Giti saņem apbalvojumu no Geely kā viens no gada labākajiem piegādātājiem

Pateicoties GT Tire milzīgajām naudas summām, kuras GT Radial katru gadu investē ražošanas attīstībā, šī uzņēmuma produkcija tiek ražota, balstoties uz visjaunākajām pasaules ražošanas tehnoloģijām. Riepas tiek ražotas ar visprogresīvākajām tehnoloģijām aprīkotajās rūpnīcās. Riepu izstrādē piedalās kā paša uzņēmuma, tā arī pieaicinātie augsti kvalificētie speciālisti no Vācijas – valstis, kurā zina gandrīz visu par kvalitatīviem automobiļiem un to riteņiem. Pateicoties augstajai ražošanas jaudai, kompānija GT Tire katru gadu saražo 6,5 miljonus kravas auto riepu, tādejādi ieņemot 4. vietu pasaulē kravas auto riepu ražošanas nozarē.

Ķīnas autoražotājs „Geely” riepu ražošanas uzņēmumam „Giti” pasniedza apbalvojumu par augstu produktu, piegādes un tehniskās apkalpošanas kvalitāti.

Divu Ķīnas uzņēmumu sadarbība aizsākās pirms vairāk nekā desmit gadiem, un šajā periodā abi partneri pastāvīgi attīstīja tehnoloģiskās inovācijas, lai maksimāli efektīvi apmierinātu tirgus pieprasījumu. 2012.gadā uzņēmumi turpināja paplašināt savu sadarbību, un tās ietvaros „Giti” riepas tika izvēlētas vienlaikus vairāku „Geely” automašīnu modeļu komplektācijai.

Emgrand EC7 Giti Comfort 228 Geely GX7 Giti Comfort SUV520 GT Radial 228 Giti Comfort SUV 520

Pēc Volvo pārpirkšanas Ķīnas holdings uzsāka straujas attīstības ceļu, un šobrīd uzņēmumam kā nekad agrāk ir nepieciešams uzticams partneris, kurš piegādātu augstas kvalitātes riepas. Ir sagaidāms, ka arī nākamgad „Giti” komplektēs atsevišķus jaunus „Geely” automašīnu modeļus.


http://www.pkp.lv