GT RADIAL Champiro Eco

GT RADIAL Champiro ECO

Īsi par īpašībām

Champiro ECO GT Radial Champiro Eco – vasaras riepas vieglajiem auto.

GT Radial Champiro Eco riepas ir veidotās tā, lai lieliski kalpot jebkura veida ceļos! Pateicoties lieliskai saķerei uz sausa un slapja ceļu seguma un teicamai stabilitāte, riepas lieliski strādā uz ceļa un nodrošina komfortablu gaitu.

Champiro ECOJaunā GT Radial Champiro ECO protektora sānos ir izvietoti apzīmējumi „S”, kas liecina par zemo trokšņu līmeni, un „W”, kas liecina par vilces līmeni mitros apstākļos.

Radot šo riepu, uzņēmuma speciālisti būtiski uzlaboja riepas gumijas sastāvu, kā rezultātā GT Radial Champiro Eco riepas gumijas sastāvs garantē izturību un labu vilces spēka nodrošināšanu. Protektora sastāvā ir jauns silīcija dioksīda savienojums, pateicoties kam tiek samazināta riepas siltuma atdeve un nodrošināta lieliskā vadāmība, manevrēt spēja un bremzēšanas īpašības.

Salīdzinājumā ar iepriekšējo modeli, GT Radial Champiro ECO protektors ir veidots tā, lai nodrošinātu par 20% zemāku riepas rites pretestību.

Pateicoties īpašajam protektora zīmējumam ar simetriski izvietotiem elementiem un trim gareniem kanāliem, izdevās samazināt akvaplanēšanas efektu, samazinot akvaplanēšanas risku.

GT Radial Champiro Eco riepas atbilst eko-standartiem, kā arī ES 2012 direktīvām par riepām. Tāpat, šīs riepas ļaus samazināt degvielas patēriņu līdz par 4%, atkarībā no vadīšanas stila un automobiļa. Bez tam, GT Radial Champiro Eco riepas garantē augstu izturību pret nodilumu un samazināto trokšņu līmeni – tās praktiski neizdala skaņu.

 

Riepu ražotājs – Indonēzijas rūpnīcā GT Radial.

GT RADIAL Champiro Eco riepu īpašības un priekšrocības:

Īpašības Priekšrocības
Protektora zīmējums ar simetrisku dizainu un trim kanāliem

Novērš akvaplanēšanas risku.

Garantē izcilu stabilitāti un drošību.

Viļņveida lameles Kalpo kā skaņas absorbētājs, nodrošinot akustisko komfortu.
Riepas atbilst ES 2012 direktīvām, kuras nosaka trokšņa līmeni.
Uzlabots gumijas sastāvs Nodrošina lielisko saķeri uz slapjiem un sausiem ceļu segumiem. Garantē teicamu vadāmību un lieliskas bremzēšanas īpašības.
Jauns armatūras struktūras lodējums Ļauj ekonomēt degvielu.
Garantē CO2 izmešu samazināšanu.

Galvenās priekšrocības:

– Izcila gaitas virziena noturība Champiro ECO

– Samazināta rites pretestības (par 20%)
– Lieliska vadāmība uz mitriem ceļa segumiem
– Vienmērīgs riepas nodilums, kuru nodrošina ar datoru modelētais protektora dizains.

– Ekonomiskums (vidējais degvielas patēriņš samazinās par 4%)
– Atbilstība EKO prasībām
– Zems CO2 izmešu līmenis

 

Champiro 228
Champiro 228 sevī apvieno lielisku vadāmību uz slapja ceļa seguma un komfortu ar lieliskiem drošības standartiem. Augsts drošības līmenis, komfortabla vadāmība un energoefektivitāte (izmantojamās degvielas samazinājums) apmierinās jebkuru autovadītāju. Galvenā riepas īpašība- paaugstināts silīcija daudzums gumijas sastāvā.

sīkāk >

Champiro BAX2
Šīs riepas protektora dizains atšķiras ar asimetrisku, agresīvu protektora zīmējumu. Protektors sastāv no divām centrālajām ribām un divām atšķirīga platuma plecu zonām. Viena, kas atrodas riepas iekšmalā, aizņem gandrīz pusi no visa protektora.

sīkāk >

Champiro UHP1
Champiro UHP izstrādāta lietošanai jebkuros laika apstākļos. Tai piemīt lieliska vadāmība uz sausa un slapja ceļa, precīza līkumu izbraukšana un efektīga bremzēšana, kas sniedz patiesu baudu no brauciena.

sīkāk >

Champiro VP1
Champiro VP1 ir universāla vissezonas riepa ar harmonisku vienojošo komfortu, drošu saķeri ar ceļu, drošību un nodilumizturību jebkuros laika apstākļos. Īpaša protektora raksta ģeometrija, riepas konstrukcijas un unikālo komponentu saskaņa konkrētajam modelim nodrošina lieliskus ekspluatācijas raksturojumus.

sīkāk >

Champiro 728
Riepas protektora zīmējums sastāv no cietas centrālās ribas, oriģinālas formas divrindu atsevišķiem blokiem un divām ļoti platām plecu zonām. Protektora zīmējuma centrā novietotajai ribai nav pārrāvumu visā protektora garumā, kas riepai nodrošina lielisku kursa noturības raksturojumu un augstu operatīvo reakciju līmeni.

sīkāk >

Champiro HPY
GT Radial Champiro HPY – tās ir Ultra High Performance klases vieglo automašīnu vasaras riepas, kuras izstrādātas komfortablai braukšanai un paredzētas pašu prasīgāko klientu vēlmju apmierināšanai. Šīs riepas ir lieliski piemērotas vadītājiem, kuriem patīk dinamisks un sportisks braukšanas stils uz dažādiem vasaras ceļu segumiem.

sīkāk >


http://www.pkp.lv