GT Radial Adventuro A/T 2

GT RADIAL Adventuro AT

Īsi par īpašībām

 

GT RADIAL Adventuro AT Riepas GT Radial Adventuro A/T speciāli radītas apvidus automobiļiem. Īpašs protektora raksts nodrošina lielisku saķeri un vilkmi bezceļa apstākļos, kas panākts ar masīviem protektora blokiem, kas sekmē teicamu pašattīrīšanos un caurgājamību.

Universālais vissezonas protektora zīmējums ļauj šo riepu izmantot visu gadu jebkādos laika apstākļos. Trīs masīvu centrālo bloku rindas nodrošina lielisku kursa noturību uz jebkura ceļa seguma. Speciāli izvēlēts attālums starp blokiem līdz minimumam samazinājis akvaplanēšanas risku. Gumijas maisījuma speciālie komponenti nodrošina lielāku izturību pret nodilumu, kā arī palīdz gumijai saglabāt elastību pie straujām temperatūras izmaiņām.

Šīm riepām piemīt lieliska vadāmība, pirmšķirīga vilkme un paaugstināta saķere ar ceļu. Masīvi bloki, kas atrodas plecu zonā, lieliski aizsargā riepu no dažādiem ārējiem bojājumiem, kas ir neizbēgami, braucot bezceļa apstākļos, kā arī paaugstina stūrēšanas precizitāti līkumu izbraukšanas laikā. Speciāla gumijas maisījuma un īpaša protektora zīmējuma savienojums ļāvis palielināt riepas kontaktvirsmu, kā rezultātā paaugstinājusies riepas stabilitāte un vadāmība. Riepām GT Radial Adventuro A/T ir liels skaits dažāda dziļuma un formas lameļu, kas ne tikai uzlaboja saķeres rādītājus, bet arī padarīja riepas uzvedību daudz komfortablāku samazināta skaņas efekta dēļ.

GT RADIAL Adventuro AT īpašības un priekšrocības

GT RADIAL Adventuro AT Īpašība Priekšrocība
Īpaši protektora bloki ar lielu lameļu skaitu. Vislabākās ekspluatācijas īpašības bezceļa apstākļos.
Pastiprināts karkass. Nodrošina paaugstinātu izturību un ļauj riepai izturēt paaugstinātu slodzi, kas rodas riepai darbojoties bezceļa apstākļos
Speciālās piedevas gumijas sastāvam. Paaugstināta nodilumizturība, elastība, saķere un bremzēšanas rādītāji pie straujām temperatūras izmaiņām.
Dažādas formas lameles un plati zigzagveida kanāli. Lieliski novērš akvaplanēšanu.

 

Citas GT RADIAL riepas

maxmiler ex
Pateicoties jaunām ražošanas tehnoloģijām un materiāliem, riepa kļuvusi par 10% vieglāka par iepriekšējo modeļu paaudzi, turklāt par 15% samazinājusies rites pretestība.

sīkāk >

maxmiler cx
Riepas GT Radial Maxmiler CX izstrādātas, lai nodrošinātu maksimālu ilglaicīgumu, komfortu un augstu kravnesību. Riepām GT Radial Maxmiler CX ir paaugstināta kravnesība, ko nodrošina pastiprināta konstrukcija(divas tērauda jostas kordā un neilona protektors).

sīkāk >

savero hp
Riepa GT- Radial Savero HP paredzēta krosoveriem, pikapiem un auto, kas iekļaujas SUV segmentā. Konkrētā riepa pieder jaunākajai apvidus auto riepu paaudzei, kas nozīmē lielisku saķeri ar sausu un slapju ceļu apvienotu ar augstu komforta līmeni. Simetriskais protektora zīmējums raksturīgs riepām, kas paredzētas ekspluatācijai ātrgaitas auto maģistrālēs.

sīkāk >

savero ht
GT Radial Savero HT Plus -Vissezonas riepas mazajiem kravas auto un SUVSavero HT Plus domātas pikapiem, mazajiem kravas un apvidus auto. Radītas, lai nodrošinātu vissezonas komfortu un precīzu auto vadīšanas kontroli.

sīkāk >

kargomax
Riepa vieglajam komerctransportam, treileriem un furgoniem. Riepa, kas atšķiras ar lielu noskrējienu un izturību – GT Radial KARGOMAX ST-6000 paredzēta vieglajam komerctransportam, treileriem un furgoniem.

sīkāk >


http://www.pkp.lv