GEOLANDAR A/T-S G012


Šoseja

Komforts

Uzlaboti resursi

Precīza vadāmība un stils
Lieliem krosoveriem un bezceļu automobiļiem

Geolandar A/T-S – premium klases riepas SUV automobiļiem, kas uzstāda jauna līmeņa standartus braukšanai pa asfalta segumu. Riepas izgatavotas, lai nodrošinātu lielisku vadāmību, augstu drošības līmeni, lielisku komfortu un ilgu kalpošanas laiku.

Priekšrocības

  • Augsts komforta līmenis, zems trokšņu līmenis
  • Garš ekspluatācijas laiks ar vienmērīgu nodilumu
  • Lieliska vadāmība un bremzēšana uz asfalta

Galvenās īpašības:

  • Patentēts gumijas maisījuma sastāvs, kas nodrošina lielisku saķeri uz mitra ceļa seguma un garu kalpošanai laiku
  • Platas un taisnas pāra rievas, daudzas krusteniskas rievas
  • Ģeometriski optimizēti bloki, lieli plecu bloki

 

Riepu galvenās priekšrocības

Lieli bloki plecu zonā
Lieli plecu bloki nodrošina spēku un stingrību lieliskai vadāmībai un bremzēšanai uz asfalta

Patentēts protektora gumijas sastāvs
Yokohama uzņēmuma patentētais protektora gumijas maisījuma sastāvs, kas izgatavots speciāli SUV riepām, ļauj Geolandar H/T-S nodrošināt lielisku vilkmi uz mitra ceļa seguma, nesamazinot riepu kalpošanas laiku.

Platas, taisnas pāra rievas un daudzas krusteniskās rievas
Īpašības visiem laika apstākļiem tiek pastiprinātas ar platu, taisnu rievu optimālu kombināciju ar daudzām krusteniskām rievām, kas uzlabo ūdens novadīšanu un saķeri uz mitra un slidena ceļa seguma.

Ģeometriski optimizēti bloki
Bloku izmērs un forma ir optimizēti trokšņu līmeņa samazināšanai un nevienmērīga nodiluma novēršanai. Pat pēc tūkstoš kilometru nobraukuma bloki nevainojami kalpos pirmklasīga komforta līmeņa nodrošināšanai automobiļa salonā

Citas YOKOHAMA vasaras riepas

Geolandar A/T-S
Precīza vadāmība un stils. Lieliem krosoveriem un bezceļu automobiļiem. Premium klases riepas SUV automobiļiem, kas uzstāda jauna līmeņa standartus braukšanai pa asfalta segumu. Riepas izgatavotas, lai nodrošinātu lielisku vadāmību, augstu drošības līmeni, lielisku komfortu un ilgu kalpošanas laiku.

sīkāk >

Geolandar H/T-S
Raupjš, nelīdzens apvidus – tas ir signāls, ka jāizmanto Geolandar H/T-S – augsti efektīvas Yokohama bezceļu riepas visa veida ceļa segumiem un bezceļiem.

sīkāk >

RY818
Šis modelis tika speciāli radīts mazas ietilpības komercautomobiļiem – vieglajiem kravas automobiļiem, furgoniem un mikroautobusiem, kuri galvenokārt tiek lietoti pilsētu un piepilsētu maršrutos.

sīkāk >

Y354
Labākā izvēle komercmikroautobusiem un vieglajam kravas transportam uz asfaltētiem ceļiem. Lieliska protektora zīmējuma un gumijas maisījuma sastāva optimāls apvienojums, kas uzlabo vilkmes un noskrējiena rādītājus neatkarīgi no sezonas. Lieliska protektora zīmējuma un gumijas maisījuma sastāva optimāls apvienojums, kas uzlabo vilkmes un noskrējiena rādītājus neatkarīgi no sezonas. Īpašais gumijas maisījuma sastāvs apvienojumā ar protektora nevirzienveida zīmējuma dizainu, kas izstrādāts izmantojot datormodelēšanu, ļāvis būtiski samazināt trokšņa līmeni

sīkāk >


http://www.pkp.lv