Falken Wildpeak A/T AT01

 

Wildpeak A/T AT01-jaunas, jaudīgas Falken 4×4 plaša patēriņa riepas!
Izturīgas, dinamiskas, efektīvas un dažādiem mērķiem domātas riepas visu veidu ceļa segumiem.

Wildpeak A/T AT 01- tās ir spēcīgas Falken M+S riepas apvidus automašīnām un pikapiem, kurām piemīt lieliskas gaitas īpašības un ir paredzētas visu veidu ceļu un bezceļu tipiem.

 • Stabilitāte un lieliska vadāmība
 • Augsti veiktspējas rādītāji uz dažādiem segumiem un gruntīm
 • Zems trokšņu līmenis pat pie lieliem kustības ātrumiem
 • Lieliska vadāmība uz šosejas un bezceļu apstākļos
 • Teicama vilkme uz birstošām gruntīm un segumiem
 • Izturīgas riepas maksimālai vilkmei
 • Simetriskais protektora zīmējums ar atvērtu uzbūvi plecu zonās efektīvi novada ūdeni un dubļus gan uz šosejas, gan bezceļu apstākļos
 • Uzlaboti bremzēšanas radītāji uz sniega un ledus
 

Interaktīvs

Riepas Wildpeak A/T, pateicoties to centieniem sasniegt maksimālus vilkmes raksturlielumus, ir ienesušas janas vēsmas dažādu klašu apvidus automašīnu, un vieglā komerctransporta riepu tirgū.

Simetriskais piecu ribu protektora zīmējums un bloku cietā uzbūve nodrošina pagarinātu kalpošanas laiku, ārkārtēji jūtīgas un precīzas reakcijas uz stūres pagriezieniem braucot pa šoseju un optimālu vadāmību bezceļu apstākļos.

Divas cietas, īpaši platas tērauda jostas garantē stabilitāti, bet četri plati dažādu virzienu kanāli nodrošina maksimālu ūdens, sniega un dubļu novadīšanu no kontakta laukuma. Bloku griezošās malas nodrošina bezprecedenta vilkmi un kontroli pār ceļu.

Galvenās īpašības

 • Simetrisks protektora zīmējums
 • Pašattīrošās lameles
 • Padziļinātas bloku malas
 • Īpaši izturīgs karkass ar cietām, platām tērauda jostām
 
 
 
 

Falken – oficiālais Nirburgringas(Nürburgring) 24 stundu sacīkšu sponsors

Cīrihes ADAC rīkotās 24 stundu sacīkstes no 1970. gada notiek Nirburgringas trasē – Nordšleifes (Nordschleife) sacīkšu trases un Lielās balvas trases posmu apvienojums ar kopējo garumu 25 kilometri. Trases garums ļauj startēt vairāk nekā 200 automobiļiem un vairāk nekā 700 komandās esošajiem autovadītājiem. Starta laukuma izmērs un sacīkšu pievilcīgums, sapulcina vairāk nekā 200 000 skatītāju un padara šīs 24 stundu sacīkstes par pašu lielāko autosporta pasākumu pasaulē.

 

Wildpeak A/T AT01 uzbūves īpašības
 1. Daudz cietākas sānu malas, pateicoties jaunam protektora centrālās daļas izpildījumam
 2. Divas cietas, īpaši platas dzelzs jostas stabilai vadāmībai uz šosejas un bezceļu apstākļos
 3. Bezšuvju neilona josta nodrošina teicamu stūrēšanas komfortu
Wildpeak A/T AT01 protektora īpašības
 

 1. Četri plati kanāli dažādos virzienos nodrošina maksimālu ūdens, sniega un dubļu novadīšanu; bloku griezošās malas nodrošina nepārspējamu vilkmi visos ceļu un bezceļu apstākļos
 2. Protektora zīmējums plecu zonās garantē efektīvu ūdens un augsnes novadīšanu visos laika apstākļos gan uz šosejas, gan bezceļiem
 3. Mainīgs bloku izvietojums plecu zonās pazemina trokšņu līmeni, saglabājot agresivitāti riepas dizainā
 4. Plecu zonu kvadrātveida profils nodrošina agresīvu dizainu un maksimālu vilkmi

 


Citas Falken vasaras riepas

Sincera SN828
Falken Sincera SN828 sērijas riepas ir radītas ekonomijai, komfortam un ilgam kalpošanas laikam, kas tās padara par ideālu izvēli ekonomiskiem autovadītājiem. Šīs riepas, kurām piemīt zems trokšņa līmenis, izceļas ar lielisku virziena noturību lielos ātrumos, bet jaunais gumijas sastāvs ar Silica komponenti nodrošina uzlabotu noturību pret akvaplanēšanu

vairāk >

Ziex ZE912
Kompānija Falken ir izstrādājusi riepas ar maksimāli dziļām lamelēm visā protektora platumā, apjomīgiem gareniskiem kanāliem, kā arī asā leņķī izvietotiem šķērskanāliem. Šāds dizains uzlabo stūrēšanas efektivitāti. Slapjā laikā riepas Ziex ZE912, pateicoties ūdens novadīšanai un labāk nodrošinātajai saķerei, atšķiras ar īpašu noturību pret akvaplanēšanu un izceļas ar paaugstinātu stabilitāti.

vairāk >

Ziex ZE914
Ziex ZE914 EcoRun – tās ir degvielu ekonomējošas hibrīda riepas. Ekonomiju nodrošina speciāla komponente gumijas maisījuma sastāvā. Tā ir jaunās paaudzes, inovatīva sportisko riepu koncepcija, kas nodrošina lielisku vadāmību sausā laikā, saķeri slapjā laikā, zemu rites pretestību un, papildus visam, arī stūrēšanas komfortu.

vairāk >

FK452
FK452 – tās ir Ultra High Performance klases riepas, pieejamas plašā izmēru spektrā, kas tās padara par universālām un plaši pielietojamām. Iemesls, kādēļ šīs riepas var uzskatīt par „efektīvas riepas” optimālo variantu, slēpjas piecās taisnās ribās un noapaļotos protektora trīsdimensiju blokos, kas nodrošina precīzu reakciju uz stūres pagriezieniem.

vairāk >

Azenis FK453
Zīmola flagmanis – riepa Falken Azenis FK453 – ir sešu izstrādes darba gadu, daudzu sacīkšu trasēs noripotu kilometru tūkstošu, kā arī garu testa braucienu rezultāts. Iespaidīgajā protektora zīmējumā dominē garenrievas- trīs platas un viena šaura. Kopīgi ar jauktajām lamelēm protektora plecu daļā, jaunais zīmējums palīdz efektīvi novadīt lielu ūdens daudzumu un demonstrē izcilu noturību pret akvaplanēšanu. Kopā ar noapļoto plecu zonu, kas šādi veidota, lai palielinātu riepas kontakta laukumu ..

vairāk >

Azenis FK453CC
Jaunās Azenis FK453CC riepas ir paredzētas Eiropā izgatavoto krosoveru vajadzību apmierināšanai, kā arī amerikāņu apvidus un citu starptautisko auto ražotāju bezceļu modeļiem. Izstrādes rezultātā tika radītas riepas, kas nodrošina augstu efektivitāti, daudz garāku kalpošanas laiku un nevainojamu stilu.

vairāk >

FK07U
Pirmklasīgs riepas protektora zīmējums nodrošina stūrēšanas precizitāti. Riepas protektorā ir septiņi taisni kanāli, kas garantē komfortu vadīšanas laikā. Centrālais bloks nodrošina gaitas līganumu, bet unikālais W-veida sānu segmentu zīmējums – lielisku virziena noturību

vairāk >

Landair LA/AT T110
Falken Landair T110- tās ir 4×4 riepas, kas speciāli izstrādātas īpaši efektīviem un jaudīgiem krosoveriem un apvidus automašīnām. Riepas paredzētas izmantošanai pilsētas apstākļos, uz šosejas, kā arī uz rupja seguma ceļiem. Tās demonstrē lielisku efektivitāti sausos un slapjos laika apstākļos.

vairāk >

LINAM R51
Vairāk nekā 75% transporta pārvadājumu tiek nodrošināti ar vieglo, mazgabarīta komerctransportu, nelieliem kravas automobiļiem un mikroautobusiem.

vairāk >


http://www.pkp.lv