FALKEN FK452

 

Ultra High Performance klases riepu gars
Luksus klases sporta riepu jaunā paaudze

FK452 – tās ir Ultra High Performance klases riepas, pieejamas plašā izmēru spektrā, kas tās padara par universālām un plaši pielietojamām. Iemesls, kādēļ šīs riepas var uzskatīt par „efektīvas riepas” optimālo variantu, slēpjas piecās taisnās ribās un noapaļotos protektora trīsdimensiju blokos, kas nodrošina precīzu reakciju uz stūres pagriezieniem. Šīs riepas tika izstrādātas ņemot vērā sacīkšu trasēs uzkrāto pieredzi un adaptējot to ikdienas lietošanai pilsētas ekspluatācijas režīmā.

Riepas protektora gumijas sastāvā ietilpst arī Silica komponente. Tās klātbūtne protektorā piešķir riepām elastību, palielinot saķeres īpašības, kā arī nodilumizturību.

Par vēl vienu pozitīvo šīs riepas raksturlielumu atzīstams augstais akustiskā komforta līmenis, ko ir izdevies sasniegt, absorbējot ārējos trokšņus, kas veidojas riepas kontaktā ar ceļa virsmu pie lieliem kustības ātrumiem.

Riepām ir pastiprināta tērauda bortu stieple un dubults protektora sastāvs, kas garantē stabilitāti lielos braukšanas ātrumos, jo īpaši  lielo izmēru riepām.

 

Galvenās īpašības

 • Precīza vadāmība un virziena noturība
 • Optimāla uzvedība situācijās kā ar garenisko, tā šķērsenisko akvaplanēšanu
 • Ļoti jūtīgas uz slapja ceļa seguma, apveltītas ar lieliskām gaitas īpašībām
 • Zems trokšņa līmenis pie jebkādiem braukšanas ātrumiem
 • Izsmalcināts protektora zīmējums un mūsdienīgs izskats – īpaši efektīviem un jaudīgiem automobiļiem
 • Plaša izmēru izvēle, pieejami varianti ar paaugstinātu celtspēju un kravnesības indeksiem speciālajam transportam
 

 
 
 
 

Falken – oficiālais Nirburgringas(Nürburgring) 24 stundu sacīkšu sponsors

Cīrihes ADAC rīkotās 24 stundu sacīkstes no 1970. gada notiek Nirburgringas trasē – Nordšleifes (Nordschleife) sacīkšu trases un Lielās balvas trases posmu apvienojums ar kopējo garumu 25 kilometri. Trases garums ļauj startēt vairāk nekā 200 automobiļiem un vairāk nekā 700 komandās esošajiem autovadītājiem. Starta laukuma izmērs un sacīkšu pievilcīgums, sapulcina vairāk nekā 200 000 skatītāju un padara šīs 24 stundu sacīkstes par pašu lielāko autosporta pasākumu pasaulē.

 

Azenis FK452 protektors un tā uzbūve
 1. Neregulārs protektora bloku izvietojums
  Būtiski pazemina trokšņu līmeni
 2. Tērauda jostas
  Daudz cietākas un platākas tērauda jostas garantē lielāku protektora cietību, lielisku saķeres līmeni un stabilitāti lielos braukšanas ātrumos.
 3. Piecas taisnas ribas un noapaļoti trīsdimensiju bloki
  Uzlabo stūres pagriezienu reakciju precizitāti.
 4. Četri apjomīgi garenvirziena kanāli
  Efektivitātes uzlabošanai slapjā laikā, nodrošina paaugstinātu noturību pret akvaplanēšanu
 5. Īpaši izturīgs karkass
  Uzlabo vadāmību un stabilitāti pie lieliem braukšanas ātrumiem
 6. Pamatne ar poliesteru
  Nodiluma pazemināšanai
 7. Jauna Silica komponente un dažādu virzienu kanāli
  Uzlabo saķeri uz slapja ceļa seguma, nesamazinot riepas nodilumizturības parametrus.
 


Citas Falken vasaras riepas

Sincera SN828
Falken Sincera SN828 sērijas riepas ir radītas ekonomijai, komfortam un ilgam kalpošanas laikam, kas tās padara par ideālu izvēli ekonomiskiem autovadītājiem. Šīs riepas, kurām piemīt zems trokšņa līmenis, izceļas ar lielisku virziena noturību lielos ātrumos, bet jaunais gumijas sastāvs ar Silica komponenti nodrošina uzlabotu noturību pret akvaplanēšanu

vairāk >

Ziex ZE912
Kompānija Falken ir izstrādājusi riepas ar maksimāli dziļām lamelēm visā protektora platumā, apjomīgiem gareniskiem kanāliem, kā arī asā leņķī izvietotiem šķērskanāliem. Šāds dizains uzlabo stūrēšanas efektivitāti. Slapjā laikā riepas Ziex ZE912, pateicoties ūdens novadīšanai un labāk nodrošinātajai saķerei, atšķiras ar īpašu noturību pret akvaplanēšanu un izceļas ar paaugstinātu stabilitāti.

vairāk >

Ziex ZE914
Ziex ZE914 EcoRun – tās ir degvielu ekonomējošas hibrīda riepas. Ekonomiju nodrošina speciāla komponente gumijas maisījuma sastāvā. Tā ir jaunās paaudzes, inovatīva sportisko riepu koncepcija, kas nodrošina lielisku vadāmību sausā laikā, saķeri slapjā laikā, zemu rites pretestību un, papildus visam, arī stūrēšanas komfortu.

vairāk >

Azenis FK453
Zīmola flagmanis – riepa Falken Azenis FK453 – ir sešu izstrādes darba gadu, daudzu sacīkšu trasēs noripotu kilometru tūkstošu, kā arī garu testa braucienu rezultāts. Iespaidīgajā protektora zīmējumā dominē garenrievas- trīs platas un viena šaura. Kopīgi ar jauktajām lamelēm protektora plecu daļā, jaunais zīmējums palīdz efektīvi novadīt lielu ūdens daudzumu un demonstrē izcilu noturību pret akvaplanēšanu. Kopā ar noapļoto plecu zonu, kas šādi veidota, lai palielinātu riepas kontakta laukumu ..

vairāk >

Azenis FK453CC
Jaunās Azenis FK453CC riepas ir paredzētas Eiropā izgatavoto krosoveru vajadzību apmierināšanai, kā arī amerikāņu apvidus un citu starptautisko auto ražotāju bezceļu modeļiem. Izstrādes rezultātā tika radītas riepas, kas nodrošina augstu efektivitāti, daudz garāku kalpošanas laiku un nevainojamu stilu.

vairāk >

FK07U
Pirmklasīgs riepas protektora zīmējums nodrošina stūrēšanas precizitāti. Riepas protektorā ir septiņi taisni kanāli, kas garantē komfortu vadīšanas laikā. Centrālais bloks nodrošina gaitas līganumu, bet unikālais W-veida sānu segmentu zīmējums – lielisku virziena noturību

vairāk >

Landair LA/AT T110
Falken Landair T110- tās ir 4×4 riepas, kas speciāli izstrādātas īpaši efektīviem un jaudīgiem krosoveriem un apvidus automašīnām. Riepas paredzētas izmantošanai pilsētas apstākļos, uz šosejas, kā arī uz rupja seguma ceļiem. Tās demonstrē lielisku efektivitāti sausos un slapjos laika apstākļos.

vairāk >

LINAM R51
Vairāk nekā 75% transporta pārvadājumu tiek nodrošināti ar vieglo, mazgabarīta komerctransportu, nelieliem kravas automobiļiem un mikroautobusiem.

vairāk >

Wildpeak A/T
Wildpeak A/T AT 01- tās ir spēcīgas Falken M+S riepas apvidus automašīnām un pikapiem, kurām piemīt lieliskas gaitas īpašības un ir paredzētas visu veidu ceļu un bezceļu tipiem.

vairāk >


http://www.pkp.lv