FALKEN Eurowinter HS439

FALKEN Eurowinter HS439


FALKEN Eurowinter HS439

Falken Eurowinter HS439 ir vieglo automašīnu ziemas riepas ar asimetrisku protektora zīmējumu. Pat sarežģītos laikapstākļos Eurowinter HS439 riepu uzvedība ir paredzama, un tām piemīt arī lieliskas vilkmes īpašības.

Tehniskie risinājumi

Jaunais savienojums "Silica" gumijas masas sastāvā nodrošina riepas elastību, kā arī uzlabo tās nodilumizturību. Turklāt Eurowinter HS439 riepas citu starpā izceļas ar kantainas formas lamelēm, kurai uzlabo saķeri uz sniega un ledus.

Falken Eurowinter HS-439 riepas būs lieliska izvēlē Baltijas kaprīzajai ziemai. Asimetriskais protektora zīmējums ļauj saglabāt noturību augstos ātrumos uz sausas virsmas, tai pat laikā četras augstas apļveida rievas efektīvi izspiež sniegu, ūdeni un dubļus no kontakta laukuma uz slapjiem ceļiem. Eurowinter HS439 riepas demonstrē vienlīdz labus raksturlielumus kā uz sausiem, tā arī uz slapjiem ceļu segumiem.

 

Skatīt pieejamos izmērus un cenas


 

Riepu īpatnības:

  • asimetriskais protektora zīmējums nodrošina lielisku pārgājību dažādos braukšanas apstākļos;
  • četras apļveida rievas nodrošina efektīvu ūdens, dubļu un sniega izspiešanu;
  • "Silica" komponenta izmantošana gumijas masas sastāvā pagarina protektora kalpošanas mūžu un paaugstina riepu funkcionalitāti plašā temperatūru diapazonā;
  • vairāki kantainas formas lameles rada papildu saķeres šķautnes, uzlabojot noturību uz sniega un ledus.

 

Falken HS439 Falken HS439 Falken HS439


Citas Falken ziemas riepas

HS437
Jaunās paaudzes neradžojamās ziemas riepa mikroautobusiem un vieglajām kravas automašīnām.

vairāk >

HS435
Ar datormodelēšanas metodes palīdzību izstrādātajai un, izmantojot jaunākās tehnoloģijas, ražotajai Eurowinter HS435 riepai piemīt lieliski ekspluatācijas raksturojumi, un tā braucot nodrošina augstu komforta līmeni.

vairāk >

HS449
Falken Eurowinter HS449 ir neradžotas ziemas riepas, kuras ir speciāli izstrādātas braukšanai pa sniegu, ledu vai slapjdraņķī. Strādājot pie šīm riepām, japāņu zinātnieki pievērsa vislielāko uzmanību saķeres uzlabošanai uz sniega un slapjas virsmas.

vairāk >

SL/S112
FALKEN Landair SL S112 – SUV un 4×4 automašīnām paredzēta neradžota ziemas riepa ar virzienveida protektora zīmējumu. Riepas garantē teicamu vadāmību uz slapja un uz piesniguša vai apledojuša ceļa.

vairāk >

SI743
SI743 vieglkravas riepas izstrādātas bargiem ziemeļvalstu klimatiskajiem apstākļiem ar nolūku apvienot sevī tādus svarīgus rādītājus, kā labs vilkmes un saķeres līmenis uz piesnigušiem un apledojušiem ceļiem un liela kravnesība, kura nepieciešama vieglkravas komerctransportam.

vairāk >

HS415
Falken Eurowinter HS-415 ir radžotas ziemas riepas vieglajām automašīnām. Šis riepu modelis tika izstrādāts speciāli Ziemeļ- un Austrumeiropas laika apstākļiem. Riepas ir radītas, izmantojot mūsdienu tehnoloģiskās programmas un modelēšanu uz datora, un tām ir daudz priekšrocību.

vairāk >

EPZ
Ziemas riepas Falken Espia EPZ ar simetrisku protektora zīmējumu nodrošina automobilim lielisku saķeri pat vissarežģītākajos laikapstākļos. Tas ir iespējams pateicoties kanjonformas lamelesem, kuri palīdz riepai noturēt stabilitāti uz ceļa tikpat labi kā tas sanāk radžotām riepām.

vairāk >


http://www.pkp.lv