GT Radial Champiro WT Plus

Champiro IcePro


GT Radial Champiro WT Plus – vieglo automobiļu ziemas riepas. Šīs riepas nodrošina lielisku vadāmību uz apledojušiem un mitriem ceļiem un tām piemīt zems trokšņu līmenis.

Tām ir rūpīgi izstrādāts lameļu dizains, kas nodrošina labu saķeri bremzējot un paātrinoties, kā arī palielina noturību pret sānu sanesi. Četras viļņveidīgās gareniskās rievas nodrošina lielisku sānu saķeri uz sniega un slapjdraņķa, garantējot efektīvu aizsardzību pret akvaplanēšanu. Speciāls gumijas maisījuma ziemas sastāvs nodrošina efektīvu saķeri ar apledojušu un mitru ceļa segumu un uzlabo virziena noturību pie lieliem ātrumiem. Cieta zigzagveida cenrālā riba nodrošina labas manevrētspējas.

Nevienmērīgi izvietotie protektora bloki minimizē trokšņu līmeni, nodrošinot vienmērīgu kontaktu ar ceļu, uzlabo saķeri un samazina degvielas patēriņu.

Īsi par īpašībām

 

Skatīt pieejamos izmērus un cenas


 

GT Radial Champiro WT Plus riepu īpašības un priekšrocības

Īpašības Priekšrocības
Speciāli izstrādāts lameļu dizains Laba saķere un vilkme bremzējot un paātrinoties
Lieliska noturība pret sānu sanesi
Speciāls protektora gumijas maisījuma sastāvs Efektīva saķere ar mitru un apledojušu ceļa segumu
Virziena noturība pie lieliem ātrumiem
Cieta zigzagveida centrālā riba Izcilas manevrētspējas
Nevienmērīgs protektora bloku izvietojums Zems trokšņu līmenis
Vienmērīgs kontakts ar ceļu
Uzlabota saķere;
Degvielas ekonomija

Citas ziemas riepas no GT RADIAL

Champiro WinterPro HP

GT Radial Champiro WinterPro HP – ziemas riepas high performance klases vieglajām un SUV automašīnām, kas demonstrē augstu produktivitātes un komforta līmeni uz slapja, sausa un piesniguša ceļa.

tālāk >

Champiro WinterPro

Ziemas riepas GT Radial Champiro WinterPro ir īpaši izstrādātas tam, lai ekspluatētu pie zemām temperatūrām.

tālāk >

Champiro WT-AX

GT Radial Champiro WT-AX – tās ir asimetriskās vieglo automobiļu ziemas riepas. Šīs riepas speciāli izgatavotas, lai sasniegtu uzlabotus komforta, saķeres un visus vadāmības parametrus.

tālāk >

Champiro WT

GT Radial Champiro WT – neradžojamas radiālās vieglo automobiļu ziemas riepas ar labu vadāmību uz mitra ceļa un sausa, uzsiluša seguma.

tālāk >

Champiro IcePro

Izstrādājot GT Radial Champiro IcePro riepu zīmējumu, inženieri ņēma vērā visas iespējamās ekstremālās situācijas, kas var rasties uz ceļa. Sarežģītie datoru algoritmi, kas tika izmantoti riepas izstrādes laikā, palīdzēja izveidot efektīvāku radžu izvietojumu, pateicoties kam ir izdevies radīt riepas ar teicamu saķeri un zemu trokšņa līmeni.

tālāk >

Maxmiler WT-1000

GT Radial Maxmiler WT-1000 – neradžotas ziemas riepas mikroautobusiem un vieglajiem kravas automobiļiem, kurām piemīt paaugstināta kravnesība, nodilumizturība, teicama uzvedība uz ceļa un laba vadāmība pagriezienos.

tālāk >

Maxmiler WT

GT Radial Maxmiler WT ir mikroautobusiem un nelielām kravas mašīnām domātas ziemas riepas. Maxmiler WT riepas ir tehnoloģiski visjaunākā GT Radial izstrādne, kura nodrošina autovadītājam pilnu kontroli pār automobili uz apledojušiem un slapjiem ceļiem. Tām piemīt paaugstināta kravnesība, pagarināts ekspluatācijas termiņš un maksimāla noturība pagriezienos.

tālāk >

Savero WT

GT Radial Savero WT ir apvidus auto ziemas riepas. Šis modelis ir ārkārtīgi pieprasīts Eiropas autoīpašnieku vidū, jo tam piemīt augsti ekspluatācijas rādītāji.

tālāk >


http://www.pkp.lv