GT RADIAL Champiro WinterPro

GT RADIAL Champiro WinterPro

Īsi par īpašībām

Sniegam Slapjam ceļam
Komforts Ziemas
M+S TUV

Jaunā vieglo automašīnu ziemas riepu paaudze.

Jaunā paaudze vieglo automašīnu riepām no GT Radial – viena no TOP 10 pasaules riepu ražotājiem!

GT RADIAL Champiro WinterProZiemas riepas GT Radial Champiro WinterPro ir īpaši izstrādātas tam, lai ekspluatētu pie zemām temperatūrām. Tās sevi ir lieliski parādījušas uz apledojušiem, piesnigušiem un ar sniega putru pārklātiem ceļa segumiem.

Šīs riepas ir izgatavotas pēc jaunākajām pasaules tehnoloģijām. Gumijas sastāvam pievienots augstākās kvalitātes kaučuks no Indonēzijas, kas palielina riepas nodilumizturību. Šī ir ekskluzīva riepa, kas nodrošina vadītājam pilnīgu un pārliecinošu kontroli pār automašīnu braucot pa slapjiem un apledojušiem ceļiem, tajā pašā laikā nodrošinot zemu vibrāciju un trokšņu līmeni.

 

 

 

Skatīt pieejamos izmērus un cenas


 

Testu rezultāti:

Žurnāls Izdevums Modelis un izmērs Rezultāts
ADAC 2013 CHAMPIRO WINTERPRO 185/60 R15 Apmierinoši

GT RADIAL Champiro WinterPro riepu īpašības un ieguvumi

WinterPro Īpašības Ieguvumi
Optimizēts protektora lameļu zīmējums Uzlabots paātrinājums un bremzēšana uz sniega un slapjas ceļa virsmas
Virziena ziemas protektora dizains Labāks un efektīvāks kontakts ar ceļa virsmu
Jauns «Nanotek Silica» sastāvs Uzlabota vilce uz slidenām virsmām pie kritiskās temperatūras ap 0 ° C

Citas ziemas riepas no GT RADIAL

Champiro WinterPro HP

GT Radial Champiro WinterPro HP – ziemas riepas high performance klases vieglajām un SUV automašīnām, kas demonstrē augstu produktivitātes un komforta līmeni uz slapja, sausa un piesniguša ceļa.

tālāk >

Champiro WT-AX

GT Radial Champiro WT-AX – tās ir asimetriskās vieglo automobiļu ziemas riepas. Šīs riepas speciāli izgatavotas, lai sasniegtu uzlabotus komforta, saķeres un visus vadāmības parametrus.

tālāk >

Champiro WT Plus

GT Radial Champiro WT Plus – vieglo automobiļu ziemas riepas. Šīs riepas nodrošina lielisku vadāmību uz apledojušiem un mitriem ceļiem un tām piemīt zems trokšņu līmenis.

tālāk >

Champiro WT

GT Radial Champiro WT – neradžojamas radiālās vieglo automobiļu ziemas riepas ar labu vadāmību uz mitra ceļa un sausa, uzsiluša seguma.

tālāk >

Champiro IcePro

Izstrādājot GT Radial Champiro IcePro riepu zīmējumu, inženieri ņēma vērā visas iespējamās ekstremālās situācijas, kas var rasties uz ceļa. Sarežģītie datoru algoritmi, kas tika izmantoti riepas izstrādes laikā, palīdzēja izveidot efektīvāku radžu izvietojumu, pateicoties kam ir izdevies radīt riepas ar teicamu saķeri un zemu trokšņa līmeni.

tālāk >

Maxmiler WT-1000

GT Radial Maxmiler WT-1000 – neradžotas ziemas riepas mikroautobusiem un vieglajiem kravas automobiļiem, kurām piemīt paaugstināta kravnesība, nodilumizturība, teicama uzvedība uz ceļa un laba vadāmība pagriezienos.

tālāk >

Maxmiler WT

GT Radial Maxmiler WT ir mikroautobusiem un nelielām kravas mašīnām domātas ziemas riepas. Maxmiler WT riepas ir tehnoloģiski visjaunākā GT Radial izstrādne, kura nodrošina autovadītājam pilnu kontroli pār automobili uz apledojušiem un slapjiem ceļiem. Tām piemīt paaugstināta kravnesība, pagarināts ekspluatācijas termiņš un maksimāla noturība pagriezienos.

tālāk >

Savero WT

GT Radial Savero WT ir apvidus auto ziemas riepas. Šis modelis ir ārkārtīgi pieprasīts Eiropas autoīpašnieku vidū, jo tam piemīt augsti ekspluatācijas rādītāji.

tālāk >


http://www.pkp.lv