FALKEN Landair SL S112

FALKEN Landair SL S112


FALKEN Landair SL S112

SUV un 4х4 paredzēta neradžota ziemas riepa

FALKEN Landair SL S112 – SUV un 4×4 automašīnām paredzēta neradžota ziemas riepa ar virzienveida protektora zīmējumu. Riepas garantē teicamu vadāmību uz slapja un uz piesniguša vai apledojuša ceļa.

Tehniskie risinājumi

Jaunais Silica savienojums gumijas maisījuma sastāvā nodrošina riepas elastību, kā arī paaugstina tās nodilumizturību. Silica saturs gumijas sastāvā nodrošina teicamu virziena noturību, braucot taisnvirzienā un lielā ātrumā iebraucot līkumos.

Landair SL S112 riepas garantē teicamus vadāmības rādītājus, kā uz slapja, tā arī uz piesniguša vai apledojuša ceļa seguma. Virzienveida protektora zīmējums nodrošina efektīvu ūdens un sniega putras novadīšanu, novēršot akvaplanēšanas rašanos.

Landair SL S112 riepas nodrošina zemu trokšņa līmeni, komfortu braucot un augstu drošības līmeni.

 
 
 

Falken – Nirburgringas (Nürburgring) 24 stundu sacīkstes oficiālais sponsors

ADAC 24 stundu sacīkste Cīrihē kopš 1970.gada notiek Nirburgringas trasē – Nordschleife sacīkšu trases un Grand Prix posma kombinācija ar kopējo garumu vairāk kā 25 kilometri. Maršruta garums ļauj startēt vairāk nekā 200 automašīnām ar summāro vadītāju skaitu komandās vairāk kā 700 cilvēku.

Starta laukuma izmērs un vairāk kā 200 000 cienītāju piesaistošās sacīkstes, padara šīs 24 stundu sacīkstes par lielāko autosporta pasākumu pasaulē.

 

Tehniskās īpašības:

  • Virzienveida protektora zīmējums nodrošina ātru ūdens novadīšanu no kontakta laukuma;
  • Teicama vadāmība, kā uz slapjas, tā arī uz piesnigušas vai apledojuša ceļa seguma;
  • Silica saturs gumijas maisījuma sastāvā nodrošina teicamu virziena noturību un elastību zemās temperatūrās;
  • Komforts, braucot taisnvirzienā un lielā ātrumā iebraucot līkumos;
  • Komforts braucot un augsts drošības līmenis.

 


Citas Falken ziemas riepas

HS437
Jaunās paaudzes neradžojamās ziemas riepa mikroautobusiem un vieglajām kravas automašīnām.

vairāk >

HS435
Ar datormodelēšanas metodes palīdzību izstrādātajai un, izmantojot jaunākās tehnoloģijas, ražotajai Eurowinter HS435 riepai piemīt lieliski ekspluatācijas raksturojumi, un tā braucot nodrošina augstu komforta līmeni.

vairāk >

HS439
Falken Eurowinter HS439 ir vieglo automašīnu ziemas riepas ar asimetrisku protektora zīmējumu. Pat sarežģītos laikapstākļos Eurowinter HS439 riepu uzvedība ir paredzama, un tām piemīt arī lieliskas vilkmes īpašības.

vairāk >

HS449
Falken Eurowinter HS449 ir neradžotas ziemas riepas, kuras ir speciāli izstrādātas braukšanai pa sniegu, ledu vai slapjdraņķī. Strādājot pie šīm riepām, japāņu zinātnieki pievērsa vislielāko uzmanību saķeres uzlabošanai uz sniega un slapjas virsmas.

vairāk >

SI743
SI743 vieglkravas riepas izstrādātas bargiem ziemeļvalstu klimatiskajiem apstākļiem ar nolūku apvienot sevī tādus svarīgus rādītājus, kā labs vilkmes un saķeres līmenis uz piesnigušiem un apledojušiem ceļiem un liela kravnesība, kura nepieciešama vieglkravas komerctransportam.

vairāk >

HS415
Falken Eurowinter HS-415 ir radžotas ziemas riepas vieglajām automašīnām. Šis riepu modelis tika izstrādāts speciāli Ziemeļ- un Austrumeiropas laika apstākļiem. Riepas ir radītas, izmantojot mūsdienu tehnoloģiskās programmas un modelēšanu uz datora, un tām ir daudz priekšrocību.

vairāk >

EPZ
Ziemas riepas Falken Espia EPZ ar simetrisku protektora zīmējumu nodrošina automobilim lielisku saķeri pat vissarežģītākajos laikapstākļos. Tas ir iespējams pateicoties kanjonformas lamelesem, kuri palīdz riepai noturēt stabilitāti uz ceļa tikpat labi kā tas sanāk radžotām riepām.

vairāk >


http://www.pkp.lv