GT Radial Champiro BAX2

Champiro BAX-2

Īsi par īpašībām

GT Radial BAX2

Nodrošina absolūtu kontroli pār ceļu, komfortu un patiesu baudījumu dažādos ceļa apstākļos.

Šīs riepas protektora dizains atšķiras ar asimetrisku, agresīvu  protektora zīmējumu. Protektors sastāv no divām centrālajām ribām un divām atšķirīga platuma plecu zonām. Viena, kas atrodas riepas iekšmalā, aizņem gandrīz pusi no visa protektora. Otra no ribām, kas atrodas tuvāk centram, ir nedaudz šaurāka, un visā protektora garumā tai nav nekādu pārrāvumu. Tā riepa nodrošina lielisku kursa noturību, kā arī būtiski pazemina riepas reakcijas laiku uz jebkuru stūres kustību. Vēl viena centrālā riba sadalīta ar izliegtiem kanāliem atsevišķos blokos. Kanālu izliegtā forma ļauj būtiski pastiprināt ūdens cirkulāciju riepas kontaktvirsmā ar ceļu, tā uzlabojot ūdens novadīšanu no saķeres laukuma. Riepas iekšmalā izvietotā  protektora plecu zona arī nodrošināta ar milzīgu daudzumu izliegtas formas kanāliem. Tas ļauj riepai demonstrēt lielisku saķeri ne tikai ar sausu ceļu, bet arī saglabāt stabilitāti pat uz ļoti slapjas virsmas. Trīs platas un dziļas garenrievas izvada ūdeni visātrākajā un optimālākajā veidā no riepas kontaktvirsmas, nodrošinot riepai izcilus vadāmības raksturojumus uz slapja ceļa.

 

 

GT Radial Champiro BAX2 īpašības un priekšrocības

Īpašība Priekšrocības
Asimetrisks protektora zīmējums Kursa noturība un manevrētspēja ar vienlaicīgu  gaitas līganumu un komfortu
Jauns gumijas sastāvs ar siliku Optimāla vadāmība uz slapja ceļa seguma un zema rites pretestība
Cieta centrālā riba Lieliska vadāmība
Platas garenrievas Optimāla ūdens novadīšana

Champiro 228
Champiro 228 sevī apvieno lielisku vadāmību uz slapja ceļa seguma un komfortu ar lieliskiem drošības standartiem. Augsts drošības līmenis, komfortabla vadāmība un energoefektivitāte (izmantojamās degvielas samazinājums) apmierinās jebkuru autovadītāju. Galvenā riepas īpašība- paaugstināts silīcija daudzums gumijas sastāvā.

sīkāk >

Champiro UHP1
Champiro UHP izstrādāta lietošanai jebkuros laika apstākļos. Tai piemīt lieliska vadāmība uz sausa un slapja ceļa, precīza līkumu izbraukšana un efektīga bremzēšana, kas sniedz patiesu baudu no brauciena.

sīkāk >

Champiro VP1
Champiro VP1 ir universāla vissezonas riepa ar harmonisku vienojošo komfortu, drošu saķeri ar ceļu, drošību un nodilumizturību jebkuros laika apstākļos. Īpaša protektora raksta ģeometrija, riepas konstrukcijas un unikālo komponentu saskaņa konkrētajam modelim nodrošina lieliskus ekspluatācijas raksturojumus.

sīkāk >

Champiro 728
Riepas protektora zīmējums sastāv no cietas centrālās ribas, oriģinālas formas divrindu atsevišķiem blokiem un divām ļoti platām plecu zonām. Protektora zīmējuma centrā novietotajai ribai nav pārrāvumu visā protektora garumā, kas riepai nodrošina lielisku kursa noturības raksturojumu un augstu operatīvo reakciju līmeni.

sīkāk >

Champiro ECO
GT Radial Champiro Eco riepas ir veidotās tā, lai lieliski kalpot jebkura veida ceļos! Pateicoties lieliskai saķerei uz sausa un slapja ceļu seguma un teicamai stabilitāte, riepas lieliski strādā uz ceļa un nodrošina komfortablu gaitu.

sīkāk >

Champiro HPY
GT Radial Champiro HPY – tās ir Ultra High Performance klases vieglo automašīnu vasaras riepas, kuras izstrādātas komfortablai braukšanai un paredzētas pašu prasīgāko klientu vēlmju apmierināšanai. Šīs riepas ir lieliski piemērotas vadītājiem, kuriem patīk dinamisks un sportisks braukšanas stils uz dažādiem vasaras ceļu segumiem.

sīkāk >


http://www.pkp.lv