GT Radial Adventuro M/T

Adventuro MT

Īsi par īpašībām

 

Adventuro MT

GT-Radial Adventuro M/T – paaugstinātas caurgājamības riepa, kas paredzēta apvidus auto, pikapiem kā arī īpaši bezceļu apstākļiem sagatavotiem vieglajiem auto. Šīs bezceļu riepas simetriskā protektora zīmējuma dizains atšķiras ar agresīvu izskatu un  nodrošina izcilu veiktspēju tikai bezceļa apstākļos. Protektora zīmējums sastāv no divām, centrālajā daļā izvietotu masīvu un augstu piramidālas formas bloku rindām, kā arī īpaši nostrādātām plecu zonām ar spēcīgiem grunts saķeres blokiem.

Piramidālās formas blokiem raksturīgas daudzas saķeres šķautnes, kas riepai nodrošina ārkārtīgi efektīgas saķeres īpašības braucot pa akmeņainām un smilšainām gruntīm. Riepai piemīt lieliskas pašattīrīšanās īpašības, ko nodrošina liels prorektora dziļums un lielas atstarpes starp visiem protektora elementiem. Tas ļauj ātri un efektīvi  aizvadīt  dubļus un netīrumus no  riepas kontaktvisrmas. Tās plecu zonas nodrošinātas ar masīviem grunts saķeres  blokiem, kas būtiski atvieglo dažādu grūti izbraucamu bezceļu posmu uzveikšanu. Liels grunts saķeršanas bloku augstums droši aizsargā riepu no sānu caurdūrumiem, uzplēsumiem un iegriezumiem. Gumijas sastāvs piemeklēts īpaši- ar nolūku ievērojot ekspluatācijas specifiku, nodrošinot riepai īpašu aizsardzību pret sagriešanu un saduršanu, kā arī būtiski palielinot dilumnoturību.

 

GT Radial Adventuro M/T riepas īpašības un priekšrocības

Īpašība Priekšrocība
Agresīvs bezceļu dizains riepas protektoram. Nodrošina lieliskas saķeres īpašības jebkuros laika apstākļos.
Daudzšķautņainu piramidālo bloku  pielietojums. Nodrošina visaugstāko efektivitāti bezceļā.
Liels intervāls starp piramidālās  formas blokiem. Izcilas pašattīrīšanās īpašības.
Optimizētas plecu zonas ar grunts saķeres blokiem un rievām. Uzlabo saķeri īpaši grūtās  situācijās, piemēram, lai pārbrauktu dziļu traktoru vai tanku ceļu.
Pastiprināta karkasa konstrukcija Riepas stiprība, kā arī tās noturība pret agresīvu iedarbību.

 

Citas GT RADIAL riepas

maxmiler ex
Pateicoties jaunām ražošanas tehnoloģijām un materiāliem, riepa kļuvusi par 10% vieglāka par iepriekšējo modeļu paaudzi, turklāt par 15% samazinājusies rites pretestība.

sīkāk >

maxmiler cx
Riepas GT Radial Maxmiler CX izstrādātas, lai nodrošinātu maksimālu ilglaicīgumu, komfortu un augstu kravnesību. Riepām GT Radial Maxmiler CX ir paaugstināta kravnesība, ko nodrošina pastiprināta konstrukcija(divas tērauda jostas kordā un neilona protektors).

sīkāk >

savero hp
Riepa GT- Radial Savero HP paredzēta krosoveriem, pikapiem un auto, kas iekļaujas SUV segmentā. Konkrētā riepa pieder jaunākajai apvidus auto riepu paaudzei, kas nozīmē lielisku saķeri ar sausu un slapju ceļu apvienotu ar augstu komforta līmeni. Simetriskais protektora zīmējums raksturīgs riepām, kas paredzētas ekspluatācijai ātrgaitas auto maģistrālēs.

sīkāk >

savero ht
GT Radial Savero HT Plus -Vissezonas riepas mazajiem kravas auto un SUVSavero HT Plus domātas pikapiem, mazajiem kravas un apvidus auto. Radītas, lai nodrošinātu vissezonas komfortu un precīzu auto vadīšanas kontroli.

sīkāk >

kargomax
Riepa vieglajam komerctransportam, treileriem un furgoniem. Riepa, kas atšķiras ar lielu noskrējienu un izturību – GT Radial KARGOMAX ST-6000 paredzēta vieglajam komerctransportam, treileriem un furgoniem.

sīkāk >

adventuro a/t
Riepas GT Radial Adventuro A/T speciāli radītas apvidus automobiļiem. Īpašs protektora raksts nodrošina lielisku saķeri un vilkmi bezceļa apstākļos, kas panākts ar masīviem protektora blokiem, kas sekmē teicamu pašattīrīšanos un caurgājamību.

sīkāk >


http://www.pkp.lv