GT RADIAL Champiro HPY

GT RADIAL Champiro HPY

Īsi par īpašībām

Champiro HPY GT Radial Champiro HPY – tās ir Ultra High Performance klases vieglo automašīnu vasaras riepas, kuras izstrādātas komfortablai braukšanai un paredzētas pašu prasīgāko klientu vēlmju apmierināšanai. Šīs riepas ir lieliski piemērotas vadītājiem, kuriem patīk dinamisks un sportisks braukšanas stils uz dažādiem vasaras ceļu segumiem.

GT Radial Champiro HPY riepas garantē drošu automobiļa gaitu uz ceļa, tās ir stabilas slapjos laika apstākļos, tām ir lieliski bremzēšanas rādītāji uz asfalta, kā arī lieliska virziena noturība. Tām ir raksturīga lieliska vadāmība un zems skaņas līmenis pat pie lieliem ātrumiem.

 

Protektora zīmējumam ir unikāls asimetrisks raksts, kas nodrošina lielisku saķeri ne tikai uz sausa, bet arī uz slapja ceļa.

Champiro HPY

Papildus visam, GT Radial Champiro HPY vasaras riepas raksturo augsta noturība pret nodilumu. Šo riepu resurss ļaus aizmirst par vasaras riepu maiņu aptuveni 3 – 4 sezonas.

Šīs īpašību ziņā teicami sabalansētās riepas būs ideāla izvēle mazās un vidējās klases automobiļiem.

Champiro HPY

Champiro HPY


GT RADIAL Champiro HPY riepu īpašības un priekšrocības

Īpašības Priekšrocības
Jaunais asimetriskais protektora zīmējums DROŠĪBA: Optimāla saķere uz sausa un slapja ceļu seguma.
KOMFORTS: Zems skaņas līmenis pat pie lieliem ātrumiem.
Nepārtraukta centrālā riba KOMFORTS UN DROŠĪBA: Gaitas taisnvirziena noturība un jūtība pret stūres pagriezieniem.
4 platas garenās rievas DROŠĪBA: Nodrošina efektīvu ūdens novadi no saskares punkta un novērš akvaplanēšanu.
Gumijas sastāvs ar lielu Silica piemaisījumu DROŠĪBA: Uzlabota saķeri uz slapja ceļu seguma.

 

Champiro 228
Champiro 228 sevī apvieno lielisku vadāmību uz slapja ceļa seguma un komfortu ar lieliskiem drošības standartiem. Augsts drošības līmenis, komfortabla vadāmība un energoefektivitāte (izmantojamās degvielas samazinājums) apmierinās jebkuru autovadītāju. Galvenā riepas īpašība- paaugstināts silīcija daudzums gumijas sastāvā.

sīkāk >

Champiro BAX2
Šīs riepas protektora dizains atšķiras ar asimetrisku, agresīvu protektora zīmējumu. Protektors sastāv no divām centrālajām ribām un divām atšķirīga platuma plecu zonām. Viena, kas atrodas riepas iekšmalā, aizņem gandrīz pusi no visa protektora.

sīkāk >

Champiro UHP1
Champiro UHP izstrādāta lietošanai jebkuros laika apstākļos. Tai piemīt lieliska vadāmība uz sausa un slapja ceļa, precīza līkumu izbraukšana un efektīga bremzēšana, kas sniedz patiesu baudu no brauciena.

sīkāk >

Champiro VP1
Champiro VP1 ir universāla vissezonas riepa ar harmonisku vienojošo komfortu, drošu saķeri ar ceļu, drošību un nodilumizturību jebkuros laika apstākļos. Īpaša protektora raksta ģeometrija, riepas konstrukcijas un unikālo komponentu saskaņa konkrētajam modelim nodrošina lieliskus ekspluatācijas raksturojumus.

sīkāk >

Champiro 728
Riepas protektora zīmējums sastāv no cietas centrālās ribas, oriģinālas formas divrindu atsevišķiem blokiem un divām ļoti platām plecu zonām. Protektora zīmējuma centrā novietotajai ribai nav pārrāvumu visā protektora garumā, kas riepai nodrošina lielisku kursa noturības raksturojumu un augstu operatīvo reakciju līmeni.

sīkāk >

Champiro ECO
GT Radial Champiro Eco riepas ir veidotās tā, lai lieliski kalpot jebkura veida ceļos! Pateicoties lieliskai saķerei uz sausa un slapja ceļu seguma un teicamai stabilitāte, riepas lieliski strādā uz ceļa un nodrošina komfortablu gaitu.

sīkāk >

Champiro HPY
GT Radial Champiro HPY – tās ir Ultra High Performance klases vieglo automašīnu vasaras riepas, kuras izstrādātas komfortablai braukšanai un paredzētas pašu prasīgāko klientu vēlmju apmierināšanai. Šīs riepas ir lieliski piemērotas vadītājiem, kuriem patīk dinamisks un sportisks braukšanas stils uz dažādiem vasaras ceļu segumiem.

sīkāk >


http://www.pkp.lv