GT RADIAL Champiro IcePro

Champiro IcePro

Īsi par īpašībām

 

Premium klases radžojama ziemas riepa.

Premium klases radžojama ziemas riepa no GT Radial – viena no TOP 10 pasaules riepu ražotājiem!

Champiro IceProIzstrādājot GT Radial Champiro IcePro riepu zīmējumu, inženieri ņēma vērā visas iespējamās ekstremālās situācijas, kas var rasties uz ceļa. Sarežģītie datoru algoritmi, kas tika izmantoti riepas izstrādes laikā, palīdzēja izveidot efektīvāku radžu izvietojumu, pateicoties kam ir izdevies radīt riepas ar teicamu saķeri un zemu trokšņa līmeni.

Efektīvu ūdens novadi nodrošina rūpīgi izstrādātie sānu kanāli. Šie kanāli teicami novada ne tikai ūdeni, bet arī dubļus ar ledus gabaliņiem.

Bet gumijas sakausējums, kura sastāvā ietilpst silica un silīcijs, būtiski uzlabo saķeres rādītājus.


Skatīt pieejamos izmērus un cenas


 

GT RADIAL Champiro IcePro riepu īpašības un  ieguvumi

Īpašības Ieguvumi
Jauns inovatīvs, radžojams protektora dizains Uzticamība ekstrēmālos ziemas apstākļos
Īpaši izvēlēts radžu izvietojums Uzlabo saķeri un samazina trokšņu līmeni
Sānu rievu dizains Efektīvi izvada sniega putru un ledu no kontakta virsmas
Jauns "silica" sastāvs Uzlabo saķeri uz ledus un vilkmi siegā

Citas ziemas riepas no GT RADIAL

Champiro WinterPro HP

GT Radial Champiro WinterPro HP – ziemas riepas high performance klases vieglajām un SUV automašīnām, kas demonstrē augstu produktivitātes un komforta līmeni uz slapja, sausa un piesniguša ceļa.

tālāk >

Champiro WinterPro

Ziemas riepas GT Radial Champiro WinterPro ir īpaši izstrādātas tam, lai ekspluatētu pie zemām temperatūrām.

tālāk >

Champiro WT-AX

GT Radial Champiro WT-AX – tās ir asimetriskās vieglo automobiļu ziemas riepas. Šīs riepas speciāli izgatavotas, lai sasniegtu uzlabotus komforta, saķeres un visus vadāmības parametrus.

tālāk >

Champiro WT Plus

GT Radial Champiro WT Plus – vieglo automobiļu ziemas riepas. Šīs riepas nodrošina lielisku vadāmību uz apledojušiem un mitriem ceļiem un tām piemīt zems trokšņu līmenis.

tālāk >

Champiro WT

GT Radial Champiro WT – neradžojamas radiālās vieglo automobiļu ziemas riepas ar labu vadāmību uz mitra ceļa un sausa, uzsiluša seguma.

tālāk >

Maxmiler WT-1000

GT Radial Maxmiler WT-1000 – neradžotas ziemas riepas mikroautobusiem un vieglajiem kravas automobiļiem, kurām piemīt paaugstināta kravnesība, nodilumizturība, teicama uzvedība uz ceļa un laba vadāmība pagriezienos.

tālāk >

Maxmiler WT

GT Radial Maxmiler WT ir mikroautobusiem un nelielām kravas mašīnām domātas ziemas riepas. Maxmiler WT riepas ir tehnoloģiski visjaunākā GT Radial izstrādne, kura nodrošina autovadītājam pilnu kontroli pār automobili uz apledojušiem un slapjiem ceļiem. Tām piemīt paaugstināta kravnesība, pagarināts ekspluatācijas termiņš un maksimāla noturība pagriezienos.

tālāk >

Savero WT

GT Radial Savero WT ir apvidus auto ziemas riepas. Šis modelis ir ārkārtīgi pieprasīts Eiropas autoīpašnieku vidū, jo tam piemīt augsti ekspluatācijas rādītāji.

tālāk >


http://www.pkp.lv