GT RADIAL Champiro 228

Champiro 228

Īsi par īpašībām

Champiro 228

Champiro 228 sevī apvieno lielisku vadāmību uz slapja ceļa seguma un komfortu ar lieliskiem drošības standartiem. Augsts drošības līmenis, komfortabla vadāmība un energoefektivitāte (izmantojamās degvielas samazinājums) apmierinās jebkuru autovadītāju. Galvenā riepas īpašība- paaugstināts silīcija daudzums gumijas sastāvā. Pateicoties riepas ražošanā izmantotajām jaunajām tehnoloģijām, izdevies sasniegt vislabākos riepas saķeres radītājus uz sausiem un slapjiem ceļa segumiem. Īpašs protektora raksts, tiešāk- liels skaits šķērsenisku, platu ūdens atvades kanālu, praktiski novērš jebkādu akvaplanēšanas risku.

 

 

 

 

 

 

 

GT Radial Champiro 228 īpašības un priekšrocības

Īpašības Priekšrocības
Jaunais gumijas sastāvs ar nanotek silica tehnoloģiju Komforts un drošība: lieliska saķere uz slapja un sausa ceļa seguma, zema rites pretestība un degvielas patēriņš
Unikāls protektora zīmējums Komforts: zems skaņas līmenis un līgana gaita
Komforts: zems skaņas līmenis un līgana gaita Komforts un drošība: zems skaņas līmenis savienojumā ar lielisku automobiļa manevrētspēju
Četras garenrievas Drošība: efektīva ūdens novadīšana un akvaplanēšanas riska novēršana

 

Protektora uzbūves īpatnības:
 

«Skaņas frekvenču izjaukšanas» tehnoloģija  novērš troksni, padarot braukšanu klusāku.

Z-veida lameles riepas plecu daļā samazina troksni, nepasliktinot riepas darbību līkumu izbraukšanā.
Četras platas garenrievas nodrošina strauju ūdens novadīšanu no riepas saķeres laukuma, novēršot akvaplanēšanas risku. Vibrācija transportlīdzekļa iekšienē
Speciāls protektora fragments un iekšējās struktūras dizains samazina sitienu spēku un vibrāciju, nodrošinot komfortablu braucienu. Mazinās vibrāciju līmenis uz jebkura ceļa seguma
 

Champiro BAX2
Šīs riepas protektora dizains atšķiras ar asimetrisku, agresīvu protektora zīmējumu. Protektors sastāv no divām centrālajām ribām un divām atšķirīga platuma plecu zonām. Viena, kas atrodas riepas iekšmalā, aizņem gandrīz pusi no visa protektora.

sīkāk >

Champiro UHP1
Champiro UHP izstrādāta lietošanai jebkuros laika apstākļos. Tai piemīt lieliska vadāmība uz sausa un slapja ceļa, precīza līkumu izbraukšana un efektīga bremzēšana, kas sniedz patiesu baudu no brauciena.

sīkāk >

Champiro VP1
Champiro VP1 ir universāla vissezonas riepa ar harmonisku vienojošo komfortu, drošu saķeri ar ceļu, drošību un nodilumizturību jebkuros laika apstākļos. Īpaša protektora raksta ģeometrija, riepas konstrukcijas un unikālo komponentu saskaņa konkrētajam modelim nodrošina lieliskus ekspluatācijas raksturojumus.

sīkāk >

Champiro 728
Riepas protektora zīmējums sastāv no cietas centrālās ribas, oriģinālas formas divrindu atsevišķiem blokiem un divām ļoti platām plecu zonām. Protektora zīmējuma centrā novietotajai ribai nav pārrāvumu visā protektora garumā, kas riepai nodrošina lielisku kursa noturības raksturojumu un augstu operatīvo reakciju līmeni.

sīkāk >

Champiro ECO
GT Radial Champiro Eco riepas ir veidotās tā, lai lieliski kalpot jebkura veida ceļos! Pateicoties lieliskai saķerei uz sausa un slapja ceļu seguma un teicamai stabilitāte, riepas lieliski strādā uz ceļa un nodrošina komfortablu gaitu.

sīkāk >

Champiro HPY
GT Radial Champiro HPY – tās ir Ultra High Performance klases vieglo automašīnu vasaras riepas, kuras izstrādātas komfortablai braukšanai un paredzētas pašu prasīgāko klientu vēlmju apmierināšanai. Šīs riepas ir lieliski piemērotas vadītājiem, kuriem patīk dinamisks un sportisks braukšanas stils uz dažādiem vasaras ceļu segumiem.

sīkāk >


http://www.pkp.lv