GT Radial Champiro WT-AX

Champiro IcePro


Asimetriskās ziemas riepas

GT Radial Champiro WT-AX – tās ir asimetriskās vieglo automobiļu ziemas riepas. Šīs riepas speciāli izgatavotas, lai sasniegtu uzlabotus komforta, saķeres un visus vadāmības parametrus. GT Radial Champiro WT-AX modelis ir produkts, kas nodrošina vadītājam pilnīgu kontroli pār automobili uz apledojuša un mitra ceļa seguma, kā arī zemu trokšņu un vibrāciju līmeni.

GT Radial Champiro WT-AX inovatīvais asimetriskais protektora dizains ar sarežģītu lameļu zīmējumu nodrošina nepārspējamu vadāmību, bremzēšanu un saķeri arī līkumos. Perifērās rievas nodrošina stabilitāti precīzākai vadāmībai uz sniega un ledus.

Riepām ir jauns sastāvs ar Silica komponenti, kas nodrošina pazeminātu rites pretestību un maksimālu saķeri ar mitru ceļa segumu.

Dziļas centrālās rievas nodrošina lielisku ūdens novadīšanu, samazinot akvaplanēšanas risku. Lielie protektora plecu zonas bloki nodrošina stabilu kustību un lielisku saķeri ar ceļa segumu.

Īsi par īpašībam

 

Skatīt pieejamos izmērus un cenas


 


GT Radial Champiro WT-AX riepu īpašības un priekšrocības

Īpašības Priekšrocības
Īpašs gumijas maisījums ar Silica komponenti Maksimāla saķere uz mitra ceļa seguma un zema rites pretestība
Gareniska centrāla riba Droša vadāmība
Inovatīvs asimetrisks protektora zīmējums Izcila stabilitāte, vadāmība, bremzēšanas īpašības un komforts, vadot automobili
Optimizēts protektora dizains un trokšņu slāpēšanas dobumi Zems trokšņu līmenis, samazinātas vibrācijas, akustiskais komforts
Augstas kvalitātes Indonēzijas kaučuks gumijas maisījuma sastāvā Riepu protektoram piemīt ilgs mūžs un nodilumizturība

Citas ziemas riepas no GT RADIAL

Champiro WinterPro HP

GT Radial Champiro WinterPro HP – ziemas riepas high performance klases vieglajām un SUV automašīnām, kas demonstrē augstu produktivitātes un komforta līmeni uz slapja, sausa un piesniguša ceļa.

tālāk >

Champiro WinterPro

Ziemas riepas GT Radial Champiro WinterPro ir īpaši izstrādātas tam, lai ekspluatētu pie zemām temperatūrām.

tālāk >

Champiro WT Plus

GT Radial Champiro WT Plus – vieglo automobiļu ziemas riepas. Šīs riepas nodrošina lielisku vadāmību uz apledojušiem un mitriem ceļiem un tām piemīt zems trokšņu līmenis.

tālāk >

Champiro WT

GT Radial Champiro WT – neradžojamas radiālās vieglo automobiļu ziemas riepas ar labu vadāmību uz mitra ceļa un sausa, uzsiluša seguma.

tālāk >

Champiro IcePro

Izstrādājot GT Radial Champiro IcePro riepu zīmējumu, inženieri ņēma vērā visas iespējamās ekstremālās situācijas, kas var rasties uz ceļa. Sarežģītie datoru algoritmi, kas tika izmantoti riepas izstrādes laikā, palīdzēja izveidot efektīvāku radžu izvietojumu, pateicoties kam ir izdevies radīt riepas ar teicamu saķeri un zemu trokšņa līmeni.

tālāk >

Maxmiler WT-1000

GT Radial Maxmiler WT-1000 – neradžotas ziemas riepas mikroautobusiem un vieglajiem kravas automobiļiem, kurām piemīt paaugstināta kravnesība, nodilumizturība, teicama uzvedība uz ceļa un laba vadāmība pagriezienos.

tālāk >

Maxmiler WT

GT Radial Maxmiler WT ir mikroautobusiem un nelielām kravas mašīnām domātas ziemas riepas. Maxmiler WT riepas ir tehnoloģiski visjaunākā GT Radial izstrādne, kura nodrošina autovadītājam pilnu kontroli pār automobili uz apledojušiem un slapjiem ceļiem. Tām piemīt paaugstināta kravnesība, pagarināts ekspluatācijas termiņš un maksimāla noturība pagriezienos.

tālāk >

Savero WT

GT Radial Savero WT ir apvidus auto ziemas riepas. Šis modelis ir ārkārtīgi pieprasīts Eiropas autoīpašnieku vidū, jo tam piemīt augsti ekspluatācijas rādītāji.

tālāk >


http://www.pkp.lv