GT Radial KARGOMAX ST-6000

Kargomax ST-6000

Īsi par īpašībām

Kargomax ST6000

Riepa vieglajam komerctransportam, treileriem un furgoniem.

Riepa, kas atšķiras ar lielu noskrējienu un izturību – GT Radial KARGOMAX ST-6000 paredzēta vieglajam  komerctransportam, treileriem un furgoniem.

 

 

 

 

 

GT Radial KARGOMAX ST-6000 īpašības un priekšrocības

Īpašība Priekšrocība
Īpaši vieglajiem kravas auto un komerctransporta furgoniem izstrādāts protektora zīmējums Izcilas dilumnoturības un zemas rites pretestības savietojums
Pastiprināta sānu aizsardzība un īpašs gumijas maisījuma sastāvs Noturība pret dilumu un bojājumiem
Īpašs iekšējo slāņu sastāvs Palielināts riepas ekspluatācijas laiks

 

Citas GT RADIAL riepas

maxmiler ex
Pateicoties jaunām ražošanas tehnoloģijām un materiāliem, riepa kļuvusi par 10% vieglāka par iepriekšējo modeļu paaudzi, turklāt par 15% samazinājusies rites pretestība.

sīkāk >

maxmiler cx
Riepas GT Radial Maxmiler CX izstrādātas, lai nodrošinātu maksimālu ilglaicīgumu, komfortu un augstu kravnesību. Riepām GT Radial Maxmiler CX ir paaugstināta kravnesība, ko nodrošina pastiprināta konstrukcija(divas tērauda jostas kordā un neilona protektors).

sīkāk >

savero hp
Riepa GT- Radial Savero HP paredzēta krosoveriem, pikapiem un auto, kas iekļaujas SUV segmentā. Konkrētā riepa pieder jaunākajai apvidus auto riepu paaudzei, kas nozīmē lielisku saķeri ar sausu un slapju ceļu apvienotu ar augstu komforta līmeni. Simetriskais protektora zīmējums raksturīgs riepām, kas paredzētas ekspluatācijai ātrgaitas auto maģistrālēs.

sīkāk >

savero ht
GT Radial Savero HT Plus -Vissezonas riepas mazajiem kravas auto un SUVSavero HT Plus domātas pikapiem, mazajiem kravas un apvidus auto. Radītas, lai nodrošinātu vissezonas komfortu un precīzu auto vadīšanas kontroli.

sīkāk >

adventuro a/t
Riepas GT Radial Adventuro A/T speciāli radītas apvidus automobiļiem. Īpašs protektora raksts nodrošina lielisku saķeri un vilkmi bezceļa apstākļos, kas panākts ar masīviem protektora blokiem, kas sekmē teicamu pašattīrīšanos un caurgājamību.

sīkāk >


http://www.pkp.lv