FALKEN Eurowinter HS437 VAN

eurowinter hs437

Jaunās paaudzes neradžojamās ziemas riepa mikroautobusiem un vieglajām kravas automašīnām.

Kvalitatīva un ļoti efektīva radiālā ziemas riepa, kura nodrošina labu saķeri ziemas apstākļos.

FALKEN Eurowinter HS 437 riepai ir V-virzienveida protektora zīmējums, kurš uzlabo vilkmi un saķeri uz slapja un piesniguša ceļa un lieliski novada ūdeni, novēršot akvaplanēšanu. Riepa nodrošina īsu bremzēšanas ceļu. Pateicoties tam, ka ir palielināts kontakta laukums ar virsmu, Eurowinter HS 437 nodrošina braukšanas komfortu un stabilitāti pat lielos ātrumos.

Riepas gumijas maisījuma sastāvā ietilpst augsts Silica komponentes saturs, kas ļauj nezaudēt tai savas īpašības pat ļoti zemās temperatūrās. Šī īpašība nodrošina arī tās lielāku nodilumizturību.

 

 

 

 

 

 
 
 
 

Falken – Nirburgringas (Nürburgring) 24 stundu sacīkstes oficiālais sponsors

ADAC 24 stundu sacīkste Cīrihē kopš 1970.gada notiek Nirburgringas trasē – Nordschleife sacīkšu trases un Grand Prix posma kombinācija ar kopējo garumu vairāk kā 25 kilometri. Maršruta garums ļauj startēt vairāk nekā 200 automašīnām ar summāro vadītāju skaitu komandās vairāk kā 700 cilvēku.

Starta laukuma izmērs un vairāk kā 200 000 cienītāju piesaistošās sacīkstes, padara šīs 24 stundu sacīkstes par lielāko autosporta pasākumu pasaulē.

 

 

Skatīt pieejamos izmērus un cenas


 

Eurowinter HS437 īpašības

  • Gumijas maisījuma sastāvs ar augstu Silica saturu nodrošina augstu nodilumizturību un teicamus gaitas raksturojumus pat zemās temperatūrās;
  • Teicama saķere uz slapja, piesniguša ceļa pateicoties V-veida protektora zīmējumam ar gareniskām un sānu rievām;
  • Moderns profils ar virzienveida protektora zīmējumu garantē drošas ekspluatācijas īpašības un novērš akvaplanēšanu;
  • Īss bremzēšanas ceļš, stabilitāte un vadāmība lielos ātrumos.
 


Citas Falken ziemas riepas

HS435
Ar datormodelēšanas metodes palīdzību izstrādātajai un, izmantojot jaunākās tehnoloģijas, ražotajai Eurowinter HS435 riepai piemīt lieliski ekspluatācijas raksturojumi, un tā braucot nodrošina augstu komforta līmeni.

vairāk >

HS439
Falken Eurowinter HS439 ir vieglo automašīnu ziemas riepas ar asimetrisku protektora zīmējumu. Pat sarežģītos laikapstākļos Eurowinter HS439 riepu uzvedība ir paredzama, un tām piemīt arī lieliskas vilkmes īpašības.

vairāk >

HS449
Falken Eurowinter HS449 ir neradžotas ziemas riepas, kuras ir speciāli izstrādātas braukšanai pa sniegu, ledu vai slapjdraņķī. Strādājot pie šīm riepām, japāņu zinātnieki pievērsa vislielāko uzmanību saķeres uzlabošanai uz sniega un slapjas virsmas.

vairāk >

SL/S112
FALKEN Landair SL S112 – SUV un 4×4 automašīnām paredzēta neradžota ziemas riepa ar virzienveida protektora zīmējumu. Riepas garantē teicamu vadāmību uz slapja un uz piesniguša vai apledojuša ceļa.

vairāk >

SI743
SI743 vieglkravas riepas izstrādātas bargiem ziemeļvalstu klimatiskajiem apstākļiem ar nolūku apvienot sevī tādus svarīgus rādītājus, kā labs vilkmes un saķeres līmenis uz piesnigušiem un apledojušiem ceļiem un liela kravnesība, kura nepieciešama vieglkravas komerctransportam.

vairāk >

HS415
Falken Eurowinter HS-415 ir radžotas ziemas riepas vieglajām automašīnām. Šis riepu modelis tika izstrādāts speciāli Ziemeļ- un Austrumeiropas laika apstākļiem. Riepas ir radītas, izmantojot mūsdienu tehnoloģiskās programmas un modelēšanu uz datora, un tām ir daudz priekšrocību.

vairāk >

EPZ
Ziemas riepas Falken Espia EPZ ar simetrisku protektora zīmējumu nodrošina automobilim lielisku saķeri pat vissarežģītākajos laikapstākļos. Tas ir iespējams pateicoties kanjonformas lamelesem, kuri palīdz riepai noturēt stabilitāti uz ceļa tikpat labi kā tas sanāk radžotām riepām.

vairāk >


http://www.pkp.lv