GT Radial Champiro VP1

champiro VP1

Īsi par īpašībām

 

GT RADIAL Champiro VP1 Champiro VP1 ir universāla vissezonas riepa ar harmonisku vienojošo komfortu, drošu saķeri ar ceļu, drošību un nodilumizturību jebkuros laika apstākļos.

Īpaša protektora raksta ģeometrija, riepas konstrukcijas un unikālo komponentu  saskaņa konkrētajam modelim  nodrošina lieliskus ekspluatācijas raksturojumus. Protektora zīmējuma datora modelētais dizains nodrošina lielisku vadāmību, viendabīgu dilumu un drošu saķeri ar ceļu. Nepārtraukta centrālo bloku rinda palielina kursa noturību un paātrina atpakaļ saikni. Četras platas garenrievas kopīgi ar milzīgu lameļu skaitu, nodrošina maksimāli strauju ūdens novadīšanu no protektora un ceļa saķeres zonas. Unikālie piemaisījumi riepas gumijas sastāvam, ļauj palielināt saķeri ar slapja ceļa segumu un palielināt riepas GT Radial Champiro VP nodilumizturību. Speciālo materiālu izmantošana riepas karkasa nostiprināšanā un optimāla iegriezumu robu ģeometrija nodrošina lielisku cietību un izturību pret dažādiem ārējiem bojājumiem. Inovatīva gumijas sastāva un unikāla protektora zīmējuma savietojums pagarina riepas noskrējienu, uzlabo saķeri ar slapju ceļa segumu un rada daudz vienmērīgāku dilumu un minimālu rites pretestību. Blīvs sānu zīmējums samazina riepu dilšanu un paātrina stūres griešanas straujumu ceļa līkumu izbraukšanā  un dažādu šķēršļu pārvarēšanas procesā. Perifērās rievas ar perpendikulāro zīmējumu palielina vadāmību uz slapja ceļa. Samazināt riepas rites troksni palīdz unikāla dažāda dziļuma un formas lameļu sistēma. Riepai ir lieliskas bremzēšanas īpašības. Tā atbilst kvalitātes normām un ekoloģijas standartiem.

GT Radial Champiro VP1 īpašības un priekšrocības

Īpašība Priekšrocība
Četras garenrievas Efektīva ūdens novadīšana un akvaplanēšanas riska samazināšana
Stingri plecu bloki ar gareniskiem kanāliem Augsta sānu cietība, kas piemērota straujai līkumu izbraukšanai un lieliskai manevrētspējai
Vienlaidus, nepārtraukta  vidējā riba Augsta kursa noturība
Protektora bloku optimizēts dizains ar profilētiem kanāliņiem un lamēlēm Lieliska saķere ar slapju segumu un zems rites troksnis
Uzlabots gumijas sastāvs Lieliska saķere ar slapju un sausu ceļu, zema rites pretestība un izcila manevrētspēja

 GT RADIAL Champiro VP1

Champiro 228
Champiro 228 sevī apvieno lielisku vadāmību uz slapja ceļa seguma un komfortu ar lieliskiem drošības standartiem. Augsts drošības līmenis, komfortabla vadāmība un energoefektivitāte (izmantojamās degvielas samazinājums) apmierinās jebkuru autovadītāju. Galvenā riepas īpašība- paaugstināts silīcija daudzums gumijas sastāvā.

sīkāk >

Champiro BAX2
Šīs riepas protektora dizains atšķiras ar asimetrisku, agresīvu protektora zīmējumu. Protektors sastāv no divām centrālajām ribām un divām atšķirīga platuma plecu zonām. Viena, kas atrodas riepas iekšmalā, aizņem gandrīz pusi no visa protektora.

sīkāk >

Champiro UHP1
Champiro UHP izstrādāta lietošanai jebkuros laika apstākļos. Tai piemīt lieliska vadāmība uz sausa un slapja ceļa, precīza līkumu izbraukšana un efektīga bremzēšana, kas sniedz patiesu baudu no brauciena.

sīkāk >

Champiro VP1
Champiro VP1 ir universāla vissezonas riepa ar harmonisku vienojošo komfortu, drošu saķeri ar ceļu, drošību un nodilumizturību jebkuros laika apstākļos. Īpaša protektora raksta ģeometrija, riepas konstrukcijas un unikālo komponentu saskaņa konkrētajam modelim nodrošina lieliskus ekspluatācijas raksturojumus.

sīkāk >

Champiro 728
Riepas protektora zīmējums sastāv no cietas centrālās ribas, oriģinālas formas divrindu atsevišķiem blokiem un divām ļoti platām plecu zonām. Protektora zīmējuma centrā novietotajai ribai nav pārrāvumu visā protektora garumā, kas riepai nodrošina lielisku kursa noturības raksturojumu un augstu operatīvo reakciju līmeni.

sīkāk >

Champiro ECO
GT Radial Champiro Eco riepas ir veidotās tā, lai lieliski kalpot jebkura veida ceļos! Pateicoties lieliskai saķerei uz sausa un slapja ceļu seguma un teicamai stabilitāte, riepas lieliski strādā uz ceļa un nodrošina komfortablu gaitu.

sīkāk >

Champiro HPY
GT Radial Champiro HPY – tās ir Ultra High Performance klases vieglo automašīnu vasaras riepas, kuras izstrādātas komfortablai braukšanai un paredzētas pašu prasīgāko klientu vēlmju apmierināšanai. Šīs riepas ir lieliski piemērotas vadītājiem, kuriem patīk dinamisks un sportisks braukšanas stils uz dažādiem vasaras ceļu segumiem.

sīkāk >


http://www.pkp.lv