FALKEN EUROWINTER VAN01

Falken Azenis FK510

EUROWINTER VAN01

Falken Azenis FK510 protektors

Jaunākās paaudzes vieglo kravas automašīnu un mikroautobusu ziemas riepa.

EUROWINTER VAN01 garantē lielisku efektivitāti jebkuros ekspluatācijas apstākļos un izcilu efektivitāti uz slapja ceļa.

Skatīt pieejamos izmērus un cenasbutton

Raksturīgās iezīmes un priekšrocības

“4D Nano” dizains*

Raksturīgās iezīmes

Priekšrocības

  • Gumijas maisījuma komponentu optimizācija (elementu grupveida sasaiste)

* Uz modelēšanas rezultātu bāzes izstrādātais ”4D Nano” dizains

  • Uzlabota nodilumizturība un efektivitāte uz slapjas ceļa virsmas
Kontakta laukums
  • Pastāvīgs spiediens pa visu virsmas laukumu
  • Lieliska virziena noturība un vienmērīgs nodilums
Mainīgais protektora raksts ar rievām un lamelēm
  • Fiksētās šķērseniskās rievas un šahveida raksts protektora centrālajā daļā palielina saspiešanas spēku sniegā un dubļos un pastiprina pašattīrīšanās efektu.
  • Drošs un prognozējams vilkmes līmenis sniegā un dubļos. Labāka reakcija uz kustības virziena maiņu
Protektora raksts
  • Protektora vienvirziena raksts apvienojumā ar blīvāku lameļu izvietojumu palielina šķautnes efektu un uzlabo ūdens novadīšanas īpašības
  • Augsts saķeres un drošības līmenis uz slapja ceļa seguma kombinācijā ar lielāku noturību pret akvaplanēšanu. kā papildu priekšrocība


Citas Falken ziemas riepas

HS437
Jaunās paaudzes neradžojamās ziemas riepa mikroautobusiem un vieglajām kravas automašīnām.

vairāk >

HS435
Ar datormodelēšanas metodes palīdzību izstrādātajai un, izmantojot jaunākās tehnoloģijas, ražotajai Eurowinter HS435 riepai piemīt lieliski ekspluatācijas raksturojumi, un tā braucot nodrošina augstu komforta līmeni.

vairāk >

HS439
Falken Eurowinter HS439 ir vieglo automašīnu ziemas riepas ar asimetrisku protektora zīmējumu. Pat sarežģītos laikapstākļos Eurowinter HS439 riepu uzvedība ir paredzama, un tām piemīt arī lieliskas vilkmes īpašības.

vairāk >

HS449
Falken Eurowinter HS449 ir neradžotas ziemas riepas, kuras ir speciāli izstrādātas braukšanai pa sniegu, ledu vai slapjdraņķī. Strādājot pie šīm riepām, japāņu zinātnieki pievērsa vislielāko uzmanību saķeres uzlabošanai uz sniega un slapjas virsmas.

vairāk >

SL/S112
FALKEN Landair SL S112 – SUV un 4×4 automašīnām paredzēta neradžota ziemas riepa ar virzienveida protektora zīmējumu. Riepas garantē teicamu vadāmību uz slapja un uz piesniguša vai apledojuša ceļa.

vairāk >

SI743
SI743 vieglkravas riepas izstrādātas bargiem ziemeļvalstu klimatiskajiem apstākļiem ar nolūku apvienot sevī tādus svarīgus rādītājus, kā labs vilkmes un saķeres līmenis uz piesnigušiem un apledojušiem ceļiem un liela kravnesība, kura nepieciešama vieglkravas komerctransportam.

vairāk >

HS415
Falken Eurowinter HS-415 ir radžotas ziemas riepas vieglajām automašīnām. Šis riepu modelis tika izstrādāts speciāli Ziemeļ- un Austrumeiropas laika apstākļiem. Riepas ir radītas, izmantojot mūsdienu tehnoloģiskās programmas un modelēšanu uz datora, un tām ir daudz priekšrocību.

vairāk >

EPZ
Ziemas riepas Falken Espia EPZ ar simetrisku protektora zīmējumu nodrošina automobilim lielisku saķeri pat vissarežģītākajos laikapstākļos. Tas ir iespējams pateicoties kanjonformas lamelesem, kuri palīdz riepai noturēt stabilitāti uz ceļa tikpat labi kā tas sanāk radžotām riepām.

vairāk >


http://www.pkp.lv