GEOLANDAR H/T-S G051


Vadāmība

Komforts

Sauss ceļa segums

Mitrs ceļa segums

Raupjš, nelīdzens apvidus – tas ir signāls, ka jāizmanto Geolandar H/T-S – augsti efektīvas Yokohama bezceļu riepas visa veida ceļa segumiem un bezceļiem.

Priekšrocības:

  • Lieliska bezceļu pārvarēšana
  • Komforts un zems trokšņu līmenis uz šosejas
  • Ilgs ekspluatācijas garums, vienmērīgs nodilums
  • Izmēri un specifikācijas rūpnīcas komplektācijai

Galvenās īpašības:

  • Protektora daudzsoļu bloku dizains
  • 5 soļu protektora bloku variācija
  • Spēcīga sānu aizsardzība
  • 3D lameles
  • Četras taisnas, dziļas rievas

Yokohama Geolandar H/T-S GO51 riepas rūpnīcas sākuma komplektācijā tiek uzstādītas uz:

Mercedes-Benz G Class (W463)

 

Riepas pamatīpašības

 

 

Protektora daudzsoļu bloku dizains
Augsta vilkme uz bezceļiem tiek sasniegta, pateicoties bloku daudzsoļu zīmējumam protektora iekšējā daļā. Paaugstināta cietība nozīmē labāku dinamiku uz šosejas un uzlabotu attīrīšanos kvalitatīvākai kontrolei pār automobili uz bezceļiem. Galvenā bloku mala atrodas zem leņķa, kas nodrošina vērā ņemamu trokšņu līmeņa samazināšanos un līdz minimumam samazinātu nevienmērīgu nodilumu.

Protektora zīmējums ar piecām leņķu variācijām
Riepas protektora visā garumā izvietoti daudzstūru, dažādu leņķu bloki, kas nodrošina trokšņu līmeņa samazināšanos līdz minimumam. Turklāt, slodzes līmenis uz katra protektora bloku ir optimizēts, lai samazinātu nevienmērīgu nodilumu.

Spēcīga sānu aizsardzība
Geolandar A/T-S riepu sānu virsmām raksturīga spēcīga aizsardzība. Tāds uzlabojums ne tikai novērš iegriezumus riepās, bet arī sniedz papildus vilkmi uz bezceļiem.

Trīsdimensionālas lameles
Piramīdtipa, ar dziļiem iegriezumiem izveidotais zigzagveida lameļu palielinātais laukums ir galvenais faktors, kas nodrošina lielisku bloku cietību. Pateicoties samazinātai deformācijai slodzes gadījumos, tās uzlabo bremzēšanas un vadāmības parametrus, un minimizē nevienmērīgu protektora nodilumu, nodrošinot lielāku nobraukumu. Tikmēr lameļu forma ar pastiprinātu malu efektu labākai ūdens novadīšanai, nodrošina lielisku saķeri, kas saglabājas vienmērīga pat uz slidena asfalta.

Četras dziļas un taisnas rievas
A/T-S riepu pamatu veido četras dziļas un taisnas rievas. Tās ir galvenais A/T-S riepu elements, kas novada ūdeni no kontakta laukuma. Tas nodrošina paaugstinātu izturību pret akvaplanēšanu, kas uzlabo kopējo automobiļa vadāmību mitros laika apstākļos.

Riepu gumijas maisījuma sastāvs un konstrukcija
Pēc daudziem riepu testiem visā pasaulē, gan uz bezceļiem, gan šosejas, uzņēmums YOKOHAMA izveidoja komponenti, kas kopā ar lielisko riepu konstrukciju padara A/T-S par līderi savā klasē.

 

 

Citas YOKOHAMA vasaras riepas

Geolandar A/T-S
Precīza vadāmība un stils. Lieliem krosoveriem un bezceļu automobiļiem. Premium klases riepas SUV automobiļiem, kas uzstāda jauna līmeņa standartus braukšanai pa asfalta segumu. Riepas izgatavotas, lai nodrošinātu lielisku vadāmību, augstu drošības līmeni, lielisku komfortu un ilgu kalpošanas laiku.

sīkāk >

Geolandar H/T-S
Raupjš, nelīdzens apvidus – tas ir signāls, ka jāizmanto Geolandar H/T-S – augsti efektīvas Yokohama bezceļu riepas visa veida ceļa segumiem un bezceļiem.

sīkāk >

RY818
Šis modelis tika speciāli radīts mazas ietilpības komercautomobiļiem – vieglajiem kravas automobiļiem, furgoniem un mikroautobusiem, kuri galvenokārt tiek lietoti pilsētu un piepilsētu maršrutos.

sīkāk >

Y354
Labākā izvēle komercmikroautobusiem un vieglajam kravas transportam uz asfaltētiem ceļiem. Lieliska protektora zīmējuma un gumijas maisījuma sastāva optimāls apvienojums, kas uzlabo vilkmes un noskrējiena rādītājus neatkarīgi no sezonas. Lieliska protektora zīmējuma un gumijas maisījuma sastāva optimāls apvienojums, kas uzlabo vilkmes un noskrējiena rādītājus neatkarīgi no sezonas. Īpašais gumijas maisījuma sastāvs apvienojumā ar protektora nevirzienveida zīmējuma dizainu, kas izstrādāts izmantojot datormodelēšanu, ļāvis būtiski samazināt trokšņa līmeni

sīkāk >


http://www.pkp.lv