GT RADIAL Champiro 728

Champiro 728

Īsi par īpašībām

GT Radial Champiro 728

Riepas protektora zīmējums sastāv no cietas centrālās ribas, oriģinālas formas divrindu atsevišķiem blokiem un divām ļoti platām plecu zonām. Protektora zīmējuma centrā novietotajai ribai nav pārrāvumu visā protektora garumā, kas riepai nodrošina lielisku kursa noturības raksturojumu un augstu operatīvo reakciju līmeni.

Divas līdzas esošu atsevišķu bloku rindas protektorā izvietojušās neregulāri-ar savstarpēji atšķirīgu soli, kas kopumā ar to oriģinālo konfigurāciju, ļauj būtiski samazināt trokšņa līmeni, tā paaugstinot kopējo komforta līmeni. Papildus tam, divas bloku rindas savietojumā ar platu centrālo ribu nodrošina riepai lielāku kontakta laukumu ar virsmu, kā rezultātā GT Radial Champiro 728 demonstrē lieliskus saķeres radītājus uz sausiem segumiem. Visas protektora ribas savstarpēji sadalītas ar četrām ūdens novadīšanas garenrievām, kuras kopā ar šķērsenisku kanālu sistēmu uzskatāmas par visoptimālāko cīņas līdzekli ar akvaplanēšanu, tā nodrošinot riepai stabilitāti un drošu uzvedību uz slapja ceļa.Konkrētā riepa atšķiras ar ļoti platām plecu daļām, pateicoties kurām tiek nodrošināta saķere ar ceļu līkumu izbraukšanas laikā. Šīs riepas plecu zonas nodrošinātas ar milzumu ūdens novadīšanas šķērskanāliem, kas piešķir papildu drošību līkumos arī lietainā laikā.

GT Radial Champiro 728 īpašības un priekšrocības

Īpašība Priekšrocība
Nepārtrauktas centrālās ribas Lieliski vadāmības, manevrētspējas un kursa noturības radītāji.
Plati nepārtrauktie kanāli Efetktīva ūdens novadīšana no kontaktvirsmsas, lieliska saķere ar slapju ceļu.
Neregulārs bloku novietojums Trokšņa līmeņa samazinājums

Champiro 228
Champiro 228 sevī apvieno lielisku vadāmību uz slapja ceļa seguma un komfortu ar lieliskiem drošības standartiem. Augsts drošības līmenis, komfortabla vadāmība un energoefektivitāte (izmantojamās degvielas samazinājums) apmierinās jebkuru autovadītāju. Galvenā riepas īpašība- paaugstināts silīcija daudzums gumijas sastāvā.

sīkāk >

Champiro BAX2
Šīs riepas protektora dizains atšķiras ar asimetrisku, agresīvu protektora zīmējumu. Protektors sastāv no divām centrālajām ribām un divām atšķirīga platuma plecu zonām. Viena, kas atrodas riepas iekšmalā, aizņem gandrīz pusi no visa protektora.

sīkāk >

Champiro UHP1
Champiro UHP izstrādāta lietošanai jebkuros laika apstākļos. Tai piemīt lieliska vadāmība uz sausa un slapja ceļa, precīza līkumu izbraukšana un efektīga bremzēšana, kas sniedz patiesu baudu no brauciena.

sīkāk >

Champiro VP1
Champiro VP1 ir universāla vissezonas riepa ar harmonisku vienojošo komfortu, drošu saķeri ar ceļu, drošību un nodilumizturību jebkuros laika apstākļos. Īpaša protektora raksta ģeometrija, riepas konstrukcijas un unikālo komponentu saskaņa konkrētajam modelim nodrošina lieliskus ekspluatācijas raksturojumus.

sīkāk >

Champiro ECO
GT Radial Champiro Eco riepas ir veidotās tā, lai lieliski kalpot jebkura veida ceļos! Pateicoties lieliskai saķerei uz sausa un slapja ceļu seguma un teicamai stabilitāte, riepas lieliski strādā uz ceļa un nodrošina komfortablu gaitu.

sīkāk >

Champiro HPY
GT Radial Champiro HPY – tās ir Ultra High Performance klases vieglo automašīnu vasaras riepas, kuras izstrādātas komfortablai braukšanai un paredzētas pašu prasīgāko klientu vēlmju apmierināšanai. Šīs riepas ir lieliski piemērotas vadītājiem, kuriem patīk dinamisks un sportisks braukšanas stils uz dažādiem vasaras ceļu segumiem.

sīkāk >


http://www.pkp.lv