GT Radial Champiro WinterPro HP

Champiro IcePro

High performance klases riepas vieglajām un SUV automašīnām

GT Radial Champiro WinterPro HP – ziemas riepas high performance klases vieglajām un SUV automašīnām, kas demonstrē augstu produktivitātes un komforta līmeni uz slapja, sausa un piesniguša ceļa.

Dabīgās saulespuķu eļļas esamība gumijas maisījuma sastāvā palīdz saglabāt riepu elastību pat ļoti zemās temperatūrās. Eļļa uzlabo dabīgās gumijas un Silica īpašības, tādēļ palielinās protektora izturība.

Rezultātā uzlabojas saķere ar ceļu zemās temperatūrās, vadāmības un bremzēšanas raksturlielumi, kā arī kopējā riepas efektivitāte uz piesniguša seguma.

Skatīt pieejamos izmērus un cenas


 

Protektora uzbūve

Protektora asimetriskais dizains

Nodrošina teicamus rādītājus uz ziemas ceļa. Lielie ārējie bloki atbild par manevrējamības uzlabošanos uz sausas virsmas, tajā skaitā lielos ātrumos, bet bloki iekšējā zonā nodrošina optimālu saķeri ar slapju segumu un sniegu.

Trīs platas gareniskās rievas

Palīdz novadīt ūdeni, šķīdoni un sniegu, samazinot akvaplanēšanas risku un saglabājot pastāvīgu riepas kontakta laukumu ar ceļa virsmu lietainā laikā.

Ribas unikālās rievas

Efektīvi novada ūdeni no kontakta laukuma.

Daudzās lameles

Lameļu izkārtojums un līkloču forma tika radīti, lai palielinātu vilces spēku uz piesnigušas un apledojušas virsmas.

GT Radial Champiro WinterPro HP īpašības un priekšrocības
Īpašība Priekšrocība
Lieli ārējie un iekšējie bloki Uzlabota manevrējamība
Optimāla saķere ar sniegu,
slapju segumu
Lameļu zigzagveida forma un izkārtojums Vilces palielināšana uz piesniguša seguma, apledojuša ceļa
Trīs platas gareniskās rievas Novērš akvaplanēšanas risku
Gumijas maisījuma sastāvam pievienotā dabīgā saulespuķu eļļa Ļauj riepām saglabāt elastību un augstas ekspluatācijas
īpašības pat zemā temperatūrā, kā arī uzlabo saķeri un vadāmību uz apledojuma un sniega.

Citas ziemas riepas no GT RADIAL

Champiro WinterPro HP

GT Radial Champiro WinterPro HP – ziemas riepas high performance klases vieglajām un SUV automašīnām, kas demonstrē augstu produktivitātes un komforta līmeni uz slapja, sausa un piesniguša ceļa.

tālāk >

Champiro WinterPro

Ziemas riepas GT Radial Champiro WinterPro ir īpaši izstrādātas tam, lai ekspluatētu pie zemām temperatūrām.

tālāk >

Champiro WT-AX

GT Radial Champiro WT-AX – tās ir asimetriskās vieglo automobiļu ziemas riepas. Šīs riepas speciāli izgatavotas, lai sasniegtu uzlabotus komforta, saķeres un visus vadāmības parametrus.

tālāk >

Champiro WT Plus

GT Radial Champiro WT Plus – vieglo automobiļu ziemas riepas. Šīs riepas nodrošina lielisku vadāmību uz apledojušiem un mitriem ceļiem un tām piemīt zems trokšņu līmenis.

tālāk >

Champiro WT

GT Radial Champiro WT – neradžojamas radiālās vieglo automobiļu ziemas riepas ar labu vadāmību uz mitra ceļa un sausa, uzsiluša seguma.

tālāk >

Champiro IcePro

Izstrādājot GT Radial Champiro IcePro riepu zīmējumu, inženieri ņēma vērā visas iespējamās ekstremālās situācijas, kas var rasties uz ceļa. Sarežģītie datoru algoritmi, kas tika izmantoti riepas izstrādes laikā, palīdzēja izveidot efektīvāku radžu izvietojumu, pateicoties kam ir izdevies radīt riepas ar teicamu saķeri un zemu trokšņa līmeni.

tālāk >

Maxmiler WT-1000

GT Radial Maxmiler WT-1000 – neradžotas ziemas riepas mikroautobusiem un vieglajiem kravas automobiļiem, kurām piemīt paaugstināta kravnesība, nodilumizturība, teicama uzvedība uz ceļa un laba vadāmība pagriezienos.

tālāk >

Maxmiler WT

GT Radial Maxmiler WT ir mikroautobusiem un nelielām kravas mašīnām domātas ziemas riepas. Maxmiler WT riepas ir tehnoloģiski visjaunākā GT Radial izstrādne, kura nodrošina autovadītājam pilnu kontroli pār automobili uz apledojušiem un slapjiem ceļiem. Tām piemīt paaugstināta kravnesība, pagarināts ekspluatācijas termiņš un maksimāla noturība pagriezienos.

tālāk >

Savero WT

GT Radial Savero WT ir apvidus auto ziemas riepas. Šis modelis ir ārkārtīgi pieprasīts Eiropas autoīpašnieku vidū, jo tam piemīt augsti ekspluatācijas rādītāji.

tālāk >


http://www.pkp.lv