Falken riepas ir atzītas par piemērotām pilsētas automobilim Škoda Citigo

Falken logoLīdztekus saviem ‘’radiniekiem’’ VW up! un Seat Mii, jaunais, kompaktais pilsētas auto Škoda Citigo arī tiks komplektēts ar Falken riepām.

Falken turpina attīstīt savu sadarbību ar Volkswagen Group, un, pēc līgumu noslēgšanas par riepu piegādi VW up! un Seat Mii modeļiem, kompānija parakstīja vienošanos par riepu piegādi vēl vienam šīs grupas modelim – Škoda Citigo. Visiem trijiem minētajiem pilsētas auto ir identisks mehāniskais ''pildījums'', tāpēc nav jābrīnās, ka par piemērotām visiem trijiem modeļiem tika atzītas vienas un tās pašas riepas – Falken Sincera SN831A EcoRun. Čehu uzņēmumam Falken piegādās 165/70R14 81T izmēra riepas.

Runājot par jauno līgumu ar Volkswagen, Falken pārdošanas direktors Eiropā Markuss Begners (Markus Bögner) atzīmēja sekojošo: «Sincera SN831A EcoRun ir ideālas no jebkura skatu punkta. Tās garantē drošu braukšanu, kalpo ļoti ilgi un nodrošina augstu komforta līmeni, kļūstot par pievilcīgu izvēli šī segmenta automobiļiem. Mūsu ilglaicīgā sadarbība ar VW Group liecina par mūsu riepu augsto kvalitāti, un mēs uzskatam to par īstu atzinības zīmi’’.

Falken riepas ir atzītas par piemērotām pilsētas automobilim Škoda Citigo Falken riepas ir atzītas par piemērotām pilsētas automobilim Škoda Citigo

Papildus pilsētas automobiļiem Falken Eiropā komplektē arī Polo sedanu, kuram par piemērotām tika atzītas Falken Eurowinter HS449 riepas.

Falken Falken

Brendu Falken 1983. gadā radīja japāņu kompānija Ojtsu Tire and Rubber. 2003. gadā uzņēmumu iegādājās korporācija Sumitomo Rubber Industries (Sumitomo ir 6 lielākais riepu ražotājs pasaulē), kura izveidoja atsevišķu biznesa vienību Falken riepu ražošanai.

Uzziniet vairāk par Falken


http://www.pkp.lv