FALKEN Ziex ZE914

 

Sportiskums, komforts un ekonomiskums
Energoefektīvas un ekonomiskas vasaras riepas

Ziex ZE914 EcoRun – tās ir degvielu ekonomējošas hibrīda riepas. Ekonomiju nodrošina speciāla komponente gumijas maisījuma sastāvā. Tā ir jaunās paaudzes, inovatīva sportisko riepu koncepcija, kas nodrošina lielisku vadāmību sausā laikā, saķeri slapjā laikā, zemu rites pretestību un, papildus visam, arī stūrēšanas komfortu.

Šīm riepām ir asimetrisks protektora zīmējums ar četriem taisniem kanāliem, kas uzlabo noturību pret akvaplanēšanu un dubultu ribu konstrukcija ar paaugstinātu cietību, kas nodrošina labu stabilitāti sausā un slapjā laikā.

Iedobumi un lameles kas ir izvietotas visā riepas platumā, nodrošina vienmērīgu protektora nodilumu, stūrēšanas komfortu un papildus vilkmi. Asimetriskais protektors riepu plecu zonās un četras gareniskās rievas garantē maksimālu saķeres līmeni ar ceļu, uzlabo ūdens uzsūkšanu un novadīšanu no kontakta laukuma, kā arī vadāmību un bremzēšanu slapjā laikā. Protektora cietie bloki uzlabo virziena noturību un sniedz papildus sportiskumu izbraucot līkumus.

ZE914 EcoRun – tās ir lieliskas automobiļu riepas, kuru izstrādē īpaša uzmanība ir pievērsta komfortam. Tās ir paredzētas tiem, kuriem nepieciešama degvielas ekonomija.

 

Interaktīvs

Falken Special eyes® nodiluma indikatori, kas brīdina par nepieciešamību nomainīt riepas

Falken kompānija ir izstrādājusi jaunu sistēmu, kas autovadītājiem ziņo par riepu nodiluma pakāpi. Special eyes®, pateicoties drošiem indikatoriem, kas iestrādāti riepās, ļauj izvairīties no varbūtībām un minējumiem par nepieciešamību nomainīt riepas.

Falken riepas Ziex 914, Ziex912 un Sincera SN828 ir aprīkotas ar īpašiem padziļinājumiem protektora virsmā, kas nodiluma rezultātā maina savu formu, atbilstoši protektora augstuma izmaiņām.

Lieliski raksturlielumi

 • Teicams saķeres līmenis
 • Zems rites trokšņu līmenis
 • Pazemināta rites pretestība
 • Īpaši piemērotas sportiskam vadīšanas stilam
 • Ar speciāliem riepas nodiluma indikatoriem
 
 
 
 

Falken – oficiālais Nirburgringas(Nürburgring) 24 stundu sacīkšu sponsors

Cīrihes ADAC rīkotās 24 stundu sacīkstes no 1970. gada notiek Nirburgringas trasē – Nordšleifes (Nordschleife) sacīkšu trases un Lielās balvas trases posmu apvienojums ar kopējo garumu 25 kilometri. Trases garums ļauj startēt vairāk nekā 200 automobiļiem un vairāk nekā 700 komandās esošajiem autovadītājiem. Starta laukuma izmērs un sacīkšu pievilcīgums, sapulcina vairāk nekā 200 000 skatītāju un padara šīs 24 stundu sacīkstes par pašu lielāko autosporta pasākumu pasaulē.

 

Ziex ZE914 īpašības
 

 1. EcoRun komponente
  Izstrādāta, lai nodrošinātu optimāli zemus rites pretestības rādītājiem. Tas nozīmē, ka ar šīm riepām var veikt lielākus attālumus, patērējot mazāk degvielas.
 2. Asimetrisks protektora zīmējums
  Asimetriskais protektora zīmējums nodrošina zemu rites pretestības līmeni
 3. Nošķelti stūri
  Samazina spiedienu uz kontakta laukumu, tā nodrošinot vienmērīgu nodilumu.
 4. Platas gareniskās rievas
  Labākai noturībai pret akvaplanēšanu un stabilitātei uz slapja ceļa seguma.
 5. Cietas vidējās un centrālās ribas
  Uzlabo stūrēšanas stabilitāti sausā un slapjā laikā, pie īpaši lieliem braukšanas ātrumiem.
 6. Special Eyes® indikatori
  Nodiluma indikatori, kas ziņo par nepieciešamību nomainīt riepas.
 


Citas Falken vasaras riepas

Sincera SN828
Falken Sincera SN828 sērijas riepas ir radītas ekonomijai, komfortam un ilgam kalpošanas laikam, kas tās padara par ideālu izvēli ekonomiskiem autovadītājiem. Šīs riepas, kurām piemīt zems trokšņa līmenis, izceļas ar lielisku virziena noturību lielos ātrumos, bet jaunais gumijas sastāvs ar Silica komponenti nodrošina uzlabotu noturību pret akvaplanēšanu

vairāk >

Ziex ZE912
Kompānija Falken ir izstrādājusi riepas ar maksimāli dziļām lamelēm visā protektora platumā, apjomīgiem gareniskiem kanāliem, kā arī asā leņķī izvietotiem šķērskanāliem. Šāds dizains uzlabo stūrēšanas efektivitāti. Slapjā laikā riepas Ziex ZE912, pateicoties ūdens novadīšanai un labāk nodrošinātajai saķerei, atšķiras ar īpašu noturību pret akvaplanēšanu un izceļas ar paaugstinātu stabilitāti.

vairāk >

FK452
FK452 – tās ir Ultra High Performance klases riepas, pieejamas plašā izmēru spektrā, kas tās padara par universālām un plaši pielietojamām. Iemesls, kādēļ šīs riepas var uzskatīt par „efektīvas riepas” optimālo variantu, slēpjas piecās taisnās ribās un noapaļotos protektora trīsdimensiju blokos, kas nodrošina precīzu reakciju uz stūres pagriezieniem.

vairāk >

Azenis FK453
Zīmola flagmanis – riepa Falken Azenis FK453 – ir sešu izstrādes darba gadu, daudzu sacīkšu trasēs noripotu kilometru tūkstošu, kā arī garu testa braucienu rezultāts. Iespaidīgajā protektora zīmējumā dominē garenrievas- trīs platas un viena šaura. Kopīgi ar jauktajām lamelēm protektora plecu daļā, jaunais zīmējums palīdz efektīvi novadīt lielu ūdens daudzumu un demonstrē izcilu noturību pret akvaplanēšanu. Kopā ar noapļoto plecu zonu, kas šādi veidota, lai palielinātu riepas kontakta laukumu ..

vairāk >

Azenis FK453CC
Jaunās Azenis FK453CC riepas ir paredzētas Eiropā izgatavoto krosoveru vajadzību apmierināšanai, kā arī amerikāņu apvidus un citu starptautisko auto ražotāju bezceļu modeļiem. Izstrādes rezultātā tika radītas riepas, kas nodrošina augstu efektivitāti, daudz garāku kalpošanas laiku un nevainojamu stilu.

vairāk >

FK07U
Pirmklasīgs riepas protektora zīmējums nodrošina stūrēšanas precizitāti. Riepas protektorā ir septiņi taisni kanāli, kas garantē komfortu vadīšanas laikā. Centrālais bloks nodrošina gaitas līganumu, bet unikālais W-veida sānu segmentu zīmējums – lielisku virziena noturību

vairāk >

Landair LA/AT T110
Falken Landair T110- tās ir 4×4 riepas, kas speciāli izstrādātas īpaši efektīviem un jaudīgiem krosoveriem un apvidus automašīnām. Riepas paredzētas izmantošanai pilsētas apstākļos, uz šosejas, kā arī uz rupja seguma ceļiem. Tās demonstrē lielisku efektivitāti sausos un slapjos laika apstākļos.

vairāk >

LINAM R51
Vairāk nekā 75% transporta pārvadājumu tiek nodrošināti ar vieglo, mazgabarīta komerctransportu, nelieliem kravas automobiļiem un mikroautobusiem.

vairāk >

Wildpeak A/T
Wildpeak A/T AT 01- tās ir spēcīgas Falken M+S riepas apvidus automašīnām un pikapiem, kurām piemīt lieliskas gaitas īpašības un ir paredzētas visu veidu ceļu un bezceļu tipiem.

vairāk >


http://www.pkp.lv