Federal Himalaya Iceo

Federal Glacier GC01

Federal Glacier GC01

Simetriska, neradžota riepa ar bezvirziena protektora rakstu, kuras izstrādē tika pielietotas pasaulē modernākās ziemas riepu ražošanas tehnoloģijas. Gumijas maisījuma sastāvs, protektora raksts un uzbūve, tā dizains un koncepcija – viss ir veidots tā, lai vairotu autovadītāja pārliecību un riepu efektivitāti bargajos ziemas apstākļos.


Pateicoties papildu sastāvdaļai – porainajai gumijai – ar Silica komponenti veidotais jaunākās paaudzes ziemas gumijas maisījuma sastāvs nodrošina efektīvu saķeri, ļaujot riepai saglabāt elastību arī pie ekstremāli zemas temperatūras un samazinot akvaplanēšanas risku.

Federal Glacier GC01 Federal Glacier GC01 Federal Glacier GC01 Federal Glacier GC01 Federal Glacier GC01

Gumijas maisījuma sastāvs ar Silica

Ražots Taivānā

Saķere uz slapjas virsmas

Dubļi un sniegs

Speciālas attīrošās eļļas

Skatīt pieejamos izmērus un cenas

Raksturīgās iezīmes un priekšrocības

  • Uzlabota efektivitāte uz ledus – ar Silica komponenti veidotais porainais gumijas maisījuma sastāvs un protektora blokos iestrādātie mikrosūkņi uzsūc ūdens plēvi no ledus virsmas, līdz minimumam samazinot slīdi un līdztekus uzlabojot saķeri.
  • Jaunais, inovatīvais zigzagveida 3D lameļu dizains paaugstina bloku cietību, maksimāli palielinot kontakta laukumu, un samazina rievu deformācijas iespējamību, uzlabojot ūdens un dubļu novadīšanas īpašības.
  • Centrālajā ribā ir iestrādāti tukši posmi, kuriem seko garas un šauras formas, bet pēc tam arī platas un īsas formas laukumi, tādējādi uzlabojot vilkmes īpašības ātruma attīstīšanas brīdī un pazeminot trokšņa līmeni, kā ar S veida lameles, kuras, mašīnai uzņemot ātrumu, arī uzlabo vilkmi.
  • Platās gareniskās un šķerseniskās rievas efektīvi novada dubļus un ūdeni.
  • Ar W formas mikrorievām veidotie plecu zonas bloki uzlabo atbildes reakciju pagriezienos un riepas plecu zonas dizainu.
  • Deviņi dažādi protektora bloki pazemina trokšņa līmeni.


http://www.pkp.lv