GT Radial Champiro WT

GT Radial Champiro WT – neradžojamas radiālās vieglo automobiļu ziemas riepas ar labu vadāmību uz mitra ceļa un sausa, uzsiluša seguma.

Protektora S-veida simetriskais bezvirziena zīmējuma dizains atšķiras ar oriģinālu ārējo izskatu. Protektora zīmējuma centrā atrodas cieta, nepārtraukta riba, kas nodrošina riepām lieliskus virziena noturības rādītājus, kā arī ievērojami samazina rites pretestību. Divas cietas ribas, kas arī izvietotas protektora centrālajā daļā, veido divas rindas ar atsevišķi izvietotiem četrstūra formas blokiem. Attiecībā cits pret citu šie bloki izvietoti šaha lauciņu veidā, kas ir drošs un pārbaudīts trokšņu līmeņa samazināšanas līdzeklis. Atsevišķie bloki, pateicoties savām asajām malām, uzlabo caurbraukšanas īpašības pa dziļu sniegu. Pamata ekspluatācijas īpašību papildus uzlabošanai, pārvietojoties pa sniegotu un apledojušu ceļu, protektors aprīkots ar daudzām S-veida šķērsvirziena lamelēm, kas burtiski iekožas slidenajā ceļa segumā, padarot riepas stabilas, bet pats galvenais – drošas uz apledojušas virsmas.

Protektora plecu zonā atrodas divas atsevišķas bloku rindas, kuru atšķirīgā iezīme ir profila ieliekums, kas ievērojami novērš sānu saduršanas un iegriezumu iespēju.

Pateicoties četrām platām un dziļām gareniskām rievām un šķērsvirziena kanālu sistēmai, caur kuriem noris efektīva ūdens, kūstoša sniega un dubļu novadīšana, GT Radial Champiro WT demonstrē lieliskus protektora pašattīrīšanās rādītājus.

GT Radial Champiro WT īpašības un priekšrocības
Īpašības Priekšrocības
Oriģināls protektora S-veida simetriskais bezvirziena zīmējuma dizains Lieliska saķere ar sniegotu virsmu, stabilitāte uz apledojušas virsmas
Nepārtraukta stingra riba Lieliskas virziena stabilitātes un pazeminātas rites pretestības nodrošināšana
Liels bloku daudzums ar asām malām un četrstūra formu Augsti caurbraukšanas rādītāji uz sniegota ceļa
Daudz viļņveida lameles ar asām malām Papildus uzlabota saķere ar mitru ceļa segumu
Mainīgs bloku izvietojuma solis Samazināts trokšņu līmenis, augsts akustiskais komforts

Citas ziemas riepas no GT RADIAL

Champiro WinterPro HP

GT Radial Champiro WinterPro HP – ziemas riepas high performance klases vieglajām un SUV automašīnām, kas demonstrē augstu produktivitātes un komforta līmeni uz slapja, sausa un piesniguša ceļa.

tālāk >

Champiro WinterPro

Ziemas riepas GT Radial Champiro WinterPro ir īpaši izstrādātas tam, lai ekspluatētu pie zemām temperatūrām.

tālāk >

Champiro WT-AX

GT Radial Champiro WT-AX – tās ir asimetriskās vieglo automobiļu ziemas riepas. Šīs riepas speciāli izgatavotas, lai sasniegtu uzlabotus komforta, saķeres un visus vadāmības parametrus.

tālāk >

Champiro WT Plus

GT Radial Champiro WT Plus – vieglo automobiļu ziemas riepas. Šīs riepas nodrošina lielisku vadāmību uz apledojušiem un mitriem ceļiem un tām piemīt zems trokšņu līmenis.

tālāk >

Champiro IcePro

Izstrādājot GT Radial Champiro IcePro riepu zīmējumu, inženieri ņēma vērā visas iespējamās ekstremālās situācijas, kas var rasties uz ceļa. Sarežģītie datoru algoritmi, kas tika izmantoti riepas izstrādes laikā, palīdzēja izveidot efektīvāku radžu izvietojumu, pateicoties kam ir izdevies radīt riepas ar teicamu saķeri un zemu trokšņa līmeni.

tālāk >

Maxmiler WT-1000

GT Radial Maxmiler WT-1000 – neradžotas ziemas riepas mikroautobusiem un vieglajiem kravas automobiļiem, kurām piemīt paaugstināta kravnesība, nodilumizturība, teicama uzvedība uz ceļa un laba vadāmība pagriezienos.

tālāk >

Maxmiler WT

GT Radial Maxmiler WT ir mikroautobusiem un nelielām kravas mašīnām domātas ziemas riepas. Maxmiler WT riepas ir tehnoloģiski visjaunākā GT Radial izstrādne, kura nodrošina autovadītājam pilnu kontroli pār automobili uz apledojušiem un slapjiem ceļiem. Tām piemīt paaugstināta kravnesība, pagarināts ekspluatācijas termiņš un maksimāla noturība pagriezienos.

tālāk >

Savero WT

GT Radial Savero WT ir apvidus auto ziemas riepas. Šis modelis ir ārkārtīgi pieprasīts Eiropas autoīpašnieku vidū, jo tam piemīt augsti ekspluatācijas rādītāji.

tālāk >


http://www.pkp.lv