GT Radial Champiro UHP1

GT RADIAL Champiro UHP1

Īsi par īpašībām

Champiro UHP 1 Champiro UHP izstrādāta lietošanai jebkuros  laika apstākļos. Tai piemīt lieliska vadāmība uz sausa un slapja ceļa, precīza līkumu izbraukšana un efektīga bremzēšana, kas sniedz patiesu baudu no brauciena.

Izstrādājot konkrēto riepu, milzīga uzmanība pievērsta drošībai un vadāmībai lielā kustības ātrumā. Riepai ir asimetriskais protektors, kas veidots izmantojot datormodelēšanu. Protektora izskatu veido masīvi, vienlaidus, nepārtraukti bloki, kas palīdz palielināt riepas kontaktvirsmu, kā rezultātā uzlabojusies saķere un vadāmība, īpaši uz slapja seguma.

Šai riepai ir paaugstināta ūdens novadīšanas efektivitāte, kas panākta, izmantojot četras platas garenrievas. Dažāda platuma centrālo bloku dēļ riepa lieliski notur ceļu un veido teicamu atgriezenisko saiti starp vadītāju  un ceļu. Lai panāktu paaugstinātu dilumnoturību, palīdzējušās īpašas piedevas gumijas sastāvam, kas, turklāt, atstāj pozitīvu efektu  bremzēšanas  raksturojumam uz slapja asfalta. Lai papaaugstinātu drošību,  no īpašas izturības neilona korda tika izstrādāts karkass. Plecu zonā izvietotie masīvie bloki palielina stabilitāti dažādu manevru laikā, kā arī strauji veicot līkumus. Riepa tiek izgatavota uz visjaunākās aparatūras ar regulāru, nepārtrauktu kvalitātes kontroli.
 

GT Radial Champiro UHP1 riepas īpašības un priekšrocības

GT Radial Champiro UHP 1 Īpašība Priekšrocība
Plati protektora bloki plecu zonā Lieliska saķere līkumu izbraukšanās laikā
Optimizēts profila bloku dizains Zems trokšņa līmenis
Četras platas garenrievas Efektīva ūdens novadīšana no kontaktvirsmas un lieliska saķere ar ceļu
Protektora dizains ar centrālo ribu Kursa noturība lielā ātrumā
Gumijas masa ar augstu silikas  īpatsvaru Lieliska vadāmība uz sausa un slapja ceļa

 

Champiro 228
Champiro 228 sevī apvieno lielisku vadāmību uz slapja ceļa seguma un komfortu ar lieliskiem drošības standartiem. Augsts drošības līmenis, komfortabla vadāmība un energoefektivitāte (izmantojamās degvielas samazinājums) apmierinās jebkuru autovadītāju. Galvenā riepas īpašība- paaugstināts silīcija daudzums gumijas sastāvā.

sīkāk >

Champiro BAX2
Šīs riepas protektora dizains atšķiras ar asimetrisku, agresīvu protektora zīmējumu. Protektors sastāv no divām centrālajām ribām un divām atšķirīga platuma plecu zonām. Viena, kas atrodas riepas iekšmalā, aizņem gandrīz pusi no visa protektora.

sīkāk >

Champiro UHP1
Champiro UHP izstrādāta lietošanai jebkuros laika apstākļos. Tai piemīt lieliska vadāmība uz sausa un slapja ceļa, precīza līkumu izbraukšana un efektīga bremzēšana, kas sniedz patiesu baudu no brauciena.

sīkāk >

Champiro VP1
Champiro VP1 ir universāla vissezonas riepa ar harmonisku vienojošo komfortu, drošu saķeri ar ceļu, drošību un nodilumizturību jebkuros laika apstākļos. Īpaša protektora raksta ģeometrija, riepas konstrukcijas un unikālo komponentu saskaņa konkrētajam modelim nodrošina lieliskus ekspluatācijas raksturojumus.

sīkāk >

Champiro 728
Riepas protektora zīmējums sastāv no cietas centrālās ribas, oriģinālas formas divrindu atsevišķiem blokiem un divām ļoti platām plecu zonām. Protektora zīmējuma centrā novietotajai ribai nav pārrāvumu visā protektora garumā, kas riepai nodrošina lielisku kursa noturības raksturojumu un augstu operatīvo reakciju līmeni.

sīkāk >

Champiro ECO
GT Radial Champiro Eco riepas ir veidotās tā, lai lieliski kalpot jebkura veida ceļos! Pateicoties lieliskai saķerei uz sausa un slapja ceļu seguma un teicamai stabilitāte, riepas lieliski strādā uz ceļa un nodrošina komfortablu gaitu.

sīkāk >

Champiro HPY
GT Radial Champiro HPY – tās ir Ultra High Performance klases vieglo automašīnu vasaras riepas, kuras izstrādātas komfortablai braukšanai un paredzētas pašu prasīgāko klientu vēlmju apmierināšanai. Šīs riepas ir lieliski piemērotas vadītājiem, kuriem patīk dinamisks un sportisks braukšanas stils uz dažādiem vasaras ceļu segumiem.

sīkāk >


http://www.pkp.lv