabilitāti uz ceļa tikpat labi kā tas sanāk radžotām riepām.

vairāk >


http://www.pkp.lv