FALKEN Eurowinter HS435

FALKEN Eurowinter HS435


FALKEN Eurowinter HS435

Ziemas riepa vieglajām automašīnām

Ar datormodelēšanas metodes palīdzību izstrādātajai un, izmantojot jaunākās tehnoloģijas, ražotajai Eurowinter HS435 riepai piemīt lieliski ekspluatācijas raksturojumi, un tā braucot nodrošina augstu komforta līmeni.

Riepa nodrošina teicamu saķeri ar ziemas ceļa segumu – ar sablīvētu sniegu, uz apledojuša ceļa. Tas panākts pateicoties protektora unikālajam gumijas maisījumam – tas satur jaunāko optimizēto Silica komponenti, kura uzlabo saķeres raksturojumus, padarot riepu elastīgu pat zemās temperatūrās.

Daudzās lameles protektora zīmējumā nodrošina lielisku saķeri.

Falken Eurowinter HS435 riepas centrālā riba ļauj tai saglabāt virziena noturību taisnvirziena kustībā, precīzi reaģējot uz stūres pagriezieniem.

Protektoram ir oriģināla, speciāli izstrādāta struktūra, kura ļauj uzlabot saķeres raksturojumus, kā arī saīsināt bremzēšanas un ieskriešanās ceļu.

Riepām piemīt teicami raksturojumi noturībai pret akvaplanēšanu, kas panākts ar lielāku attālumu starp protektora blokiem, ar kā palīdzību notiek efektīva pašattīrīšanās, pateicoties diviem taisniem gredzenveida kanāliem plecu zonā un diviem centrālajā zonā izvietotiem zigzag kanāliem.

 
 
 
 

Falken – Nirburgringas (Nürburgring) 24 stundu sacīkstes oficiālais sponsors

ADAC 24 stundu sacīkste Cīrihē kopš 1970.gada notiek Nirburgringas trasē – Nordschleife sacīkšu trases un Grand Prix posma kombinācija ar kopējo garumu vairāk kā 25 kilometri. Maršruta garums ļauj startēt vairāk nekā 200 automašīnām ar summāro vadītāju skaitu komandās vairāk kā 700 cilvēku.

Starta laukuma izmērs un vairāk kā 200 000 cienītāju piesaistošās sacīkstes, padara šīs 24 stundu sacīkstes par lielāko autosporta pasākumu pasaulē.

 

Falken Eurowinter HS435 riepas īpašības:

  • Protektora struktūra veicina būtisku bremzēšanas un ieskriešanās ceļa saīsināšanos;
  • Protektora zīmējuma dizains – virzienveida, nodrošina teicamu saķeri ar ceļa segumu;
  • Viļņveida lameles pastiprina saķeres raksturojumus;
  • Riepas centrālā riba nodrošina augstu virziena noturību taisnvirziena kustībā;
  • Garenisko un zigzag rievu sistēma no kontakta laukuma efektīvi novada ūdeni, dubļus un slapju sniegu, minimizējot akvaplanēšanas risku;
  • Oriģināls gumijas maisījums ar Silica saturu, pateicoties kuram pastiprinās saķere ar ceļu un riepa paliek elastīga pat zemās temperatūrās.

 


Citas Falken ziemas riepas

HS437
Jaunās paaudzes neradžojamās ziemas riepa mikroautobusiem un vieglajām kravas automašīnām.

vairāk >

HS439
Falken Eurowinter HS439 ir vieglo automašīnu ziemas riepas ar asimetrisku protektora zīmējumu. Pat sarežģītos laikapstākļos Eurowinter HS439 riepu uzvedība ir paredzama, un tām piemīt arī lieliskas vilkmes īpašības.

vairāk >

HS449
Falken Eurowinter HS449 ir neradžotas ziemas riepas, kuras ir speciāli izstrādātas braukšanai pa sniegu, ledu vai slapjdraņķī. Strādājot pie šīm riepām, japāņu zinātnieki pievērsa vislielāko uzmanību saķeres uzlabošanai uz sniega un slapjas virsmas.

vairāk >

SL/S112
FALKEN Landair SL S112 – SUV un 4×4 automašīnām paredzēta neradžota ziemas riepa ar virzienveida protektora zīmējumu. Riepas garantē teicamu vadāmību uz slapja un uz piesniguša vai apledojuša ceļa.

vairāk >

SI743
SI743 vieglkravas riepas izstrādātas bargiem ziemeļvalstu klimatiskajiem apstākļiem ar nolūku apvienot sevī tādus svarīgus rādītājus, kā labs vilkmes un saķeres līmenis uz piesnigušiem un apledojušiem ceļiem un liela kravnesība, kura nepieciešama vieglkravas komerctransportam.

vairāk >

HS415
Falken Eurowinter HS-415 ir radžotas ziemas riepas vieglajām automašīnām. Šis riepu modelis tika izstrādāts speciāli Ziemeļ- un Austrumeiropas laika apstākļiem. Riepas ir radītas, izmantojot mūsdienu tehnoloģiskās programmas un modelēšanu uz datora, un tām ir daudz priekšrocību.

vairāk >

EPZ
Ziemas riepas Falken Espia EPZ ar simetrisku protektora zīmējumu nodrošina automobilim lielisku saķeri pat vissarežģītākajos laikapstākļos. Tas ir iespējams pateicoties kanjonformas lamelesem, kuri palīdz riepai noturēt stabilitāti uz ceļa tikpat labi kā tas sanāk radžotām riepām.

vairāk >


http://www.pkp.lv